Тури в Бургас

+3 дні

Тури в Бургас 2024 ❤️ затишний туризм Болгарії

Бургас

Тури в Бургас 2024 ❤️ затишний туризм Болгарії

Бургас - це одне з найбільших міст Болгарії. Лежить на сході країни, його омивають води Бургаської затоки. Має дуже древню історію і більшість турів у Болгарію часто проходить саме через це місто.

Сучасність та історія міста Бургас

Відпочинок у Бургасі буде надзвичайно прекрасним. Адже місто оточене озерами і пагорбами. У місті є дві піщані коси. А також в найближчих водах розташований острів святої Анастасії. Теплий клімат в з'єднання з прекрасною природою створюють особливу атмосферу. Найжаркішими місяцями являються липень і серпень, коли температура може підніматися до +29 градусів.

Місто дуже старе, адже про нього згадується ще в 1500 році до н.е. На його території мінялися уряди і народи, але не дивлячись ні на що місто жило і розвивалося. Довгий час Бургас був центром торгівлі, він вважався одним з найважливіших торгових міст Чорного моря.

Тури у Бургас - це хороша і приємна подорож. Адже він може запропонувати багато цікавого туристам. Окрім цього, у нього дуже розвинена інфраструктура. Є аеропорт, залізничний вокзал, кафе, ресторани, торгові центри. А ще тут можна займатися корисними і дуже цікавими речами:

  • Кататися на велосипеді по спеціальних маршрутах. Вони можуть бути дуже короткими, а можуть тривати навіть декілька днів. Але кожен з маршрутів обов'язково розкриє красу Бургасу і узбережжя.
  • Покататися на квадроциклах. Місцевість напрочуд підходить для цього, із завданням впораються навіть новачки.
  • Поїздити на каяках - катають туристів по річці з травня по вересень.

Відпустка у Бургасі буде цікава і тим, хто любить відвідувати музеї, фестивалі, адже їх тут багато. А ще можна відвідати різноманітні пам'ятки: церква святих Кирила і Мефодія, бургаські лазні, розвалини фортеці Піргос.

Тут можна і просто добре провести час, купаючись в морі, а потім релаксувати, дихаючи свіжим бризом. А якщо вам набридне дозвільно проводити час, можна піти в ресторан або кафе і скуштувати блюда національної кухні. А ще тут можна провести дегустацію болгарських вин. А якщо вам подобається нічне життя, то можна знайти і нічні клуби, бари.

Здравниці і солоні озера на відпочинку у Бургасі

Бургас - це не просто курорт. Це ще і здравниця. Адже ще з давніх часів, місто було відоме своїми лікувальними традиціями. На сьогодні тут розвинена бальнеологія. Біля міста розташовані солоні озера. Одним з найважливіших є озеро Мандрена. Воно має особливу воду. Вона багата на фтор. Тому її застосовують для лікування захворюй шкіри і опорно-рухового апарату. А якщо є проблеми з органами травного тракту, то роблять спеціальні процедури з водою. Але не лише бальнеологія робить Бургас знаменитим. Саме на берегах озера можна побачити унікальних птахів. Адже в цьому місці пролягає шлях мігруючих птахів, які летять з Африки в Європу. І на берегах озера можна розглянути птахів різних порід. Тому це не лише красиво і корисно, і дуже цікаво.

Путівки у Бургас з Києва з АНЕКС Тур

Бургас - це дивовижне місто. Адже він поєднує в собі і старовину, древню історію та сучасність. Тут з'єдналися культури, прекрасна природа, цілюще повітря і уся краса болгарської природи. З кожним роком місто стає все красивіше. Зникають сірість радянських часів, з'являються нові алеї, велосипедні маршрути. Завдяки підтримці ЄС туризм у Бургасі розвивається дуже активно. Вам буде приємно провести тут відпустку. А як це зробити правильно вам підкаже наша турагенція АНЕКС Тур.

TelegramViber