Тури в Несебр

+3 дні

Несебр ❤️ тури в одне із старих міст Болгарії

Несебр

Несебр ❤️ тури в одне із старих міст Болгарії

Якщо ви збираєтеся купити путівку у Болгарію, обов'язково відвідаєте найкрасивіше місто Несебр. Це одно з найстаріших поселень, адже воно було засновано ще приблизно 3000 років тому. Різноманітні історичні події, різні країни і культури зробили свою справу - в Несебрі переплелося багато що і створило дивовижний мікс.

Чарівливий Несебр: відпочинок з АНЕКС Тур 2024

Тури в Несебр - це подорож в маленьку казку. Адже, по суті це місто-музей просто неба. Його стара частина - це світове надбання і охороняється ЮНЕСКО. Древня частина Несебра розташована на півострові, по яким можна чудову прогулянку. Раніше цей півострів був дуже великим. Але дуже давно стався жахливий землетрус і площа зменшилася почти-что удвічі. Тому частина прекрасної архітектури так і залишилася лежати на морському дні. Але церкви і монастирі уціліли на суші.

Відпочинок в Несебрі буде неперевершеним. Адже в нім з'єдналися краса природи, море і дивовижне місто. Відразу ж за міською смугою починаються прекрасні пляжі Сонячного берега, а усередині цього славного містечка ви можете побачити більш ніж 40 церков і монастирів, старовинні будинки, середньовічні будівлі і руни. Болгари обожнюють своє місто, і воно виглядає немов тільки що прийшло з середньовічної казки: миле, доглянуте і незвичайне.

Стара і нова частина Несебра з'єднуються мостом. У Старій - немає готелів, але можна орендувати житло у простих людей. Нова ж - це звичайне європейське місто з висотками, торговими центрами і розвиненою інфраструктурою. Тут є багато ресторанів і готелів, дуже розвинена торгівля. У місті можна купити безліч сувенірів, поїсти в самих класних болгарських кафе, спробувати національну кухню.

Путівки в Несебр не вважаються дуже дешевими, тут трохи дорожче, ніж в інших частинах країни. Але жити можна не в самому місті, а біля нього. Благо, курортна зона налічує близько 200 готелів різної цінової категорії.

Пам'ятки міста Несебр

Несебр - це місто, де дуже багато культових споруджень. Все просто: сюди за часів османів відправляли у заслання різних багатих і знаменитих. І кожна сім'я хотіла побудувати свою фамільну церкву. Ось і вийшло, що в невеликому місті так багато храмів. Деякі з них працюють, а інші лежать в руїнах. Усе це створює особливу атмосферу.

Що треба відвідати, якщо ви купили гарячий тур на двох в Несебр:

  • Пляж - це дуже красиве та чисте місце
  • Помилуватися на чайок. Деякі туристи стверджують, що Несебр - це неофіційна столиця чайок.
  • Подивитися на старий млин на мосту, який зв'язує старе і нове місто.
  • Пройти на кріпосну античну стіну за мостом. Там, до речі іноді можна побачити, як грають на гайде - національному інструменті. Говорять, що це захоплююче видовище!
  • Піти в музеї.
  • Зайти в церкву пресвятої Богородиці, вона зараз діє. Інші церкви майже усі перетворені на невеликі музеї.
  • Помилуватися на амфітеатр - тут дуже красиво, а ще тут бувають безкоштовні концерти.
  • Слід подивитися на Турецький фонтан.
  • Можна піти у візантійські терми - за старих часів в них купалися, відпочивали, веселилися.
  • Зайдіть в ресторани. Адже тут можна спробувати справжню екзотику. Наприклад, м'ясо акули, цацу, хвіст омара, жаб'ячі лапки.

Пошук туру в Несебр з Києва - це приємно і швидко, адже туристи обожнюють це місто у будь-яку пору року. Порадуйте і ви себе приємним відпочинком в неперевершеному місті. Адже АНЕКС Тур зробить все, щоб ви насолоджувалися проведенням часу і були щасливі!

TelegramViber