Про туроператора ANEX Tour

Компанія ANEX Tour працює у сфері туризму вже більше двадцяти років. За цей час компанія відкрила більше 200 офісів в Україні, Росії, Іспанії, Таїланді і В’єтнамі та інших країнах. Завдяки згуртованій команді професіоналів і любові до своєї справи сьогодні АНЕКС Тур по праву вважається одним з кращих туроператорів в Україні.

У українському туристичному сегменті – туроператор ANEX Tour веде свою діяльність з 2005-го року. Щорічно послугами компанії користується більше мільйона українців, що складає близько 40% від долі туризму в Україні.

Місія компанії АНЕКС Тур

Основну мету ведення бізнесу в Україні туроператор формує так: створювати якісний туристичний продукт, який буде доступний більшості українців.

Що може запропонувати ANEX Tour:

  • Тури на будь-який смак і гаманець: екскурсійні, пляжні, сімейні, групові, гірськолижні, комбіновані та індивідуальні тури.
  • Різні варіанти проживання: від недорогих хостелів до готелів класу 5 зірок Deluxe.
  • Величезний комплекс послуг: організація турів, бронювання турів та номерів в готелі, замовлення екскурсій, трансфер до аеропорту, страхування і так далі.

Тури з АНЕКС Тур – це повноцінна туристична програма, скориставшись якою, ви зможете відпочити на всі 100%.

Переваги туроператора АНЕКС Тур

  • Різноманітність туристичних напрямів : своїм клієнтам туроператор пропонує на вибір більше 30 країн, серед яких : популярні європейські країни, гарячі країни, гірськолижні курорти і райські острови.
  • Партнери по всьому світу: компанія співпрацює з відомими готелями, авіакомпаніями, транспортними і страховими компаніями у більш ніж 40-ка країнах.

Туроператор ANEX Tour постійно удосконалює якість свого продукту, залишаючи його доступним для мандрівників. Наші фахівці ретельно підходять до організації відпочинку будь-якого типу. Туристи компанії можуть розраховувати на високу якість послуг, першокласний сервіс і прийнятні ціни.