Острів Денис 2022: рай на землі існує!

11 серпня 1773 року Денис де Тробріанд відкрив кораловий острів в Індійському океані. Він був переданий у володіння Франції. Зараз цей острів – це частина Сейшельських островів. На о. Денис розташований аеродром і приватний готельний комплекс.

З АНЕКС Тур на острів Денис з Києва

Це по-справжньому райський острівець. Адже він є зовсім крихітним, в довжину займає 1,3 кілометра. А ширина його всього 1,5 кілометра. Тут дуже приємно, неймовірно красиво, чистісінька вода, білосніжний дрібний пісочок. Розташований приватний готельний комплекс, який готовий виконати усі бажання туриста.

Відпочинок на острові Денис обожнюють молодожони, любителі екотуризма. Взагалі – це приватний острів, але завдяки готелю, ви можете пожити тут і насолодитися природою і спокоєм. Він розташований посеред океану, а глибина водної гладіні тут може бути навіть 2000 метрів. Тому це ідеальне місце для дайвінгу та глибоководної риболовлі.

Літак доставляє туристів прямо на острів, де є власна злітна смуга. Там туристів зустрічають і відвозять на електромобілі в готель. Тут є власний пляж, співають птахи, чисте повітря, крихітні краби і дивовижної краси гекони.

Тут усе заточені під те, щоб відпустка на острові Денис був максимально натуральною і корисним, адже тут немає телевізорів, не працюють телефони, а їжу готують тільки екологічно чисту. Наприклад, ви можете упіймати рибу і вам її приготують.

Тур на о. Денис – це не лише відпочинок на пляжі, а і прогулянки по острову, милування заходами, світанками, смачна кухня, прогулянки на катері.

Пам’ятки острова Денис

Крім того, що можна просто релаксувати, на острові є навіть свої пам’ятки:

  • Є колонія черепах Альдабра. Вони велетенські. Найвідомішими є майже 200 кілограмовий Тобі і його подруга – Клара. Вони скрізь і завжди разом. Зазвичай Клара дуже любить віллу № 28.
  • На острові є і невелика каплиця, яка була побудована в 1978 році. Тут зараз вінчаються молодожони. Сюди приїжджає священик. Окрім цього, біля каплиці знаходяться могили 18 віку. Хто точно там покоїться невідомо, можливо, пірати.
  • Однією з пам’яток є злітно-посадочна смуга, яка має 900 метрів. Усі літаки ретельно перевіряються, це цілком весела і приємна розвага і для туристів теж. Їжу і усі припаси вивантажують на березі. Це робиться для того, щоб на острів не потрапили щури, які атакували його в 2000 році. Тоді це було дуже небезпечним для птахів і гостей. Але зараз на острові все дуже безпечно та комфортно.
  • Раніше на острівці добували копру. Залишилися старі будинки працівників, в яких зараз живуть співробітники готелю. Є система зрошування, опріснення води, усе це допомагає острову бути самодостатнім і вирощувати екологічно чисті продукти.
  • У 1905 році на острові був побудований маяк.
  • На острові росте найкрасивіший ліс, завжди співають птахи і приємна атмосфера.

Острів Денис – це райське і дуже приємне місце. Тут люблять одружуватися, проводити медовий місяць і насолоджуватися життям. Тур на Сейшели – це і відмінний привід відвідати цей невеликий, але дуже самобутній курорт. Це справжній куточок розкоші і цивілізації, яка впроваджена в еко-культуру посеред океану.

Тут все створено для того, щоб туристи почували себе комфортно, максимально близько до природи. Відпочивати можна круглий рік, адже тут завжди тепло, неймовірно і можна милуватися природою, слухаючи спів птахів.