+3 дні

Питання-відповідь

 • Турагенція і туроператор - в чому різниця?

  Турагенція – це реалізатор турів, який займається продажем пакетних турів туроператора. Консультує по готельній базі, відповідає за повну і своєчасно надану інформацію про тур, а також видачу турпакета. Турагентство не несе відповідальність за якість наданих послуг в процесі туру.

  Туроператор – організатор турів. Реалізує свій продукт через туристичні агенції, на пряму з туристами не працює. Несе відповідальність за якість наданих послуг і виступає основним відповідачем у разі виникнення проблем.

 • Як забронювати тур онлайн?

  Порядок дій при купівлі туру онлайн:

  Ви надсилаєте нам фото закордонних паспортів;

  також фото громадянського паспорта (1, 2 сторінка) одного туриста – для договору;

  складаємо договір, надсилаємо його Вам для підпису через державний портал "Дія"
  (підписаний договір залишається в архіві підписаних документів в "Дії");

  разом з договором відправляємо рахунок, де зазначені реквізити для оплати туру;

  після оплати – бронюємо тур;

  за готовністю – надсилаємо документи по туру (ваучер, квитки, страховки).

 • Як можна оплатити тур?

  Оплатити тур можна тільки після складання договору нашими менеджерами. Вам буде виставлений рахунок і реквізити для оплати туру.

  Способи оплати в Україні:
  Оплата на розрахунковий рахунок по реквізитах (Приватбанк)

Онлайн турагенція АНЕКС Тур Київ

Шановні туристи, раді вітати Вас на сайті турагенції АНЕКС Тур. Ми є офіційним офісом продажу туроператора ANEX Tour Україна. На нашому сайті можна підібрати путівку та забронювати онлайн.

Туроператор ANEX Tour веде успішну туристичну діяльність з організації відпочинку по всьому світу понад 20 років. На сьогоднішній день офіси компанії відкриті на багатьох курортах світу. Постійне розширення географії послуг і любов до своєї справи допомогло компанії стати кращою в туристичній галузі. ANEX Tour є лідером туристичної сфери в більш як десяти країнах світу.

ANEX Tour Україна - купити тур онлайн

ANEX Tour знає як зробити відпочинок незабутнім! Багаторічний досвід роботи в туристичному сегменті дозволяє щодня відправляти туристів на зустріч новим пригодам. Єгипет, ОАЕ, Туреччина, Мексика і більше 35 країн світу - доступні для відпочинку. Замовляючи тур в нашій туристичній агенції, Ви можете бути впевненими в якості свого відпочинку. Тури з АНЕКС Тур - набагато більше, ніж авіаквитки і номер в готелі, це позитивні враження які залишаться на все життя.

Турагентство - підбір і пошук авіа та автобусних путівок

 • Пошук турів - на нашому сайті Ви можете підібрати і купити пакетні авіа та автобусні тури, а також тільки проживання в готелі.
 • Підбір туру - звернутися до наших менеджерів для підбору та пошуку туру, який буде відповідати всім Вашим вимогам. Ми підберемо оптимальне рішення для відпочинку під Ваш бюджет.
 • Гарячі путівки - це пропозиції на найближчі дати. Подивитися гарячі тури можна скориставшись пошуком туру на сайті. Це унікальні пропозиції для бюджетних туристів, і тих, хто не проти заощадити на відпочинку. Турагентство ANEX Tour пропонує гарячі путівки в кращі курорти світу.
 • Партнерські відносини - наша турагенція є офіційним представником ANEX Tour і співпрацює з основними туроператорами України, що дозволяє охопити всю широту послуг і напрямків туристичної галузі.

Туристична агенція ANEX Tour - ми пропонуємо не просто відпочинок, а втілення мрій, яскраві емоції та нові враження.

TelegramViber