Острів Палм-Джумейра 2022: неможливе можливо!

Якщо ви хочете відвідати курорт, де здійснилося справжнє диво, то обов’язково треба купити путівку в Палм-Джумейра. Це прекрасне місце, яке розташувалося на берегах Персидської затоки. Воно було створене одним з перших в ОАЕ і є справжньою візитною карткою Дубая. Адже розташоване біля цього міста і збільшує його територію на багато кілометрів. Тур в Дубаї буде не зовсім повним, якщо ви хоч би одним оком не поглянете на цю красу.

Путівки на відпочинок в Палм-Джумейра з Києва

У 2001 році почалося будівництво штучного острова біля Дубая. Ідею про створення такого унікального комплексу подав шейх Мохамед ібн Рашид Аль Мактум. Велетенська кількість морського піску і каменю були використані, щоб побудувати острів у вигляді пальми. Дерево має ствол і 16 гілок, а також оточено хвилерізами. З 2006 року штучний острів успішно працює і приймає туристів.

З повітря острів виглядає, як пальма. На землі все трохи простіше. Берегова лінія “пальмових гілок” складає 56 кілометрів. Хвилерізи мають форму півмісяця і тягнуться на 11 кілометрів. Особливої “родзинки” додають коралові рифи і два затонулі літаки (усе це теж робилося штучно).

Острів Палм-Джумейра – це:

  1. Розкіш і багатство.
  2. Величезна кількість вілл, житлових комплексів, готелів, розважальних закладів.
  3. Прекрасний захід і деяка самота від зовнішнього світу.
  4. Унікальне творіння людських рук.

Однією з найголовніших пам’яток є мечеть. Тур в Палм-Джумейра не обходиться без візиту в цю чарівну будівлю. Ця дуже красива будова, яку звели зовсім нещодавно. Вона виконана у дусі середньовіччя. Мечеть Джумейра привітно відкриє свої двері для людей будь-якого віросповідання. Але якщо ви не мусульманин, то вам обов’язково знадобиться місцевий гід.

Дуже люблять туристи і унікальний аквапарк Aquaventure. Він знаходиться на території готелю “Атлантіс”. Це один з найбільших аквапарків на усьому Близькому Сході. Розташований на 17 га суші і включає різноманітні розваги. Тут є гірки для людей різного віку, водоспади, дитячі майданчики. Тут можна поплавати з прекрасними дельфінами, позайматися дайвінгом.

Ласкаве море в Еміратах разом з АНЕКС Тур!

  • Кращим періодом для того, щоб провести відпочинок в Палм-Джумейра вважається середина осені. В цей час температура води близько 23 градуса, сонце ласкаве, можна позасмагати і купатися. Усі пляжі дуже чисті, з м’яким піском. Спуск у воду зручний. Пляжі бувають безкоштовними, такими, що належать готелям і тому закритими, громадські також є – але платні.
  • Пляж готелю “Атлантіс” можуть відвідувати постояльці, а також ті, хто приїхав в аквапарк Aquaventure. А ось на пляж Shoreline, який належить одному з житлових комплексів, вхід безкоштовний для усіх туристів.
  • Оселитися на острові є де, але усі готелі недешеві. Адже сам по собі Дубай – це розкішний світовий курорт. Одним з найдорожчих готелів є Atlantis The Palm 5 зірок.
  • Доїхати в Палм-Джумейру можна на таксі або машині з Дубая. Але краще всього на швидкісному потягу, який їде по монорейковій дорозі. Час в дорозі займає близько 15 хвилин. Ну і не варто забувати про трансфер АНЕКС Тур з аеропорту в готель.
  • Якщо відвідаєте Палм-Джумейра, то запам’ятаєте, що біля моря на цьому штучному острові не можна палити кальян, загорати топлес, пити алкоголь. Не треба їхати в “Атлантіс”, якщо ви не хочете відвідати аквапарк. Адже територія готелю неймовірно красива, але для сторонніх вона закрита.

Палм-Джумейра – цей доказ того, що сучасна людина може все. І помилуватися цією красою можна з турагенцією АНЕКС Тур вже сьогодні!