Відпочинок в Португалії з ANEX Tour 2022

Португалія – одна з найдивовижніших країн Європи. Колись вона була колоніальною імперією, що підпорядковувала країни і острови. Сьогодні Португалія – це, мабуть, одна з найспокійніших країн Європи. Відпочинок в Португалії припаде до смаку тим, хто хоче пожити тихим розміреним життям.

Чому варто купити тур в Португалію?

  • Туристична Португалія – одна з найдоступніших країн в Європі. Тут ціни на порядок нижчі, ніж у Франції, Іспанії або Англії, а якість послуг не гірша. У країні є безліч хороших готелів, пляжів, пам’яток і інших бюджетних туристичних радощів.
  • Чудові пляжі – пляжний відпочинок в Португалії сподобається навіть найдосвідченішим туристам. Чистий білосніжний пісок, теплі води Атлантичного океану і хороша інфраструктура : португальські пляжі вважаються одними з кращих у світі.
  • Велика культурна програма: більшість міст країни починають свою історію з початку 13 століття. У Порту, Лісабоні, Бразі і інших містах країни збереглися середньовічні замки, вежі і фортеці. Також, країна може похвалитися безліччю природних пам’яток. Найбільш відомі з них – мис Року і гора Піку-Руйву. Загалом – екскурсійний відпочинок в Португалії запам’ятається вам на все життя.
  • Спробувати місцевого вина: Португалія – батьківщина портвейну. Саме тут, в місті Порту, придумали цей дивовижний напій. Кріплене вино з терпким присмаком, витримане в дубових або горіхових бочках, – ось яким має бути справжній портвейн. До речі, на звання “портвейн” можуть претендувати тільки ті напої, які вироблені в Порту або долині Дору.
  • Дайвінг і інші види спорту: активний відпочинок буде не менш вдалим, чим пляжний. У цій країні є безліч можливостей для дайвінгу, гірськолижного спорту, серфінгу і інших видів спорту.

Ціни на путівки в Португалію з Києва

Алгарве

КашкайшЛісабоно. МадейраСінтраЕрісейра

Ешторіл

від 44571 грн

від 43443 грнвід 34899 грнвід 50934 грнвід 45104 грнвід 55886 грн

від 49868 грн

* вартість вказана для двох на 7 ночей, в готелі 4-5 зірок. Актуальні ціни дивіться через – пошук турів.

Довірте підбір туру в Португалію нам, і ви не пошкодуєте. Фахівці компанії уміють організовувати відпочинок. Наші тури – це значно більше, чим переліт і готель. Тури з ANEX Tour – захоплююча подорож, яка запам’ятається вам на все життя.

Турагенція ANEX Tour – для тих, хто цінує хороший відпочинок.