Тури в Китай

+3 дні

Про Китай

Мова

Китайська

Валюта

Юань

Столиця

Пекін

Клімат

Різноманітний

Політ

9:30

Тел. код

+86

Вартість кави

2.8$ за чашку

Вартість їжі

6.3$ за обід

Курорти Китаю

Гарячі тури в Китай з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Китай

Гарячі тури в Китай з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Китай - одна з найдавніших світових цивілізацій. Ця країна подарувала людству великих філософів, культуру споживання чаю і одне з найзнаменитіших етико-філософських вчень - конфуціанство. Відправившись на відпочинок в Китай, вас чекають не просто дешеві підробки світових брендів і незвичайна кухня. Ви отримаєте бурю емоцій і вражень, зміните свою думку і дізнаєтеся краще самого себе. Ласкаво просимо в Китай - унікальну країну протиріч і контрасту.

Пляжний відпочинок в Китаї

Путівки на Хайнань - популярний напрям для морського відпочинку. Острів перебуває на самій південній стороні Китаю і омивається водами Південно-Китайського моря. Клімат на курорті - тропічний і дуже схожий з американськими Гавайями, так як острови знаходяться на одній широті. Знаменитий туристичними стежками погаслих доісторичних вулканів, де утворилися термальні джерела, а в поєднанні з китайською традиційною медициною - є одним з кращих оздоровчих місць, де можна відпочити душею і тілом. Крім цього, на острові багато історичних пам'яток, одні з топових місць:

  • Храм Буддизму Наньшань - складається з парку, оформленого дотримуючись вчення фен-шуй, і самого храму, на даху якого зведена 108 метрова статуя богині Милосердя.
  • Штучний острів Фенікс, який з'єднаний з Хайнань за допомогою 390 метрового моста. На острові розташувалися: шикарні готелі, відомі фешн бутіки, розважальні центри і найкраща в Китаї гавань, де причалюють круїзні лайнери.

Навіщо бронювати тури в Китай?

  1. Відчути себе частиною одного суцільного мурашника: з уроків географії ми знаємо, що населення Китаю перевищує 2 мільярди людей, і це при тому, що територія країни не є найбільшою в світі. Гонконг, Пекін і інші китайські міста нагадують величезний мурашник, де кожна мурашка рухається в своєму напрямку. Як при такому ритмі китайцям вдається залишатися спокійними і врівноваженими? Є тільки один спосіб це дізнатися - влаштувати собі подорож в Китай, і спробувати пожити життям цієї дивовижної азіатської країни.
  2. Відчути себе мільйонером: в Китаї кожен турист може відчути себе багатим Скруджем. Купити собі годинник Rolex, туфлі Louboutin і завершити образ сумочкою від Gucci. Витратити на наряд максимум 200 $, і при цьому не носити на собі ганебну напис "Made in China". Китайці настільки добре підробляють відомі бренди, що навіть самі дизайнери часом не можуть відрізнити підробку від оригіналу. А ви зможете? Купіть собі шопінг тур в Китай і перевірте.
  3. Побачити одну з найвідоміших визначних пам'яток світу - Велику Китайську стіну. Кажуть, що її видно навіть з космосу. Так це чи ні ми не знаємо, але одне знаємо точно - вона вражає. Стіна побудована кілька тисяч років тому для того щоб захистити Китайську Імперію від набігу монголо-татар. Загальна протяжність стіни - 8 851 кілометр і 800 метрів. Це найбільша споруда, побудована людськими руками. Якщо вам вдасться тут побувати - ця поїздка в Китай запам'ятається вам на все життя.

Путівки в Китай з АНЕКС Тур

Хочете ще більше дізнатися про цю дивовижну азіатську країну? Тоді, вам неодмінно потрібно купити путівки в Китай від ANEX Tour. Купуючи тури в нас, ви можете бути впевненими - все буде організовано за вищим розрядом. Комфортні умови проживання, смачне харчування і насичена екскурсійна програма - довіривши організацію відпочинку нам, ви точно не пошкодуєте.

Турагенція ANEX Tour - ми подбаємо про ваш відпочинок.

TelegramViber