Екскурсійні тури

+3 дні

Екскурсійні тури з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Екскурсійні тури

Екскурсійні тури з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Допитливі туристи вважають за краще не обмежуватися одноманітним відпочинком в готелі і рідкісними вилазками на екскурсії. Вони намагаються спланувати свій відпочинок так, щоб відвідати якомога більше цікавих місць. Якщо ви належите до таких туристів, екскурсійні тури - те, що вам треба.

Екскурсійні тури - поїздки, основною метою яких є огляд пам'яток. Під час поїздки ви відвідуватимете найбільш відомі місця в місті: музеї, пам'ятники, популярні туристичні місця і інші об'єкти. Екскурсійні програми - прекрасна можливість дізнатися якомога більше про місто за найбільш короткий період часу. Це ідеальний варіант для тих, хто веде активний спосіб життя і цікавиться усім новим.

Що входить у вартість екскурсійної путівки?

Як правило, у вартість поїздки входить:

  1. переїзд або переліт;
  2. проживання;
  3. харчування;
  4. відвідування екскурсій відповідно до екскурсійної програми;
  5. страхування.

Віза і додаткові екскурсії, які не входять у вартість програми оплачуються окремо.

Види екскурсійних турів

  • Стаціонарні екскурсійні тури - тури в межах одного міста. Як правило, такі поїздки тривають 1-2 дні. Цього часу цілком вистачає, щоб оглянути усі найпопулярніші і цікавіші місця в місті. Головна перевага такого туру - широка програма дозвілля і величезна кількість вільного часу. Під час поїздки передбачені походи по ресторанах, відвідування різних заходів і творчих зустрічей.
  • Маршрутизовані екскурсійні тури - припускають відвідування декількох міст відповідно до певного маршруту. Це можуть бути екскурсії як в межах однієї країни, так і між країнами. Головна перевага таких турів - можливість значно розширити свій кругозір. Всього за один тиждень ви можете відвідати відразу декілька країн. Але, є один мінус - такі поїздки мають безліч протипоказань, оскільки вам доведеться практично усю подорож провести в автобусі.

Екскурсійні тури з ANEX Tour

У нашій туристичній агенції ви можете замовити екскурсії з Києва та інших міст України. Якщо у вас виникли додаткові питання - зверніться до наших менеджерів, вони із задоволенням вам допоможуть.

Турагенція ANEX Tour - з нами ваш відпочинок точно буде вдалим.

TelegramViber