Тури в Францію

+3 дні

Про Францію

Мова

Французька

Валюта

Євро

Столиця

Париж

Клімат

Помірний

Політ

03:40

Тел. код

+33

Вартість кави

2.2$ за чашку

Вартість їжі

14.5$ за обід

Гарячі тури в Францію 2024 ❤️ доступний шик!

Франція

Гарячі тури в Францію 2024 ❤️ доступний шик!

Франція - одна з найдревніших і розвиненіших країн. У неї довга історія і вже більше 5-ти століть вона залишається однією з найвпливовіших у світі. Тур в Францію завжди буде насиченим і яскравим, і скільки б днів ви тут не провели, вам все одно буде мало. Країна знаходиться в 4-х кліматичних поясах, тому ви зможете побачити і засніжені Альпи, і лавандові поля Провансу, і блакитні береги. Вона граничить з найрозвиненішими країнами Західної Європи, омивається Атлантичним океаном, Середземним морем і Ла-маншом.

Франція - країна в якій мало побувати, це країна в яку потрібно повертатися.

Екскурсійні тури відрізняються насиченістю і прекрасною програмою. Але тут настільки багато пам'яток, що виділити найголовніші просто нереально. Треба побачити все. Адже Франція дивовижна країна, яка є столицею моди, парфуму і законодавцем світових тенденцій на їжу і навіть відпочинок.

Відпочинок в Франції - головні пам'ятки

 • Подорож з АНЕКС Тур у Францію із Києва розпочинається з її головної і найважливішої "перлини" - Ейфелевої вежі в Парижі. Це один з найбільш впізнанних, знакових об'єктів у всьому світі. Розміщена вона на Марсовому полі, побудована в 1889 році Гюставом Ейфелем. Щороку її відвідують більше 6-ти мільйонів туристів. До речі, купити частинку вежі може любий бажаючий. І це чиста правда: адже вона насправді належить приватній компанії, і вона торгує акціями "залізного патріотичного парижанина".
 • Побувати в Париж і не відвідати Лувр - неможливо. Це один з самих відвідуваних музеїв світу. Побудований він був в 12 столітті і з тієї пори, чим тільки не був! З часів правління Наполеона, це національний музей. У нім виставлені більше 35 тисяч експонатів, але це далеко не все.
 • Одним з тих місць, куди постійно пливе потік туристів, є Версальський палац. Красивий палацовий комплекс з садами, парками і архітектурними ансамблями є зразком і еталоном будівництва. Окрім цього, біля Версальського палацу є Збройова площа, пам'ятник Людовику XIV, парки, Версальські сади.
 • Путівка в Францію не обійдеться і без подорожей по середньовічних замках і фортецях. Обов'язково відвідаєте палац Фонтебло, старе місто Каркассон, містечко Ансі, абатство Мон-Сен-Мішель, замок Иф, Папський палац в Авіньйоні, замок Шамбор, площа Бастилії для любителів історії. Кожен турист має обов'язково відвідати собор Паризької Богоматері, Єлісейські поля, Тріумфальну арку.
 • Окрім архітектурних пам’яток, разом з АНЕКС Тур реально відвідати і природні красоти. Це Блакитне узбережжя, Сен Тропе, Вердонський каньйон, Альпи і гірськолижні курорти і звичайно ж, гору Монблан. Неможливо не згадати і про Куршавель, адже це один з найдорожчих і престижних гірськолижних курортів світу.
 • А для тих, хто подорожує з дітьми, саме у Франції є дивовижне місце - Діснейленд. Це дитячий парк атракціонів. За рік його відвідує більше 13 мільйонів людей. Всього в Діснейленді є 5 казково-дивовижних країн, які є тематичними.
 • А ще Франція - це країна з високою і вишуканою кухнею. Тут є 621 мішленовский ресторан. Париж вважається кулінарною столицею світу.

Путівки в Францію - корисні поради туристам

 1. Париж - красиве, цікаве, але не дуже велике місто. По ньому краще всього гуляти пішки, щоб відчути увесь дух і унікальність. Але слід остерігатися тих районів, де живе багато іммігрантів, адже там не завжди безпечно. До речі, гуляти по різних туристичних місцях слід обережно, адже із-за величезної концентрації туристів, в місті багато кишенькових злодіїв.
 2. Французи старшого покоління майже не знають англійського, тому якщо хочете щось запитати на цій мові, звертайтеся до молоді.
 3. У деяких національних парках за вхід треба платити. До речі, у Франції можна рибалити, але для цього треба купити ліцензію.
 4. Якщо ви хочете поїхати на екскурсію, краще всього вибирати травень, вересень, жовтень. Адже влітку тут досить жарко. А на Блакитному узбережжі самий сезон це з липня по серпень.
 5. Найбезпечнішими є маленькі французькі містечка, тут гуляють навіть вночі.
 6. Найбільша кількість туристів зупиняється в квартирах-студіях, а ось готельні номери у Франції невеликі і тісні.
 7. Неділя і ранок понеділка - це вихідний для багатьох магазинів і організацій. Про Францію можна говорити вічно. Але краще один раз побачити її з АНЕКС Тур, чим мільйон разів почути.
TelegramViber