Тури в Тирану

+3 дні

Путівки в Тирану ❤️ дивовижні відкриття

Тирана

Путівки в Тирану ❤️ дивовижні відкриття

Для багатьох бажання більше дізнатися про Албанію пов'язано з тим фактом, що довгий час країна була закрита для туристів. Зараз тур в Албанію воліють придбати ті, хто хоче більше дізнатися про цю дивовижну країну, ближче познайомитися з її історією. Найкраще про неї розповість Тирана, столиця Албанії.

5 причин відвідати Тирану

Даний напрямок стало можливим відвідати зовсім недавно, тому багато хто воліє йому більш популярні Туреччину, Чорногорію, Грецію. І даремно! Тому що відпустка в Тирані дозволить вам побачити частинки цих країн в одному місці, при цьому зануритися в атмосферу колишнього СРСР.

  1. Перші поселення, виявлені археологами на місці сучасної Тирани датуються ще епохою палеоліту. Тут вирували війни, народ боровся з турками в період Середньовіччя, німцями, італійцями під час Другої Світової Війни. Країна пережила комуністичний лад і в кінцевому підсумку зробила свій вибір на користь демократії. Тому історичних пам'яток тут вистачить відразу на кілька країн: від мусульманських мечетей до пам'ятників Леніну і партизанам.
  2. Любителів сучасного стилю і комфорту приємно порадує центр Тирани: красива, затишна зелена зона з ультра сучасними готелями і будинками саме те що потрібно! Любителям старовини сподобаються старовинні криві вулички і споруди.
  3. Знайти тур до Тирани варто заради можливості придбати приголомшливі сувеніри ручної роботи. Різьблені вироби з дерева, міді, срібла, вишиті скатертини, музичні інструменти - тільки мала частина всього.
  4. Якщо набридне відпочинок в Тирані, завжди можна поїхати до моря. Всього в 40 км знаходиться популярний курорт або відправитися на одну з екскурсій в гори, яких тут вам запропонують на будь-який смак.
  5. Знайти путівки в Тирану за низькими цінами набагато простіше, ніж в інших популярних напрямках. Сфера туризму тільки на початку розвитку, тому тут немає занадто завищених цін на проживання, харчування, оренду авто.

Пам'ятки курорту

Пошук туру в Тирану для багатьох пов'язаний з різними причинами. У одних це цікавість, інші хочуть більше дізнатися про Албанію, а треті шукають тур на двох в Тирану, щоб сфотографуватися на тлі чудових пам'яток. У будь-якому випадку постарайтеся обов'язково знайти час, щоб подивитися:

  • площу Скандерберг, де встановлено 11-метровий пам'ятник національному герою, в честь якого і названа;
  • мечеть Ефем Бей вражає пишністю, красою куполів, мінаретів і внутрішнього оздоблення;
  • Національний Історичний і Археологічний музей розповість вам більше про історію країни, Тірани і приверне увагу зовнішнім оформленням;
  • музей Енвера Ходжі знаходиться за межами Тирани, проте варто його відвідати, щоб своїми очима побачити будівлю з мармуру у формі піраміди;
  • пам'ятник Мати Албанія поруч з Національним Цвинтарем Мучеників споруджений на місці великої братської могили воїнів, полеглих під час Другої Світової Війни.

З АНЕКС Тур в Тирану з Києва 2024

Албанія - це яскраве, колоритне змішання культур і епох. Однак під час перебування складається стійке враження, що албанці постаралися взяти все найкраще від турків, греків та інших національностей. Тому люди тут доброзичливі і охоче спілкуються з туристами.

Щоб приїхати сюди віза не потрібна, цілком достатньо наявності закордонного паспорта. А ще не потрібно витрачати надто багато грошей: відпочинок тут коштує не дорожче, ніж в Одесі, при цьому гарячий тур в Тирану дозволяє заощадити ще більше. Тому не варто сумніватися - відпочинок в Тирані стане для вас незабутнім і дуже приємним.

TelegramViber