Тури в Угорщину

+3 дні

Про Угорщину

Мова

Угорська

Валюта

Форинт

Столиця

Будапешт

Клімат

Помірно-континентальний

Політ

01:45

Тел. код

+36

Вартість кави

1.5$ за чашку

Вартість їжі

6$ за обід

Тури в Угорщину з Києва 2024 ❤️ королівський відпочинок!

Угорщина

Тури в Угорщину з Києва 2024 ❤️ королівський відпочинок!

Дивовижна, вабляча, середньовічно-сучасна і надзвичайно красива Угорщина на сьогоднішній день стала однією з улюблених країн для мандрівників. Адже, незважаючи на популярність і насиченість екскурсійних турів, ціни тут залишаються доступними. Угорщина порадує своїми замками, незвичайною природою, смачною їжею та токайським вином і при цьому залишить після себе приємний після смак та бажання повертатися сюди знову і знову.

Токайське вино називають - рідким золотом Угорщини.

Особливості географічного положення та історії

Угорщина розташована в Центральній Європі, на Середньодунайській рівнині. Але при цьому, в країні є передгір'я Альп, що мають невелику висоту, Середнь-угорські, абсолютно невисокі гори, відроги Карпат. При цьому, такі природні масиви заповнені дивовижними озерами, карстовими печерами і вулканічними масивами. Клімат континентальний, зима м'яка, а літо спекотне. Виходу до моря немає, але зате є величезна кількість інших, не менш цікавих і корисних водних об'єктів.

Саме історія робить Угорщину такою незвичайною. Дивовижна, не схожа на східноєвропейські – мова і своєрідна зовнішність, роблять угорців унікальними. Ця країна була в складі Римської імперії, мала самостійне угорське королівство, розривалася між османами і австрійцями. Тривалий час Угорщина була частиною Австро-Угорщини, а в 1918 році стала Угорською народною республікою. І тільки з 1989 року вона почала приймати загальноєвропейські цінності. Все це зіграло величезну роль в житті країни і в її спадщині. Сьогодні є величезна кількість історичних та архітектурних пам'яток, які залишилися з тих давніх часів.

Що подивитися в Угорщині?

Тут дійсно є, що побачити. Всі пам'ятки можна розділити на природні та рукотворні. АНЕКС Тур з радістю допоможе вам побачити і ті, і інші. Краса угорських міст вражає кожного.

 • Найулюбленішим для туристів є столиця - Будапешт. Це вишукано-тонке, незвичайне і нереально атмосферне місто, яке вражає старовиною і надзвичайно привабливою архітектурою. Особливо люблять туристи будівлю парламенту, столичні купальні, квартали, храми, домівки і площі.
 • Другим містом, куди відправляються туристи, є Дебрецен. Тут поправляють здоров'я, гуляють по парках, ходять в музеї. Для любителів історії варто відвідати місто Печ. Тут дуже гарний собор Петра і Павла, залишки османських бастіонів, мавзолей, а також середньовічні церкви і храми. Люблять мандрівники і давню Егеру. Дивовижний замок з приголомшливим видом, базиліка, незвичайна архітектура. Тут також поправляють здоров'я.
 • В Угорщині налічують 3500 замків, подорож по яким це ціла окрема пригода. Але подорож з АНЕКС Тур в Угорщину буде неповна без відвідування природних красот. Звичайно ж, однією з найяскравіших місцевих визначних пам'яток є велична річка Дунай. Він не просто красивий, але і наповнює природу країни дивовижними творіннями. Наприклад, Сентендре - це місто, яке побудовано на «вигині» Дунаю. Тут неймовірні пейзажі, які доповнюються місцевою архітектурою.
 • Звичайно ж, не можна не згадати про озеро Балатон. Це не просто водойма, а великий курорт, який славиться своїми красотами і мінеральними водами. Знаходиться за 100 кілометрів від Будапешта. Берегова лінія тягнеться на 236 кілометрів. На озері знаходиться красивий півострів Тихань. Озеро неглибоке, середня глибина 3 метри, дно вкрите піском. Тому влітку вода прогрівається до максимально комфортних температур.
 • В околицях озера знаходиться печера Лоці. Довжина її 100 метрів, для відвідування відкрита в 1934 році. У 210-ти кілометрах від столиці знаходиться озеро Хевіз. Воно вважається найбільшим термальним озером в Європі. Вода тут лікувальна, місцевість дуже красива.

Відпочинок в Угорщині - поради туристам

Путівки в Угорщину приємні ще й тому, що тут навіть недорогі готелі дуже хороші. Також тут можна оселиться в готелях, які розташовані в замках та інших нестандартних місцях.

 1. Гроші, які ви з собою привезете, можна обміняти в банках (з 8 до 16 по буднях), пунктах обміну і в спеціальних автоматах.
 2. Тут не намагайтеся проїхати без квитка в громадському транспорті, вас відразу ж оштрафують.
 3. Не можна курити в громадських місцях. Штраф від 40 євро.
 4. До речі, документ, що посвідчує особу, в Угорщині потрібно обов'язково носити з собою.
 5. У ресторані чайові кладуть офіціантові безпосередньо в рахунок. Окремо обслуговуючому персоналу їх не передають.
 6. Музеї не працюють в понеділок, в усі інші дні вони відкриті з 10 до 18.

Угорщину люблять за термальні води і смачну кухню. Звідси везуть токайське вино, вироби з кришталю, народну вишивку, ляльки ручної роботи, глазурований посуд, хунгарікум, смачні фігурки з марципанів, угорську паприку. І, звичайно ж, не забудьте спробувати суп-гуляш - це візитна картка країни. Угорщина - це пряний смак і старовинні замки, незвичайна мова і безліч природних красот. Так, це красиво і неповторно. І вона чекає на вас разом з АНЕКС Тур!

TelegramViber