Тури в Андорру

+3 дні

Про Андорру

Мова

Каталонська

Валюта

Євро

Столиця

Андорра-ла-Велья

Клімат

Помірний

Політ

03:25

Тел. код

+376

Вартість кави

1.1$ за чашку

Вартість їжі

12$ за обід

Курорти Андорри

Гарячі тури в Андорру з Києва 2024 ❤️ гірськолижний відпочинок

Андорра

Гарячі тури в Андорру з Києва 2024 ❤️ гірськолижний відпочинок

Маленька Андорра не користується величезною популярністю серед вітчизняних туристів. А дарма! Гірськолижний відпочинок в Андоррі вважається одним з найкращих в Європі, і при цьому є одним з найдешевших. В середньому поїздка в цю карликову державу обходитися на 20% нижче, ніж подорож в будь-яку європейську країну, а вражень дарує набагато більше. Андорра тільки на перший погляд здається непомітним князівством. Насправді ж цій країні є що запропонувати туристам.

5 причин купити тур в Андорру

  1. Гірськолижні траси - з півночі заходу і сходу Андорра оточена 65-ма горами. Винахідливі підприємці скористалися цим, і перетворили цю маленьку державу в один з кращих європейських гірськолижних курортів. Облаштовані гірськолижні траси, протяжністю 300 км, вразять навіть найдосвідченіших лижників.
  2. Розвинена інфраструктура: щорічно це маленьке князівство відвідує близько 8 мільйонів чоловік, при тому що населення країни не перевищує 80 000 чоловік. Андорра "живе і розвивається" за рахунок туристів, тому постійно вдосконалюється в плані надання туристичних послуг. Купивши путівку в Андорру ви отримаєте: першокласний сервіс, різноманітність послуг та проживання в комфортних умовах.
  3. Чудова природа: 90% території країни покриті лісами, горами і озерами. Все це разом об'єднується в чудові пейзажі, від яких неможливо відірвати очі.
  4. Безмитна торгівля: шопінг тури в Андорру користуються величезною популярність в європейських країнах. А все це тому, що територія князівства - зона безмитної торгівлі. Чудові ювелірні вироби, аксесуари, новинки електроніки та інші товари можна купити за невелику вартість.
  5. Вигідне розташування: якщо відпочинок в Андоррі набридне - його можна урізноманітнити поїздкою в інші країни. Князівство перебуває на перетині двох держав - Іспанії та Франції.

Як замовити путівку на відпочинок в Андоррі?

Хочете щоб відпустка запам'яталась вам тільки приємними враженнями? Тоді, ви потрапили за адресою. Замовляючи тури в Андорру з Києва в нашому туристичному агентстві ви гарантуєте собі першокласний відпочинок. Наша компанія співпрацює з найкращими готелями і авіакомпаніями, що дозволяє нам "вибивати" для своїх клієнтів найвигідніші ціни.

З АНЕКС Тур в Андорру - це насичені і доступні поїздки, які ви ще довго будете згадувати з посмішкою на обличчі. Замовте у нас тур та переконайтесь в цьому самі.

TelegramViber