Автобусні тури

+3 дні

Популярні країни

Гарячі автобусні путівки з Києва для відпочинку на морі 2024 ❤️ Charter Bus

Charter Bus

Автобусні тури

Гарячі автобусні путівки з Києва для відпочинку на морі 2024 ❤️ Charter Bus

Перетворіть поїздку до моря у захоплюючу подорож. Пакетні автобусні тури на море від турагенції ANEX Tour – серйозний конкурент авіачартерам та самостійним поїздкам на автомобілі. Порівняймо переваги?

Туристам вигідні автобусні тури з України

Авіаквитки після пандемії подорожчали на 30-40%. Ціна путівки на відпочинок до Болгарії, Туреччини або Іспанії на 30-65% складається з вартості авіаквитків туди і назад. Використовуйте заощаджені гроші на проживання у готелі вищої категорії, морські розваги, аквапарки, екскурсії.

Поїздки за кордоном власним автомобілем – це незнайомі дороги, платні автотраси, покупка міжнародного страхування Зелена карта. І відсутність відпочинку: водій та пасажири авто щохвилини контролюють ситуацію на дорозі. Пасажири автобуса мирно сплять, розглядають краєвиди за вікном із зручної висоти або дивляться мультики.

Автобусні путівки на море: комфорт та безпека

Міжнародне пасажирське сполучення відбувається на сертифікованих ЄС автобусах єврокласу:

 1. широкі сидіння з регулюванням спинки;
 2. комфортна відстань між сидіннями;
 3. кондиціонер;
 4. великий багажний відсік;
 5. відсіки для ручної поклажі в салоні;
 6. розетки, Wi-Fi, туалет - на рейсах бізнес-класу.

За безпечну доставку туристів відповідають два водії. Автоперевізник проводить ТО до випуску автобуса в рейс, у разі потреби проводить оперативну заміну транспортного засобу чи водія. Групу супроводжує гід та стюард.

Як організовано автобусні тури на море від нашої турагенції

 • Груповий тур формується туристичною компанією, є точка старту та точка прибуття – готель на курорті Болгарії, Туреччини, Чорногорії, Греції, Албанії та інших країн. Мешканці міст за маршрутом руху автобуса поступово приєднуються до подорожі.
 • Дата та місто виїзду вказані в описі туру. Точне місце та час старту автобусного чартеру – у ваучері, менеджер дублює інформацію. Важливо! Виїзд назад вказується за місцевим часом.
 • Маршрути сплановані з урахуванням регулярних санітарних зупинок, можна перекусити. Під час переходу кордону групи туристів мають пріоритет.
 • Ну курорт автобусний чартер доставляє туристів в готелі на узбережжі Середземного, Егейського, Адріатичного та інших морів Європи.

Як купити онлайн путівку на автобусний тур на сайті АНЕКС Тур

У пошуковій системі необхідно вибрати країну та місто виїзду, вказати дату виїзду, тривалість відпустки, кількість та вік туристів. Система автоматично формує перелік турів актуальними цінами.

На що звернути увагу перед покупкою автобусного туру:

 1. Назва курорту. Наш сайт докладно описує особливості найпопулярніших курортів Туреччини, Болгарії, Греції, Іспанії, Чорногорії.
 2. Умови харчування. Система фільтрів автоматично сортує каталог, легко вибрати готелі все включено або зі сніданками.
 3. Опис готелю. Фотографії, безкоштовні опції, рейтинг, відгуки туристів, точне розташування онлайн-карті – на сайті достатньо інформації для оцінки готелю.
 4. Вартість туру. Включає міжнародний переїзд автобусом туди та назад, туристичну страховку, проживання. Харчування – згідно з вибраними умовами.

Щоб придбати тур, натисніть кнопку «купити тур онлайн». Оплата провадиться виключно після підтвердження місць в автобусі та номера в готелі. Ваучери, страховка надходять на електронну пошту, документи потрібно роздрукувати.

Бажаєте купити гарячий автобусний тур з Києва на море, та є питання?

Звертайтеся, відповімо. Допоможемо вибрати гарячий автобусний тур, курорт та готель, перевірити готовність пакету документів на виїзд за кордон. Підкажемо – що взяти з собою в дорогу, щоб поїздка автобусом перетворилася на необтяжливу пізнавальну екскурсію дорогою до моря.

TelegramViber