Тури в Сонячний берег

+3 дні

Сонячний берег ❤️ гарячі тури з Києва

Сонячний берег

Сонячний берег ❤️ гарячі тури з Києва

Найвідомішим курортом Болгарії є Сонячний берег. Це прекрасна зона відпочинку, яка вабить туристів з сусідніх країн і вражає теплим і чистим морем, красою пейзажів та пляжів.

Багато сонця: Болгарія 2024

Сонячний берег - це велика прибережна смуга 40-ка метрової ширини, яка тягнеться уздовж Чорного моря. Тут знаходиться приблизно 10 кілометрів чистих пляжів. Розташовано це дивовижне місце в 35-ти кілометрах від міста Бургас. Вважається, що це частина курортної зони Несебра.

Це - не старовинний курорт, його заснували в 1957-58 роках, коли радянсько-болгарський уряд почав створювати нове місце відпочинку на узбережжі. Відпочинок на Сонячному березі після цього став одним з найпопулярніших. Адже на морське узбережжя привезли багато золотистого піску, висадили дерева, зелень і почали будувати багато готелів, санаторіїв. Відпустка у Болгарії з того часу не може обійтися без цього благословенного місця.

З моменту існування тури в Сонячний берег дуже затребувані серед іноземних громадян. Особливо це місце запало в душу німцям. Але навіть зараз, курорт не втратив чарівності і привабливості не лише для болгар, а і для громадян інших країн.

Курортний сезон триває з травня по вересень. Найпопулярніший серед туристів серпень, а якщо вам хочеться розміреного відпочинку - сюди можна приїхати на початку осені. Тоді дні стоять теплі, море приємне і ласкаве. За час курортного сезону тут зазвичай дуже тепло - близько +30 градусів. Хвилі невисокі, є все для того, щоб займатися спортом, серфінгом, а також верховою їздою або гольфом.

Від великих міст до Сонячного берега зовсім недалеко. Тому можна легко дістатися до Бургасу або в Несебр, поєднати пляжний відпочинок з пізнавальним. При цьому, путівки в Сонячний берег можна підібрати на будь-який бюджет.

З АНЕКС Тур в Сонячний берег - завжди комфортно!

Сонячний берег - це не лише чисті пляжі, а і хороше проведення часу. Адже тут відмінно розвинена інфраструктура та можна відмінно відпочити, навіть за невеликі гроші. Тому що:

  • Є більше 100 готелів, тому вибрати можна, як самий бюджетний, так і дорогий варіант.
  • Розташовано багато цікавих ресторанів.
  • Є продуктові магазини, де можна недорого купити їжу.
  • Розташовані нічні клуби, бари, дискотеки.
  • Ви можете відвідати аквапарк Action.

Гарячий тур в Сонячний берег з Києва - це дуже популярне і демократичне за ціною місце. При цьому пляжі цього курорту дуже часто отримують Блакитний прапор.

У різних місцях ширина пляжу від 30 до 100 метрів, пісочок дрібний і золотистий, а вхід в море пологий. Тому тут особливо буде приємно сім'ям з дітьми.

Якщо ви хочете піти на центральний пляж, то вхід на нього безкоштовний. Готелі відокремлені від зони променаду. Є, як радянські будівлі, так і фешенебельні. Але не хвилюйтеся, все відреставровано і дуже красиво! Є також бутік-готелі.

Інфраструктура на вищому рівні, тут є, де поїсти і відпочити. Для туристів розташовані багато кафе, ресторанів, а ще "банани", катання на водних мотоциклах і багато всього.

На півдні пляжу знаходиться дайвінг клуб. А ще є школа кайтсерфінгу, а також можна займатися пляжним волейболом і футболом.

Тур на двох на Сонячний берег буде досить недорогим. Тому що це один з кращих бюджетних курортів пострадянської Європи. Але при цьому, саме пляжі Сонячного берега вважаються одними з найдорожчих у Болгарії.

Беріть дітей, коханих і сміливо приїжджайте на цей курорт. Тут по-домашньому тепло, ясно і мило. Для багатьох це ще і місце ностальгії, яке поступово перетворюється на неймовірний європейський курорт. Поступово тут з'являються розкішні готелі, грають в гольф і катаються на яхті. Але якщо вам потрібний легкий і теплий сімейний відпочинок або ви не проти "потусити" – разом з нашою турагенцією АНЕКС Тур зробити це буде просто і безпроблемно!

TelegramViber