Тури в Йорданію

+3 дні

Про Йорданію

Мова

Арабська

Валюта

Йорданський динар

Столиця

Амман

Клімат

Субтропічний

Політ

03:40

Тел. код

+962

Вартість кави

2.2$ за чашку

Вартість їжі

5.8$ за обід

Гарячі путівки в Йорданію ❤️ поїхали в казку!

Йорданія

Гарячі путівки в Йорданію ❤️ поїхали в казку!

Йорданія - одна з найзагадковіших країн світу. Це - частина Святої землі, саме тут знаходиться священна ріка Йордан і цілющий Мертве море. Тури в Йорданію - це подорож в минуле, в світ, наповнений легендами та історією. Це, немов зовсім інша планета, яка готова вражати і дивувати туриста. Йорданія - мусульманська країна, але тут цілком демократичні закони і європейські звичаї. Тому ви будете почувати себе комфортно і приємно.

З АНЕКС Тур в Йорданію з Києва 2024

  • Йорданія - королівство, яке розташоване на Близькому Сході, на Аравійському півострові, омивається водами Мертвого моря і затоки Акаба. Її сусідками є Ізраїль, Саудівська Аравія, Єгипет, Сирія та Ірак.
  • Клімат різко континентальний, середземноморський. Тут дуже сухо, середня температура січня 14 градусів тепла, а червня - 30. Вода в прибережних водоймах завжди дуже тепла, не нижче 20 градусів. У серпні температура води може становити навіть 30 градусів тепла. Але ночі в деяких регіонах країни бувають прохолодними, тому з собою добре мати теплий одяг.
  • Майже 100% населення - це мусульмани-суніти. Але тут є також християни. Хоча, це типова арабська країна, де всі говорять на арабській, мають місцеві діалекти. А ще в Йорданії є кочівники і напівкочівники. Тут висока народжуваність і багато дітей. Високий рівень життя і її тривалість, загальна доступність до медичної допомоги та питної води, роблять цю країну пустелі зручною, комфортною і щасливою.
  • Тур в Йорданію відкриє вам двері в минуле. Адже територія нинішньої країни заселена була дуже давно. Ще за тисячі років до нашої ери тут жили люди і займалися сільським господарством. У більш пізні часи тут був Арабський халіфат, Османська імперія, Йорданія перебувала під Британським мандатом. З 1946 року - це незалежна держава, яка підтримується США.

Що подивитись в Йорданію і чим зайнятися?

Відпочинок в Йорданії з АНЕКС Тур - це відмінна можливість відвідати визначні пам'ятки, підлікуватися, подихати цілющим повітрям, покупатися в теплих морях. Тут є, як природна краса, так і рукотворна. Звичайно ж, не можна не згадати про Мертве море і річку Йордан, які просто зобов'язані побачити туристи. Але крім цього тут є й інші важливі місця.

Мандрівники люблять і пустелю Ваді-Рам. Це - неймовірне місце, адже під впливом природи тут мальовничі скелі, пісок і пустеля перетворилися в арки, гроти, каньйони. З 2011 року це місце є спадщиною ЮНЕСКО. Тут можна кататися на верблюдах, відвідувати храми, колодязі, оазиси. Жити можуть запропонувати в колоритних бедуїнських кемпінгах. Вдень в пустелі дуже жарко, а вночі досить прохолодно, тому не варто забувати про теплий одяг.

Кожен християнин хоче відвідати Віфавару - це місце, де тече річка Йордан і де за переказами, хрестився Ісус Христос. На сьогоднішній день є православний храм. І, звичайно, слід обов'язково відвідати гору Небо, де помер Мойсей. Саме це місце згадується в Біблії.

Але, крім природних красот можна побачити і рукотворні. Одним з найбільш знаменитих є місто Петра. Це одне з нових семи чудес світу. Місто являє собою древню столицю царства, воно дуже старе, але відмінно збереглося. Петра - вирубана в скелях. Називають її ще Рожевим містом. Тут неймовірно красиво, все знаходиться майже в первозданному вигляді. Адже до 1812 року це місце було невідомим, а досліджувати детально його почали лише в 1929. Приготуйтеся до дивовижної краси, прогулянкам на ослах і верблюдах. А ще тут можна жити в розкішних готелях і відчувати себе справжнім царем!

Ще одним не менш популярним є місто Джераш. Воно збереглося з римських часів і є зразком будівництва міст того давнього часу. Не забудьте відвідати і Амман - столицю Йорданії. Тут є старовинна цитадель, королівський автомобільний музей, римський амфітеатр, храм Геркулеса. В околицях столиці можна подивитися на місто Мадаба, в якому вціліли дороги, мозаїки та інші елементи давніх часів.

Не забудьте і про лікування в Йордані. Тут дуже розвинений медичний туризм. В основному тут лікують проблеми серцево - судинної системи, роблять пластичні операції, вирішують неприємності, пов'язані з дерматологічними хворобами, тут відмінні нейрохірурги і трансплантологи. Сюди приїжджає багато онкологічних хворих, а для жінок створені комфортні гінекологічні центри.

Одним з найвідоміших курортів є Акаба. Він затишно розташувався на узбережжі Червоного моря. Тут багато бальнеолікарень, де допомагають впоратися з хворобами шкіри, зайвою вагою, післяпологовою депресією, проблемами з опорно-руховим апаратом. Є також місто Маін, яке відоме всьому світу термомінеральним курортом. Цілющі води омолоджують, оздоровлюють організм, допомагають справлятися зі стресом. Всі медичні процедури, які надаються в центрах і клініках Йорданії мають найвищу якість, вартість у порівнянні з іншими відомими лікарнями та курортами не така висока.

Кілька порад туристам

  1. Хоча Йорданія і прогресивна мусульманська країна, в маленьких містечках ще зберігся традиційний уклад. Тому тут є зали для жінок в кафе, ресторанах, їм не можна навіть випадково торкатись чоловіків і сідати на переднє місце автомобіля. Враховуйте ці особливості.
  2. Йорданці - дуже хороші люди, вони все пояснять, нікуди не поспішають. Хоча, подейкують, що вони бувають вкрай забудькуваті.
  3. Чайові тут дають офіціантам, працівникам готелю, погоничам коней. Багато з цих людей цей заробіток мають, як основний, тому в країні рекомендується давати чайові.
  4. Коли будете купатися в Мертвому морі, надягайте окуляри, бережіть очі від солі. А на березі ходіть в шльопанцях, адже тут дуже багато солі і кристалів.
  5. Якщо купити путівку до Йорданії з Києва під час Рамадану, то повинні будете слідувати правилам, встановленим для цього періоду. Тури в країну доступні завжди. Йорданія - самобутня, старовинна, цікава країна, де переплелися світські традиції і мусульманські цінності.
TelegramViber