Отзывы туристов

Оставляйте, пожалуйста, здесь свои впечатления и эмоции, высказывайте пожелания и замечания.

  • Мы всегда внимательны к Вашему мнению, поэтому будем рады видеть отзывы на этой странице.
  • Мы любим своих туристов и ожидаем уважения и такта в Ваших публикациях.
  • Туристическое агентство ANEX Tour заботится о комфорте и позитивном настрое каждого туриста.

Благодарим за искренность и Ваше время, потраченное на составление отзыва!

Angelika Kholodulkina

18/05/2024
Дякую київській турагенції АНЕКС Тур за допомогу в організації відпустки у Туреччині. Замовлення було нестандартним: відпочинок у конкретному готелі з вильотом із угорського Дебрецена. Ми далеченько від Києва, вся комунікація з турагенцією у месенджері (звернулись до турагенції завдяки пораді колег). Пані Катерина швидко зв'язалася з кількома туроператорами; знайшла найвигіднішу пропозицію, у ціні путівки проживання в готелі UAI + страховка. Дати туру повністю збіглися з датами вильоту (квитки на лоукостер купувалися окремо). Покупка туру швидка, безпечна; не потрібно ризикувати з міжнародними переказами грошей та онлайн-агрегаторами (там ціна була значно вище). Ваучери та страховку отримала у месенджері, роздрукувала сама. У готелі був підготовлений саме такий номер, як замовляли, поселення миттєве. Відпустка вдалася.

Anastasia Maksimenko

03/04/2024
Хочу написати подяку онлайн турагенції Анекс Тур та особисто Ірині, за відпочинок в Єгипті. Все дуже професійно, гарно підібрано готель згідно побажань та чудово організовано все в Єгипті. Дякую за вирішення нашого питання на відпочинку.

Nikita Sushko

21/03/2024
Взимку відпочивав з сім’єю у Египті. Звернувся в турагенцію, почав спілкуватись з Іриною, дуже швидко знайшли спільну мову. Ірина відразу зреагувала на наші прохання, підібрала все по нашим критеріям. Хочу подякувати турагенції, а особливо Ірині за її працю і допомогу. Обов’язково повернемось ще:)

Dar Makhanets

03/10/2023
Добрий день, в першу черегу хочу сказати Велике дякую пані Катерині за її висококваліфіковану роботу! Стосовно її сервісу, все було на вищому рівні, починаючи від рекомендації і опису готелів і до тог підготовки до самої поїздки. Все пояснила, по рекомендувала, підтримала і допомагала у всіх питання, якітвигикали до поїздки і підчас самої поїздки! Гід і трансфер теж все було в нормі. Стосовно готеля, ми обрали Benata Hotel в Сіде. Комплекс і номера в готелі новий, все по сучасному, номер чисті і охайні. Джакузі топ! Території гарна і зручна, є пальми і квіти, три типи басейнів, діти багато часу проводили в дитячих басейнах з гірками. Пляжний бар теж топ, пляж піщаний, при вході в море є невеличка галька з піском, море чисте з голубим відтінком. Кухня, в ультра он інклюзів з 3х разовим харчування і ще перекусами 2-3 рази на день все було чудово! Тематичні ресторани теж супер. Окремо хочу підмітити день середземноморської кухні, було починаючи від криветок, кальмарів і крабів до осьміногів і смачної доради і ціпли. В інші дні також кухня була різноманітна і смачна, багато м’яса птиці, говядина, баранина, перекуси і т.д. Бар і алкоголь, чудові та привітні бармени, які виконаю будь яке прохання і навіть зробля коктейль на івпроввзацію! Особливо вразив Сіл, прекрасний бармен і співрозмовник. Хоча в більшості алкоголь місцевого виробництва, але якісний. Дитяча і доросла програма теж сподобалася, починаючи від ранкової зарядки в басейні і закінчуючи вечірньою програмою. Водне поло, дартс, пінпон, волейбол, вечірні танці для дітей і доросли, нудно точно не буде! Доречі громадян рф, було не багато і їх практично не чути було, Українців було в рази більше. В цілому все дуже сподобалося, рекоменду готель і туроператора Anex Tour! Особливе дякую менеджеру готель Услану і його колегам за хорошу організацію і бажання допомогти в будь яких питаннях! Ще раз дякую Катерині за її сумлінну роботу! Всім рекомендую

Ольга Губанова

12/09/2023
Добрий день. Хочу подякувати Катерині, за відпустку у Болгарії ( Сонячний беріг), на всі запитання відповідала, заспокоювала. Відпустка пройшла чудово. Всі задоволені. Дякую

Анастасия Кизилова

06/09/2023
Хочу выразить благодарность Катерине, она специалист своего дела! Помогла подобрать тур очень быстро и качественно)) довольны на все 100%

Володимир Алмаз

05/09/2023
Літо 2023 відпочивали з ANEXTOUR... Тур Болгарію, Золоті піски. Дуже задоволені, тільки теплі, приємні враження! Особлива подяка Катерині за неперевершену опіку від початку і до кінця туру. Жанна Алмаз, Семчук Володимир.

Оксана Дементьева

27/08/2023
Дуже вдячна Каті за організацію нашої невеличкої відпустки.Завжди була на зв'язку, дуже відповідальна і приємна в спілкуванні людина. Дякуємо

Svetlana Astrelina

21/08/2023
Очень благодарны гидам: Александре Коржовой и Инге Датунашвили за их отзывчивость и приветливость. Самое главное ничего не навязывали. Спасибо

Алла Соколова

12/08/2023
Ємоції переповнюють, хочу подякувати по перше професіоналам своєї справи Яні, яка вже не вперше організовує нашу подорож на всі 100%, спокійна та врівноважена, вислухає, підтримає, подбає про всі ньюанси, дуже Вам дякуємо, залишайтеся з нами. Дякую за чудовий відпочинок, Анекс тур ми з Вами!

АНЕКС Тур - отзывы Украина 2024

Основная наша задача – подобрать Вам самый оптимальный тур и сделать Вашу поездку приятной. Для того, чтобы мы двигались в правильном направлении и понимали все желания клиентов, мы создали раздел АНЕКС Тур отзывы. Именно здесь Вы можете ознакомиться с комментариями реальных людей, которые обращались в наше турагентство.

Отзывы туристов помогают нам:

  • Постоянно следить за мнением людей о нашей деятельности и учитывать все предложения для усовершенствования своей работы.
  • Организовывать отдых с особым вниманием к каждому пожеланию наших туристов.
  • Максимально улучшить качество обслуживания.
  • Создать такие условия, чтобы каждый наш клиент смог оценить высокий уровень обслуживания.
  • Сделать путешествие выгодным для Вашего бюджета.

АNEX Tour отзывы представлены выше, мы старается находить к туристам индивидуальный подход и подбирать самые выгодные варианты туров для отдыха. Показателем нашей работы является заслуженное доверие клиентов, как из Украины, так и из других стран. Мы готовы выслушать все советы по улучшению предоставления услуг, с удовольствием примем слова благодарности и возьмем к вниманию возможную критику. Ведь помощь АНЕКС Тур в выборе направления путешествия основывается исключительно лишь на Ваших предпочтениях и пожеланиях.

TelegramViber