Подарункові сертифікати АНЕКС Тур

Подарунковий сертифікат

Порадуйте своїх рідних та близьких, подаруйте їм емоції замовивши сертифікат на подорож

Star

Туристи самі зможуть обрати напрямок для відпочинку

Ok

Використовувати можна у будь-який час термін дії 1 рік

Gift

Подаруйте чудовий настрій та зробіть справжній сюрприз

Оберіть номінал сертифікату або вкажіть свій

5 000
10 000
15 000
25 000
35 000
50 000
gift

Купити подарункові сертифікати на тур - ANEX Tour Україна

Довгождане свято з нагоди дня народження, весілля або по будь-якому іншому приводу обов'язково супроводжується продумуванням і пошуком гідного подарунка, який би точно запам'ятався і приніс винуватцеві урочистості масу позитивних емоцій. Саме у таких випадках є можливість замовити подарунковий сертифікат на майбутньою купівлю туру від АНЕКС Тур. Адже знайомство з новими містами і країнами - це завжди вражаюче, а незапланована відпустка - краще, про що можна мріяти.

Сертифікати на купівлю туру - подаруйте яскраві враження

Приводом, щоб вручити подарунковий сертифікат для купівлі путівки в Єгипет, Туреччину або будь-яку іншу країну, може бути не лише день народження рідної людини, але також весілля або її річниця, успішне закінчення університету, захист диплому або дисертації, а також будь-який інший радісний привід, який хочеться відмітити в колі друзів та рідний. Не менш актуальним рішенням буде вручити як подарунковий сертифікат на тур для співробітників робочого колективу.

Правила використання подарункових сертифікатів на подорож

Перш ніж купити сертифікат на туристичні послуги в нашій турагенції АНЕКС Тур, пропонуємо ознайомитися:

  1. Визначитися з еквівалентом суми сертифікату, інформація обов'язково вказується в самому сертифікаті і прописується в договорі.
  2. Сертифікат дійсний тільки на купівлю турів від туроператора ANEX Tour.
  3. Термін дії подарункового сертифікату обмежений і складає 12 місяців з моменту оплати.
  4. Скористатися сертифікатом для купівлі туру можна тільки в нашій турагенції.
  5. Залежно від побажань клієнта для оформлення однієї поїздки можна використати декілька подарованих сертифікатів або ж одним таким презентом оформити декілька турів (згідно передбаченої вартості).
  6. Якщо вибрана путівка перевищує вартість сертифікату, клієнтові необхідно буде доплатити різницю, якщо навпаки вартість туру нижча - залишок можна використати на наступну купівлю туру.
  7. Придбаний сертифікат не підлягає поверненню і конвертації в грошовий еквівалент.

Будь-які деталі завжди можна заздалегідь уточнити у менеджерів нашої турагенції ANEX Tour, тобто підготовлений подарунок буде максимально продуманим і таким, що запам'ятається приємними враженнями.

Подарунковий сертифікат на купівлю путівки

Подарункові сертифікати - підійдуть під будь-які вподобання винуватця урочистості. Адже навіть якщо у людини є абсолютно все - сертифікат на подорож завжди буде до речі. І при цьому вибір відповідних сертифікатів доступний абсолютно під будь-який бюджет.

TelegramViber