Тури в Італію

+3 дні

Про Італію

Мова

Італійська

Валюта

Євро

Столиця

Рим

Клімат

Субтропічний

Політ

02:30

Тел. код

+39

Вартість кави

1.5$ за чашку

Вартість їжі

16$ за обід

Курорти Італії

Гарячі тури в Італію 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Італія

Гарячі тури в Італію 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Практично все, що є в сучасному світі, зобов'язане своєю появою Італії. Піца, паста, кращі світові бренди, Феррарі, Ренесанс... Список речей, які з'явилися завдяки італійцям можна продовжувати ще дуже довго. Але і без цього зрозуміло, що відпочинок в Італії буде насиченим і різноманітним.

Путівки в Італію: міста і курорти

Італія - неповторна і різноманітна країна. Кожне італійське місто - унікальне, чимось схоже на інші і по-своєму привабливе. Всі міста і курорти батьківщини Челентано, ми, на жаль, перерахувати не можемо. Але, ми можемо перерахувати основні, заради яких точно варто організувати відпочинок в Італії.

  • Рим - колиска світової культури та за сумісництвом столиця країни. Відпочинок в Італії не можна вважати повноцінним, якщо ви не побували в Римі. Це місто славиться своїми пам'ятками: Колізей, фонтан Треві, Аппієва дорога, Замок Святого Ангела і безліч інших. По суті весь Рим - це музей під відкритим небом. Тут настільки багато пам'яток, що їх всі неможливо оглянути за один відпустку.
  • Мілан - ви не модник, якщо ніколи не мріяли побувати в Мілані. Мілан - столиця світової моди. Тут є бутики всіх відомих світових брендів, двічі на рік проводиться тиждень моди, і щодня молоді дизайнери презентують свої колекції. Fashion життя цього міста набагато яскравіше ніж в Парижі. Всім, хто хоче стати трохи ближче до світу високої моди радимо купити шопінг тур в Італію. Мілан чекає вас!
  • Венеція - місто на воді. Місто, побудоване на каналах, з вузькими вуличками і старими будинками вважається одним з найромантичніших в світі. Тисячі молодят щодня купують турпутівки в Італію, щоб перейнятися духом романтики в Венеції. Проплисти уздовж Гранд-каналу на гондолах, помилуватися заходом на Сан-Марко і довго блукати по вузьким обшарпаним вуличкам - романтичний відпочинок в Італії однозначно буде вдалим.

Ціни на відпочинок в Італії з Києва

Венеція Неаполь о. Іскія о. Сицилія Рим  Ріміні Сорренто
від 24322 грн від 28296 грн від 21230 грн від 17689 грн від 23035 грн від 29199 грн від 42646 грн

* вартість вказана для двох на 7 ночей, в готелі 4-5 зірок. Актуальні ціни дивіться через – пошук турів.

Путівки в Італію з ANEX Tour - кращий спосіб пізнати цю країну. Ми продумали все до найдрібніших подробиць для того, щоб ваша відпустка був незабутнім. Купуючи у нас тури, вам не потрібно ні про що турбуватися. Переліт, проживання та харчування ми беремо на себе. Від вас же знадобляться гарний настрій і бажання відпочити.

Турагенція ANEX Tour - нам можна довірити все, що стосується подорожей.

TelegramViber