Тури в Танзанію

+3 дні

Про Танзанію

Мова

Суахілі, Англійська

Валюта

Танзанійський шилінг

Столиця

Додома

Клімат

Субекваторіальний

Політ

09:00

Тел. код

+255

Вартість кави

1.25$ за чашку

Вартість їжі

3.2$ за обід

Курорти Танзанії

Тури в Танзанію 2024 ❤️ дивовижна Африка

Танзанія

Тури в Танзанію 2024 ❤️ дивовижна Африка

Танзанія - дика і нестримна Африка, про яку ви дивилися фільми і читали книги. Дика природа в національних заповідниках, сафарі, білосніжні пляжі і багатий підводний світ - ось чому варто влаштувати собі відпочинок в Танзанії. І хоч ця далеко не найпопулярніша країна на Африканському континенті, повірте вона вас не розчарує.

Гарячі путівки в Танзанію - популярний напрямок серед туристів

  • Сафарі - колись метою таких поїздок було полювання на диких тварин, які мешкають на диких африканських просторах. Сьогодні ж, сафарі - це просто поїздки з метою подивитися на мешканців африканських степів, сфотографувати їх або зняти на відеокамеру. Подорож в Танзанію варто здійснити хоч би заради сафарі. Це унікальна можливість познайомитися з флорою і фауною Африки. Але, врахуйте, що це задоволення не з дешевих.
  • Пляжі - пляжний відпочинок в Танзанії сподобається навіть найдосвідченішим туристам. Білосніжні пляжі, чисте і тепле море, а також розвинена інфраструктура пляжів яка сприяє до хорошого відпочинку. Кращими в країні по праву вважаються пляжі Занзібара. Більшість з них належать готелям, а їх відвідування безкоштовне для постояльців.
  • Шопінг - відпочинок в Танзанії ніяк не обійдеться без шопінгу. Тримаємо парі, що вам не вдасться відмовитися від виробів з чорного дерева, шкіри, малахіту, мильного каменю і бісеру. Багаті туристи зможуть привезти з Танзанії прикраси з рубіна, топазу, смарагду, а також рідкісного мінералу - танзанита. Він зустрічається тільки у вулканічних відкладеннях гори Кіліманджаро.
  • Спілкування з аборигенами - багато туристів купують путівки в Танзанію, щоб поспілкуватися з місцевими жителями. Цей вид туризму можна позначити як "наполовину екстремальний", оскільки деякі місцеві племена зовсім не доброзичливі. Серед місцевих жителів рідко коли зустрічаються канібали, але тим не менше. Тому подібні поїздки в Танзанію краще бронювати через туристичну агенцію АНЕКС Тур.

З АНЕКС Тур в Танзанію з Києва

Танзанія – відпочинок який притягає самі різні групи туристів. Цю дивовижну африканську країну люблять відвідувати сімейні пари, молодожони, любителі екстриму або просто веселі дружні компанії. Танзанія - багатогранна і різна. Тут кожен може знайти відпочинок до душі.

ANEX Tour - шикарний відпочинок в Танзанії, які може дозволити собі кожен турист.

Тури в Танзанію з інших міст та країн

TelegramViber