Гарячі тури в Болгарію 2022

Болгарія користується величезною популярністю серед українських туристів. Ця країна приваблює нас своєю доступністю, відкритістю і різноманітністю. Відпочинок в Болгарії вражає навіть найвибагливіших туристів.

Загальні відомості

  • Болгарія розташована на південному сході Європи, в східній частині Балканського півострова. На сході Республіка омивається Чорним морем, а більше 40% її території представлені плато і пагорбами.
  • Завдяки вдалому географічному розташуванню, в Болгарії можна відпочити в будь-який час року. Влітку сюди приїжджають щоб вдосталь накупатися в морі і отримати золоту засмагу, а взимку – покататися на гірськолижних курортах.
  • Багато туристів також люблять відвідувати санаторії Болгарії. Ця країна посідає друге місце в світі за кількістю мінеральних джерел. Цілющі грязі, мінеральні ванни, гірські озера – рекреаційні ресурси країни настільки багаті, що в місцевих санаторіях лікують практично всі відомі захворювання.
  • Лікування та курорти – це ще не повний перелік того, що може запропонувати вам ця країна. Болгарія займає 3-є місце в Європі за кількістю пам’яток. Щорічно мільйони туристів з усього світу купують екскурсійні тури в Болгарію, щоб влаштувати собі велику культурну програму.

ТОП 5 найцікавіших місць в Болгарії

  1. Диявольський міст – це місце оповите безліччю легенд і таємниць. Походження цього моста часто пов’язують з нечистими силами: багато хто навіть стверджує, що на одному з каменів видніється відбиток ступні самого Диявола. Якщо ж забути про містичні аспекти, то Диявольський міст – просто гарне місце. Старовинний міст, побудований більше 500 років тому, в оточенні гір та лісів виглядати чудово. Це неймовірна краса, яку однозначно варто побачити!
  2. Басарбовський монастир: колись тут мешкали монахи-відлюдники, сьогодні – це популярне місце серед туристів. Басарбовський монастир одна з головних визначних пам’яток Болгарії. Він складається з трьохсот приміщень, які в минулому були печерами. Це місце хоч і не оповите легендами і загадками, але, тим не менш зачаровує. Відпочинок в Болгарії не можна вважати повноцінним, якщо ви не відвідали цей монастир.
  3. Варненське озеро – це одне з найбільших озер лиманного типу на Чорноморському узбережжі, його глибина сягає 19 метрів. Якщо це вам ні про що не говорить, вам варто відвідати це озеро хоча б через його краси.
  4. Село Бата – це місце варто відвідати тим, хто хоче вийти за рамки “звичайного” туризму в Болгарії. Жителі цього села до сих пір живуть по установам, які придумані декілька століть назад. Селяни знають багато цікавих звичаїв і традицій та з задоволенням діляться своїми знаннями з допитливими туристами.
  5. Кам’яний ліс у Варні – це звичайно не Стоунхендж, але, тим не менш вражає. Кам’яні колони з химерними візерунками, які розкинулися на 70 кв. км користуються популярністю як серед туристів, так і серед вчених. Адже, таємницю їх походження ще ніхто не розгадав.

Ціни на тури в Болгарію з Києва

Албена

БургасВарнуНесебрЗолоті піски

Созополь

від 10675 грн

від 11178 грнвід 17434 грнвід 7253 грнвід 6280 грн

від 6997 грн

* вартість вказана для двох на 8 ночей, в готелі 3-5 зірок. Актуальні ціни дивіться через – пошук турів.

У нашій турагенції АНЕКС Тур ви можете купити путівки до Болгарії незалежно від того, який у вас бюджет. Адже ми дбаємо про своїх клієнтів і регулярно проводимо акції. Ви можете скористатися раннім бронюванням туру та заощадити на путівці в Болгарію близько 30% її вартості. Забронюйте гарячий тур та переконайтеся в тому, що хороший відпочинок – не обов’язково дорогий відпочинок.