Тури в Сінгапур

+3 дні

Про Сінгапур

Мова

Малайська, Англійська, Китайська

Валюта

Сінгапурський долар

Столиця

Сінгапур

Клімат

Тропічний

Політ

16:50

Тел. код

+65

Вартість кави

2,85$ за чашку

Вартість їжі

7.9$ за обід

Гарячі тури в Сінгапур 2024 ❤️ ANEX Tour

Краща ціна

Сінгапур

Гарячі тури в Сінгапур 2024 ❤️ ANEX Tour

Сінгапур - маленька група островів на півдні Азії, знамениті своєю передовою економікою і футуристичними будівлями, які зустрічаються тут буквально на кожному кроці. Відпочинок в Сінгапурі - це відпочинок в мегаполісі майбутнього, з басейнами на вершині хмарочосів, роботами в парках і джунглями, що звисають з балконів. Гарячі тури в Сінгапур – це путівки в передову державу світу.

Сінгапур - це тропічні острови і уряд країни дотримується концепції "місто в саду", поєднуючи технологічність з екологічністю. У місцевому зоопарку тварини містяться в природних умовах, а заповідник "Букіт Тімах" - це частинка невинного тропічного лісу посеред мегаполісу. Також тут знаходиться найбільший парк птахів в Азії "Джуронг" і є зоопарк "Нічне сафарі", в якому містяться нічні тварини, тому він працює тільки ночами.

Найвідоміша і екзотична пам'ятка Сінгапуру - Сади біля затоки Марина-Бей. Це самий інноваційний ботанічний сад у світі, в якому зібрані екзотичні рослини зі всього світу, а туристи можуть постежити за цією різноманітністю з оглядових майданчиків "наддерев" - велетенських вертикальних оранжерей, які не лише схожі на справжні дерева, але і виконують їх функції, такі як фотосинтез і збір дощової води. На відпочинку в Сінгапурі почуваєш себе наче на Пандорі.

  • Набережні: Сінгапур - це 63 острови, так що пляжів тут предостатньо на різний смак і гаманець. Відомою набережною є Кларк-Кі, яка місцевими умільцями перетворена на компактний комплекс магазинів, пабів, плавучих ресторанів і ремісничих крамниць, з тематичними сувенірами на будь-який смак і колір, на якій також організовуються екскурсії по річці на прогулочних катерах.
  • Острів розваг - самим відвідуваним островом Сінгапуру є острів Сентоса, на якому буквально є все, щоб задовольнити усі можливі запити туристів: океанаріуми, атракціони для дітей і дорослих, поля для гольфу, готелі, парк метеликів та музей Universal Studio.
  • Марина Бей Сендс - причина №1 купити путівки в Сінгапур - готель Марина Бей Сендс, що став його візитною карткою. Три 55-поверхові вежі, що піднімають над землею велетенський оглядовий майданчик у вигляді гондоли площею 12 квадратних кілометрів з басейнами, садами, музеями, театрами і навіть 2 льодовими катками. Дизайн готелю схвалений майстрами фен-шуй.

Історія і пам'ятки Сінгапуру

Не лише любителів майбутнього притягає Сінгапур. Древня мечеть Султана Хуссейна, індуїстський храм Шрі Маріамман і храм і музей святині зуба Будди - дозволять туристам насолодиться не лише багатством а і доторкнуться до історії різних релігій Азії, духовно збагачуючи відвідувачів. Для світських любителів історії є квартали маленької Індії і Китаю.

Усі знакові місця Сінгапуру неможливо умістити в 1 статтю. Влада Сінгапуру розуміє, що місця у них мало, тому вони беруть не кількістю, а якістю, роблячи кожну деталь свого міста максимально футуристичною і технологічною, перетворюючи все місто-державу в 1 велику виставку майбутнього. Від аеропорту Чанги і до найвищого колеса огляду на планеті, від спеціальної вулиці для шопінгу Орчард-Роуд і до величного фонтану Мерлайон - символу Сінгапуру - усе місто є однією великою пам'яткою. Просто потрібно купити путівку в Сінгапур з ANEX Tour, прилітаєте до країни і йдете у будь-яку частину міста. У будь-якому разі наштовхнетеся на що-небудь цікаве. Про нескінченні театри, музеї і статуї сучасного мистецтва, розкидані на кожному кроці, і говорити нічого - це потрібно побачити.

Тури в Сінгапур з Києва

Сінгапур - без перебільшень місто майбутнього. Декілька маленьких портових острівців менш ніж за 100 років побудували інфраструктуру, яку зараз намагаються копіювати передові мегаполіси світу, але завжди безнадійно відстають. Так що, якщо хочете подивитися на найтехнологічніше і екологічне місто на планеті – купуйте гарячі тури в Сінгапур. Таке повинен побачити кожен, хоч раз в житті.

TelegramViber