Тури в Шарм-ель-Шейх

+3 дні

Гарячі путівки в Шарм-ель-Шейх з Києва 2024 ❤️ Єгипет на все включено

Шарм-ель-Шейх

Гарячі путівки в Шарм-ель-Шейх з Києва 2024 ❤️ Єгипет на все включено

Відпочинок в Шарм-ель-Шейху по праву називають королівським. Тут не лише неймовірно красиво і тепло, але і по-особливому комфортно кожному туристу. Краса підводного морського світу вражає і зачаровує, золотисті чисті піщані пляжі дозволяють розслабитися, а високий рівень обслуговування в готелях допомагає хоч на якийсь час відкласти усі думки про роботу, проблеми, турботи і термінові справи. Саме такий гарячий тур в Єгипет пройде максимально якісно і відносно недорого.

Відпочинок в Шарм-ель-Шейху: райони курорту

Сам курорт Шарм-ель-Шейх є комплексом з декількох районів, побудованих уздовж морського узбережжя. Вони сполучені однією загальною вулицею під назвою Peace Road, що мають свої особливості і відмінності, наприклад:

  • Шарм-ель-Майя, що розташувався в південно-західному напрямі має піщаний вихід в море. На його території є східний ринок Old Market і легендарне Старе місто з тематичними кафе і маленькими магазинами. Дозвілля можна розбавити морськими прогулянками на яхтах з гавані у напрямі заповідника Рас-Мохаммед.
  • Наама-Бей або "Бухта Старійшин", яка вважається найбільш старим і самим облаштованим регіоном курорту. Він розташований в затоці Наама. Комплекс готелів розташований в 1-2 лінії. Через увесь район тягнеться головна вулиця, де і розташовані основні кафе, магазини і дискотеки.
  • Набк - район, розташований в північно-східній стороні від Наама-бей. Тут найчастіше зупиняються мандрівники, що бажають більше дізнатися про жителів природного заповідника з аналогічною назвою - "Набк".
  • Шаркс-Бей сподобається відпочивальникам, які купують путівки в Єгипет для знайомства з красою коралових рифів і багатим підводним світом морського узбережжя.
  • Бухта Рас-Умм-ель-Сід має по-особливому красивий підводний світ з кораловими садами і численними морськими жителями. Саме на його території розташований один з найдорожчих п'ятизіркових готелів Ritz Carlton.

Що стосується транспортної розв'язки тут активно їздять маршрутні таксі, у яких немає чіткого розкладу. На території деяких готелів їздять автобуси, а також завжди можна замовити таксі, звернувшись з проханням на ресепшені готелю. Для пізнавальних довгих прогулянок завжди вигідніше брати в оренду авто, скутер або ж яхту для морських прогулянок.

Путівки в Шарм-ель-Шейх - рекомендації

На території курорту розташовані близько двохсот готелів 5 зірок і більшість з них працює по системі - "все включено". При цьому переважна частина їх належить до категорії 4-5 зірок і гарантують не лише затишні комфортні номери, але і високий рівень обслуговування за усіма європейськими мірками. Щоб правильно вибрати готель для відпочинку в Єгипті за умовами гарячого туру важливо розуміти:

  1. Який характер відпочинку планується.
  2. Яка якість пляжу потрібна для максимального комфорту.
  3. Наскільки доступними мають бути розваги.
  4. Чи важливі пропозиції для зайняття спортом і екскурсійних поїздок.
  5. Наскільки регулярними плануються виходи з готелю в пошуку нових вражень і знайомств.

У виборі готелів також рекомендується заздалегідь ознайомитися з відгуками інших мандрівників.

Особливості пляжного відпочинку

Більшість місцевих пляжів - коралові, тобто не завжди можливо зайти у воду без спеціального захисного взуття. Особливо це стосується районів Набк і Шаркс-бей. Декілька піщаних пляжів готові запропонувати готелі з району Наама-бей. Тут усі ділянки, де можна зайти у воду босоніж, позначені буйками. У інших місцях завжди є ризик поранити ногу об залишки коралових рифів. Для розслабленого загоряння під ласкавим сонцем і безтурботних купань в морі найбільше підходять піщані пляжі з регіону Шарм-ель-Майя. Вони покриті чистим золотистим піском. Зайшовши на спеціальні понтони, можна постежити за морськими мешканцями.

Вибираючи гарячі путівки в Шарм-ель-Шейх, варто враховувати, що тут у деяких готелях глибина розпочинається буквально з берега. Такий варіант не завжди підходить для сімейної відпустки з дітьми, оскільки захисне взуття і уміння добре плавати потрыбні обов'язково, але також є варіанти з хорошим входом. По вибору готелів звертайтеся до менеджерів нашої турагенції АНЕКС Тур.

Шарм-ель-Шейх: дайвінг, шопінг та інші доступні розваги

Відпочинок в Шарм-ель-Шейху є одним з самих затребуваних серед любителів дайвінгу і морських прогулянок. Адже саме тут довгождана відпустка запам'ятається неймовірною красою коралових рифів і численністю морських жителів. Занурюватися у воду можна буде практично у будь-якому місці. Курорт має цілих 16 спеціалізованих дайв-сайтів. Найбільш популярний серед них - Рас-Мохаммед. Яскравими враженнями також запам'ятається дайвінг на острові Тиран. З нового знайомства найчастіше запам'ятовуються м'які вогняні корали, акули-молоти, масивні фавити і порити, а також окуні, барракуди і каранкси. Перш ніж замовити гарячий тур в Єгипет з метою знайомства з підводним світом, важливо розглядати доступні пропозиції з регіонів Рас-Умм-ель-Сід або ж Шаркс-бей.

Просто неможливо побувати в Шарм-ель-Шейху і не привезти що-небудь з собою з одного з магазинів. Адже саме на ринку Олд Маркет туристи купують екзотичні фрукти і сувеніри. Найчастіше попит мають кальяни, тарілки з арабськими візерунками і різні тематичні статуетки. Не варто упускати можливості придбати красиві ювелірні прикраси за спокусливими цінами. Окрему увагу також варто приділити косметичним засобам від місцевих виробників.

Рекомендації для сімейної відпустки з дітьми

Більшість дитячих розваг сконцентрована на території готелів, про що слід уточнити перед тим як купити тур в Шарм-ель-Шейх за доступною ціною. З важливих деталей варто уточнити наявність анімаційних комплексів на зрозумілій для дитини мові, передбачити меню з дитячими блюдами, а також можливість максимально безпечного відпочинку на пляжі (пісок з пологим входом в море). Ще один важливий момент торкається погодних умов, наприклад район Набк вважається самим вітряним, що не завжди дозволяє комфортно відпочити на морському березі.

Вибирайте кращі тури в Шарм-ель-Шейх з турагенцією АНЕКС Тур!

Тури в Шарм-ель-Шейх з інших міст та країн

TelegramViber