Тури в Швейцарію

+3 дні

Про Швейцарію

Мова

Німецька, Французька

Валюта

Швейцарський франк

Столиця

Берн

Клімат

Помірно континентальний

Політ

3:50

Тел. код

+41

Вартість кави

3.5$ за чашку

Вартість їжі

16.5$ за обід

Гарячі тури в Швейцарію 2024 ❤️ ANEX Tour

Швейцарія

Гарячі тури в Швейцарію 2024 ❤️ ANEX Tour

Дорога і розкішна Швейцарія зустрічає туристів білосніжними Альпами, європейськими містами, історичними пам'ятками і знаменитими на весь світ озерами. Хороший відпочинок в Швейцарії коштує дорого, настільки дорого, що його по більшій мірі можуть дозволити собі тільки заможні туристи. Що стосується бюджетних груп населення, вони також можуть відпочити в цій країні, правда набагато скромніше.

Як провести відпочинок в Швейцарії?

Вирішили купити тур в Швейцарію але не знаєте як тут можна відпочити? Тоді, інформація приведена нижче, може виявитися вам корисною. Ми підібрали для вас ТОП найпопулярніших туристичних напрямків по Швейцарії.

  • Озера - купівлю путівки в Швейцарію варто здійснити хоч би заради відпочинку на місцевих озерах. Чисті озера льодовикового походження роблять благотворний вплив на людський організм. Відпочинок тут допоможе повернути сили і енергію, втрачену за довгі місяці робочих буднів. Але попереджаємо вас відразу: вода в швейцарських озерах дуже холодна, тому купатися тут можна тільки в літні місяці.
  • Культурна програма - екскурсійні тури в Швейцарію користуються неймовірною популярністю серед допитливих туристів. У Швейцарії збереглася безліч пам'яток Середньовічної Європи : замки, вежі, старовинні вулички, монастирі і фортеці. За насиченою культурною програмою радимо їхати в столицю - Берн, казковий Люцерн або фінансовий Цюріх. У цих містах ви знайдете величезну кількість історичних пам'яток.
  • Лікування - про швейцарські клініки і лікувальні курорти можна писати дуже довго. Якщо коротко: швейцарська медицина по праву вважається самою кращою у світі. В основному сюди їдуть щоб лікуватися від важких хвороб: онкології, вроджених хвороб і інших. Бажаючі зрозуміти чому медицина в цій країні вважається кращою, можуть влаштувати собі СПА відпочинок в Швейцарії на одному з оздоровчих курортів.
  • Гірськолижний відпочинок - зимовий відпочинок в Швейцарії - це поїздка на один з кращих гірськолижних курортів світу. Чудова природа, розвинена інфраструктура і першокласний рівень сервісу - ось, що чекає кожного, хто влаштувати собі гірськолижний відпочинок в Швейцарії. Але будьте готові "витратитися". Високий рівень сервісу прямо пропорційний цінам - тут все дуже дорого. Небагато туристів можуть собі дозволити провести відпустку на одному з цих курортів.

Путівки в Швейцарію з Києва

АНЕКС Тур - кращий туроператор по Швейцарії. Ми організовуємо відпочинок в цьому напрямку вже більше двадцяти років. За цей час ми набули багато досвіду, завдяки якому сьогодні ми можемо влаштувати відпочинок в Швейцарії на будь-який смак і гаманець. Бронюйте з нами тури, і переконаєтеся в цьому самі!

Турагенція ANEX Tour - ваш надійний помічник в організації відпочинку.

TelegramViber