Тури в Занзібар

+3 дні

Курорти Занзібара

Тури в Занзібар з Києва 2024 ❤️ ось що круто!

Занзібар

Тури в Занзібар з Києва 2024 ❤️ ось що круто!

"А моя тітка живе на Занзібарі..."

Ця мила пісня з дитинства асоціювалася у нас з казковим, злегка диким, але незмінно екзотичним островом. Насправді, це відмінне туристичне місце, тури в яке дуже популярні. Що ж це за дивина і чи є там на що подивитись?

Десь в Африці далекій…

Занзібар - це територія нинішньої Танзанії. Це величезний архіпелаг, який знаходиться в Східній Африці, прямо посеред Індійського океану. Тут є 3 найбільші острови - Пемба. Мафія і Унгуджа. Столицею Занзібара є Стоун-Таун, по суті архіпелаг - це напівавтономія і має незалежного від Танзанії президента і місцеву владу.

Взагалі, у відмінності від багатьох африканських держав, Занзібар завжди був дуже активним і розвиненим. Він був під управлінням Омана та Португалії. А з 1853 року Занзібар навіть став столицею султанів Омана. Тоді острів переживав особливий підйом і саме в цей період було побудовано багато архітектурних пам'ятників. Пізніше був проголошений Занзібарський султанат. Потім був повний протекторат Великобританії. А в 1964 році архіпелаг отримав незалежність. У тому ж році Танганьїка і Занзібар перетворилися на єдину державу Танзанію.

Чим зайнятися на відпочинку в Занзібарі?

  • Занзібар - це типовий тропічний рай. Саме тут білосніжні пляжі, ніжний пісок і блакитні хвилі. На островах приємно, тут можна порелаксувати і від душі насолодитися спокоєм. Місцеві дуже привітні, країна, хоча і мусульманська, але суворих правил немає. Прямі перельоти з Києва є. Візу отримують прямо в аеропорту.
  • Це досить безпечний регіон, тут нічого побоюватися. Щеплень для відвідування острова не потрібно. Але, якщо у вас будуть пересадки в Африці, відразу ж дізнайтеся про те, чи треба приймати якісь медичні заходи в цьому випадку.
  • Занзібар - це місце, де в основному відпочивають душею і тілом. Жити можна в готелях, в бунгало, в елітних комплексах і гестхаусах. Ціни на путівки в Занзібар досить доступні.

Відпочинок в Занзібарі краще всього планувати з червня і по жовтень. У інший час тут вологий сезон. Хоча температури по архіпелагу в цілому увесь рік комфортні. У районі 25 градусів тепла. Тут займаються дайвінгом. Багато хороших пляжів, морських прогулянок, екскурсій. Тут є острів спецій, індивідуальне плавання з дельфінами, а також "ліс Джозані". Це національний парк дикої природи, де представлена уся різноманітність африканської флори та фауни.

Відвідайте Прізон Айленд. Це місце, де раніше була в'язниця. А зараз живуть величезні черепахи. Тур в Занзібар включить відвідування тюремного ресторану і готелю. Це буде дуже цікаво. Ще погуляйте старими вуличками Стоун-Тауна, знайдіть квартиру, де народився знаменитий Фреді Меркурі. Пройдіться до ринку рабів, а також до "будинку чудес", який сьогодні є національним музеєм.

Гарячі путівки в Занзібар з АНЕКС Тур

Тут також дуже смачна їжа і безліч готелів працює по системі - все включено. Вона сполучає в собі африканську, арабську і персидську кухню. Тут прекрасно готують м'ясо і рибу з різними соусами і гарнірами. А ще тут в різних варіаціях вам запропонують банани. В цілому, їжа цілком звична. Але можна також спробувати рагу з крокодила. Готують також антилоп і черепах. Але такі блюда в основному готуються для туристів, місцеві майже не їдять такого.

На Занзібарі досить чисто. Тут можна без боязні харчуватися в ресторанах, а готелі дуже акуратні. На ринках рекомендують купувати тільки фрукти і дуже ретельно їх мити. Полетіти на відпочинок в Занзібар з АНЕКС Тур завжди досить цікаво, насичено і безпечно. Це - хороший спосіб побачити Африку але при цьому уникнути бруду, антисанітарії і трущоб. Мусульмансько-африканський шик і трохи Європи - те, що треба всім хто любить хороший відпочинок!

Тури в Занзібар з інших міст та країн

TelegramViber