Тури в Мальту

+3 дні

Про Мальту

Мова

Мальтійська, Англійська

Валюта

Євро

Столиця

Валлетта

Клімат

Субтропічний

Політ

03:10

Тел. код

+356

Вартість кави

1.7$ за чашку

Вартість їжі

14.8$ за обід

Тури в Мальту з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Мальта

Тури в Мальту з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Древня Мальта - британський куточок посеред Середземного моря. Тут також люблять футбол і англійську мову, шанують традиції і моральні засади. Єдине, що на Мальті набагато веселіше чим в Англії. Відпочинок на Мальті запам'ятається вам яскравим сонечком, позитивними емоціями і новими враженнями. Ласкаво просимо в Мальту - яскраву, колоритну і багатогранну країну.

Мальта - маленька острівна держава з багатою історією. Перші поселення тут були зафіксовані в епоху неоліту, багато тисячоліть тут перетиналися торгові шляхи з Європи в Африку. Кожна епоха залишила на острові свій невеликий слід: від залишків древніх поселень до середньовічних веж і замків. Історія Мальти - цікава і захоплююча. Вивчити її усю за одну поїздку неможливо, але розширити свій кругозір можна.

Путівка в Мальту - це щось більше, ніж відпустка в черговій жаркій країні. Це захоплююча подорож з насиченою культурною програмою, пляжним відпочинком і незвичайними розвагами.

Відпочинок на Мальті - особливості

  • Тури на Мальту влітку користуються неймовірною популярністю серед туристів. Не дивно, адже ця країна надає безліч можливостей для хорошого літнього відпочинку. Так, тут немає широких просторих пляжів, але вони дуже комфортні і затишні, сховані в невеликих бухтах. Пляжний відпочинок на Мальті ідеально підійде для сімейних пар, поціновувачів тиші і туристів, що просто бажають усамітнитися.
  • Також, ви можете провести літню відпустку на Мальті з користю для своєї освіти. На острові розташувалися одні з кращих мовних шкіл у світі. Тут ви зможете підтягнути свій Англійський з сумнівного B1 на упевнений C1.
  • Помилково думати, що на Мальті добре відпочити можна тільки влітку. Зимовий відпочинок на острові також має безліч плюсів: вільне вивчення англійського без натовпів шумних студентів, напівпустинні пляжі і низькі ціни. Гарячі тури на Мальту в зимовий період коштують набагато менше, ніж влітку. Причому, влаштувати собі традиційно пляжний відпочинок тут можна у будь-яку пору року. Загалом - є безліч переваг, заради яких варто влаштувати поїздку на Мальту в зимовий час.

Гарячі путівки в Мальту

Пропонуємо вам купити тур на Мальту в нашій турагенції. Ця унікальна пропозиція, яку ви не повинні упустити. Фахівці ANEX Tour організують вам відпочинок по вищому розряду: ми сплануємо переліт, проживання, харчування і ваші розваги. Від вас же знадобиться гарний настрій і бажання відпочити.

ANEX Tour - хороший відпочинок, який доступний кожному.

TelegramViber