Тури в В’єтнам

+3 дні

Про В’єтнам

Мова

В'єтнамська

Валюта

Донг

Столиця

Ханой

Клімат

Тропічний, мусонний

Політ

10:00

Тел. код

+84

Вартість кави

1$ за чашку

Вартість їжі

3.1$ за обід

Курорти В’єтнама

Тури в В'єтнам з Києва 2023 ❤️ ANEX Tour

В'єтнам

Тури в В'єтнам з Києва 2023 ❤️ ANEX Tour

В'єтнам - це казкова країна, яка покрита таємницями і приваблює туристів з усього світу. Яскравий і зелений, ароматний і незвичайний, дивовижний і веселий, соціалістичний і сучасний... У цій країні поєдналося непоєднуване і вабить мандрівників з усього світу.

  • Тур в Вєтнам - це незабутня подорож, що подарує багато цікавого, екзотичного. Розташована країна в Південно-Східній Азії, омивається теплими водами Південно-Китайського моря. Територіально лежить на острові Індокитай. Велика частина країни - гори і пагорби.
  • Тропічний клімат, який багато в чому залежить від мусонів. Тому тут чітко виражена сезонність. Наприклад, з жовтня по травень територія, що знаходиться на північ від Н'ячанг отримує величезну кількість опадів. У той же час, південна частина ніжиться під ласкавим сонцем і синім небом. Кожна частина країни гарна по-своєму і в свій час. Тому, вибираючи путівку з АНЕКС Тур в В'єтнам, вивчіть, яка погода буде в певну пору року. У Південному В'єтнамі вологий сезон триває з травня по листопад, а сухий з грудня по квітень. Причому в цей час, погода дуже приємна. Адже дощі йдуть по 10-15 хвилин, а в похмурі дні повітря наповнюється легкою прохолодою.
  • У Центральному В'єтнамі вологий сезон триває з квітня по жовтень. З грудня по лютий хвилі в океані дуже великі і стає неможливим дайвінг. У прибережних областях Центрального В'єтнаму з липня по листопад бувають тайфуни. А в гірських районах бувають неприємні тумани і невеликі дощі. У Північному В'єтнамі зима триває з листопада по квітень і є досить прохолодною, температура вдень піднімається до 20 градусів тепла. Літо ж спекотне і триває з квітня по жовтень.
  • Історія В'єтнаму довга і не завжди проста. Довгі часи залежності, колоніальної епохи і воєн принесли величезну кількість страждань. Але при цьому, сучасний В'єтнам зумів увібрати в себе все краще і розвивається стрімкими темпами.

Що подивитися на відпочинку у В'єтнамі?

Разом з АНЕКС Тур зможете побачити багато визначних пам'яток:

  1. Однією з найвідоміших і найкрасивіших є бухта Халонг. Вона охороняється ЮНЕСКО, а також це одне з семи чудес світу. Знаходиться в Тонкінській затоці на півночі В'єтнаму. Вона - це візитна картка країни. Тут є 3000 островів з вапняку. Вони мають печери і гроти, дивовижні види. Краще відвідувати бухту, разом з екскурсійною групою. Виїжджати дешевше і швидше за все з Ханоя.
  2. Одним з найбільш знакових місць є Ханой. Це гарне, самобутнє місто, яке багате на пам'ятки. Тут потрібно відвідати фортеці, музей і мавзолей Хошиміну, місцеві театри на воді.
  3. Для тих, хто готовий відчути пригоди, потрібно поїхати в містечко Сапа. Він знаходиться в горах, поблизу найвищої гори країни. Біля нього гарні краєвиди і милі самобутні села. Ще одне дивовижне місце, без якого тури неповні, це місто Хойан. Він також охороняється ЮНЕСКО і являє собою еталон середньовічного міста, який був портовим. Тут дуже красиво, романтично, багато майстрів і ремісників. Тут чудові пляжі, тому можна з'єднати неспішний відпочинок у Вєтнамі з вивченням історії. Рекомендуємо насолоджуватися цим містом без екскурсій, а самостійно.
  4. До речі, поблизу Хойана знаходиться ще один об'єкт, що охороняється ЮНЕСКО. Це руїни Мішон. По суті, вони - це все, що залишилося від стародавнього королівства. Їх також можна відвідувати самостійно.
  5. У місті Хюе можна подивитися фортецю і безліч стародавніх музеїв, храмів, адже це столиця імперського В'єтнаму. Тут також є могили імператорів.
  6. У 2009 році була виявлена печера Шондонг. Вона знаходиться глибоко в джунглях в центрі В'єтнаму. Зазвичай потрапити туди можна тільки зі спеціальною групою і коштує це недешево.

Гарячі путівки в Вєтнам - поради туристам

Путівки в В'єтнам - тут є традиційна і загальносвітова медицина. Причому і та, і інша визнані державою. Але якщо ви захворіли, йдіть тільки в клініку, яка є державною і спеціалізується на загальносвітовий медицині. Державні госпіталі на карті міста відмічені червоним. До речі, з дому краще взяти йод, перекис водню, лінзи і рідини для лінз, протизаплідні засоби, жарознижуючі, в основі яких лежить не парацетамол. Тому що не всі препарати є у В'єтнамі. До речі, купуйте їх у великих аптеках.

Пляжі зазвичай хороші, з чистим дном і без живності. На пляжах також стоять сигнальні прапори. Блакитний значить, що можна купатися, жовтий, що не можна, а червоний - не можна купатися взагалі. Також досвідчені мандрівники рекомендують обов'язково орендувати мотобайк на відпочинку в Нячанг, з'їсти зміїне серце, спробувати місцевий фаст-фуд, замовити в'єтнамське вбрання в ательє, відвідати нічні клуби та ресторани! Тут весело, вільно і красиво. А ще тут цілком безпечно, якщо дотримуватися всіх правил!

TelegramViber