Подарункові сертифікати ANEX Tour

Подарунковий сертифікат

Порадуйте своїх рідних та близьких, подаруйте їм емоції замовивши сертифікат на подорож

Star

Туристи самі зможуть обрати напрямок для відпочинку

Ok

Використовувати можна у будь-який час термін дії 1 рік

Gift

Подаруйте чудовий настрій та зробіть справжній сюрприз

Оберіть номінал сертифікату або вкажіть свій

5 000
10 000
15 000
25 000
35 000
50 000
gift

Купити подарункові сертифікати - ANEX Tour Україна

Довгождане свято з нагоди дня народження, весілля або по будь-якому іншому приводу обов'язково супроводжується продумуванням і пошуком гідного подарунка, який би точно запам'ятався і приніс винуватцеві урочистості масу позитивних емоцій. Саме у таких випадках є можливість замовити подарунковий сертифікат на майбутньою купівлю туру від АНЕКС Тур. Адже знайомство з новими містами і країнами - це завжди вражаюче, а незапланована відпустка - краще, про що можна мріяти.

Сертифікати на купівлю туру - подаруйте яскраві враження

Приводом, щоб вручити подарунковий сертифікат для купівлі путівки в Єгипет, Туреччину або будь-яку іншу країну, може бути не лише день народження рідної людини, але також весілля або її річниця, успішне закінчення університету, захист диплому або дисертації, а також будь-який інший радісний привід, який хочеться відмітити в колі друзів та рідний. Не менш актуальним рішенням буде вручити як подарунковий сертифікат на тур для співробітників робочого колективу.

Правила використання подарункових сертифікатів

Перш ніж купити сертифікат на туристичні послуги в нашій турагенції АНЕКС Тур, пропонуємо ознайомитися:

  1. Визначитися з еквівалентом суми сертифікату, інформація обов'язково вказується в самому сертифікаті і прописується в договорі.
  2. Сертифікат дійсний тільки на купівлю турів від туроператора ANEX Tour.
  3. Термін дії подарункового сертифікату обмежений і складає 12 місяців з моменту оплати.
  4. Скористатися сертифікатом для купівлі туру можна тільки в нашій турагенції.
  5. Залежно від побажань клієнта для оформлення однієї поїздки можна використати декілька подарованих сертифікатів або ж одним таким презентом оформити декілька турів (згідно передбаченої вартості).
  6. Якщо вибрана путівка перевищує вартість сертифікату, клієнтові необхідно буде доплатити різницю, якщо навпаки вартість туру нижча - залишок можна використати на наступну купівлю туру.
  7. Придбаний сертифікат не підлягає поверненню і конвертації в грошовий еквівалент.

Будь-які деталі завжди можна заздалегідь уточнити у менеджерів нашої турагенції ANEX Tour, тобто підготовлений подарунок буде максимально продуманим і таким, що запам'ятається приємними враженнями.

Подарунковий сертифікат на купівлю путівки

Подарункові сертифікати - підійдуть під будь-які вподобання винуватця урочистості. Адже навіть якщо у людини є абсолютно все - сертифікат на подорож завжди буде до речі. І при цьому вибір відповідних сертифікатів доступний абсолютно під будь-який бюджет.

TelegramViber