Тури в Португалію 2021

Португалія – одна з найдивовижніших країн Європи. Колись вона була колоніальною імперією, що підпорядковувала країни і острови. Сьогодні Португалія – це, мабуть, одна з найспокійніших країн Європи. Відпочинок в Португалії припаде до смаку тим, хто хоче пожити тихим розміреним життям.

Чому варто купити тури в Португалію?

  • Туристична Португалія – одна з найдоступніших країн в Європі. Тут ціни на порядок нижчі, ніж у Франції, Іспанії або Англії, а якість послуг не гірша. У країні є безліч хороших готелів, пляжів, пам’яток і інших бюджетних туристичних радощів.
  • Чудові пляжі – пляжний відпочинок в Португалії сподобається навіть найдосвідченішим туристам. Чистий білосніжний пісок, теплі води Атлантичного океану і хороша інфраструктура : португальські пляжі вважаються одними з кращих у світі.
  • Велика культурна програма: більшість міст країни починають свою історію з початку 13 століття. У Порту, Лісабоні, Бразі і інших містах країни збереглися середньовічні замки, вежі і фортеці. Також, країна може похвалитися безліччю природних пам’яток. Найбільш відомі з них – мис Року і гора Піку-Руйву. Загалом – екскурсійний відпочинок в Португалії запам’ятається вам на все життя.
  • Покуштувати місцевого вина: Португалія – батьківщина портвейну. Саме тут, в місті Порту, придумали цей дивовижний напій. Кріплене вино з терпким присмаком, витримане в дубових або горіхових бочках, – ось яким має бути справжній портвейн. До речі, на звання “портвейн” можуть претендувати тільки ті напої, які вироблені в Порту або долині Дору.
  • Дайвінг і інші види спорту: активний відпочинок в Португалії буде не менш вдалим, чим пляжний. У цій країні є безліч можливостей для дайвінгу, гірськолижного спорту, серфінгу і інших видів спорту.

Путівки в Португалію з Києва з ANEX Tour

Довірте підбір туру в Португалію нам, і ви не пошкодуєте. Фахівці компанії уміють організовувати відпочинок. Наші тури – це значно більше, чим переліт і готель. Тури з ANEX Tour – захоплююча подорож, яка запам’ятається вам на все життя.

Турагенція ANEX Tour – для тих, хто цінує хороший відпочинок.