Тури в Азербайджан

+3 дні

Про Азербайджан

Мова

Азербайджанська

Валюта

Манат

Столиця

Баку

Клімат

Помірний

Політ

03:00

Тел. код

+994

Вартість кави

2$ за чашку

Вартість їжі

5$ за обід

Гарячі тури в Азербайджан з Києва ❤️ ANEX Tour

Азербайджан

Гарячі тури в Азербайджан з Києва ❤️ ANEX Tour

Туризм в Азербайджані завжди був на високому рівні. Ще за часів Радянського Союзу наші туристи любили їздити до цієї країни. Спробувати знаменитий азербайджанський плов, погуляти по Старому Баку та підлікуватися на термальних джерелах – яскравому і колоритному Азербайджану є що запропонувати туристам.

Відпочинок в Азербайджані 2024

Чому туристи все частіше купують путівки в Азербайджан? Все дуже просто: з кожним роком ця країна стає все більш насиченою та цікавою.

Азербайджан - це сплетіння всіх можливих культур. Європейська архітектура, східна культура, сучасні хмарочоси, лікувальні джерела та море. Здається, не існує в цьому світі нічого такого, чого не було б в цій країні. Купуючи тур в Азербайджан, ви купуєте унікальну можливість – зустрітись з більш ніж десятьма різними культурами.

Путівки в Азербайджан з України: найпопулярніші напрямки

  • Баку - якщо збираєтеся купити тур в Азербайджан, ви неодмінно повинні побувати в його столиці - Баку. Унікальний східний колорит та сучасний архітектурний стиль, азербайджанська столиця вражає своєю різноманітністю. Тут навіть найвимогливіші туристи знайдуть щось цікаве для себе. Гуляючи вуличками Старого Баку, ви зможете доторкнутися до історії Азербайджану. Стародавні мечеті та лазні, замки та середньовічна архітектура: Старий Баку відображає тисячолітню історію цієї унікальної країни. Ну, а якщо вам до душі більш сучасна культура, значить вам повинен сподобатися Новий Баку. Гігантські хмарочоси, торгові центри та інші сучасні забудови змусять вас думати що ви перебуваєте десь в Нью-Йорку. Особливо, якщо ви відвідаєте цю частину міста вночі.
  • Лінкорань - ідеально підходить для оздоровчого відпочинку. Це стародавнє місто має в своєму розпорядженні усі природні багатства Азербайджану. Каспійське море з чорними пляжами, густі ліси, термальні джерела - в цьому місті можна відпочити і тілом, і душею. Любителям екскурсійного відпочинку також є, що робити в Лінкорані. Радимо обов'язково відвідати Лінкоранську фортецю і древню Ханегі. Ці два об'єкти входять до ТОП - 10 визначних пам'яток Азербайджану.
  • Нафталан - це місто прославилось на весь світ завдяки нафті. Ось тільки вона тут не звичайна, а цілюща. Нафталановая нафта має приголомшливі властивості: вона зцілює від різних шкіряних, гінекологічних та серцево-судинних захворювань. Аналогів нафталановой нафти немає ніде в світі. Саме тому, щорічно в Нафталан приїжджають тисячі туристів щоб раз і назавжди позбутися від різних захворювань.

Відпочинок в Азербайджані подарує вам море нових вражень та приємних емоцій. Обережно: побувавши в цій країні одного разу, ви ризикуєте назавжди в неї закохатися.

З АНЕКС Тур в Азербайджан - путівки в найцікавіші куточки світу за найпривабливішими цінами.

TelegramViber