Тури в Чехію

+3 дні

Про Чехію

Мова

Чеська

Валюта

Чеська крона

Столиця

Прага

Клімат

Помірний

Політ

02:00

Тел. код

+420

Вартість кави

1.5$ за чашку

Вартість їжі

6.4$ за обід

Гарячі тури в Чехію 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Чехія

Гарячі тури в Чехію 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Чехія завжди притягала українських туристів, а вже після відкриття режиму "без віз" тим більше. Щодня тисячі українців купують тури в Чехію, щоб влаштувати собі подорож по Середньовічній Європі.

Відпочинок в Чехії: туристичні і екскурсійні тури

Туризм в Чехії не залежить від пори року. У цій країні не існує такого поняття як сезон, оскільки тут можна влаштувати відмінний відпочинок у будь-яку пору року. Цим власне кажучи і заманює Чехія українців. Різноманітний відпочинок на будь-який смак і гаманець примушують нас знову і знову приїжджати в цю країну. Отож, який же відпочинок в Чехії ви можете собі організувати?

  • Екскурсійний відпочинок: Прага з середньовічними пам'ятками, Брно і Острава з унікальними архітектурними пам'ятниками, Південна Богемія з прекрасними природними красотами - екскурсійний тур по Чехії однозначно буде насиченим і різноманітним.
    P.S. Не забудьте заглянути в одну з місцевих пивоварень. Чехи готують цей напій по істині прекрасно. Говорять, що чеське пиво за показниками якості обганяє навіть німецьке.
  • Сімейний відпочинок: відпочинок з дітьми в Чехії можна провести на одному з бальнеологічних або гірськолижних курортів країни. Що стосується традиційного курортного відпочинку, то його ви в Чехії не знайдете. Ця країна не має свого входу до моря, тому пляжний відпочинок в Чехії можна влаштувати тільки на річках і озерах.
  • Оздоровчі тури: величезна кількість бальнеологічних курортів дозволяє тому кожному хто бажає поєднати відпочинок і лікування в Чехії. Саме знамениті з них: Карлові Вари, Франтишкові Лазні і Маріанські Лазні, Кінжварт. У цих регіонах зосереджена безліч мінеральних джерел, різноманітних по своєму хімічному складу. Оздоровчі тури в Чехію варто купувати тим, хто страждає від: проблем з серцево-судинною системою, порушенням функцій вестибулярного апарату, а також проблем з органами дихання.

Ціни на путівки в Чехію з Києва

Карлові Вари Маріанські-Лазні Прага Яхимов
від 31634 грн від 41647 грн від 19552 грн від 32757 грн

* вартість вказана для двох на 7 ночей, в готелі 4-5 зірок. Актуальні ціни дивіться через – пошук турів.

Шукаєте де купити тур в Чехію з Києва? Тоді, ви потрапили за адресою. Ми допоможемо вам підібрати тур в Чехію, який відповідатиме усім вашим вимогам. Їдете з дітьми? Обмежений бюджет? Хочеться чогось особливого? Ваші запити нас ні скільки не лякають. Ми уміємо організовувати відмінний відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Турагенція ANEX Tour - ваш особистий помічник в організації відпочинку.

TelegramViber