Тури в Созополь

+3 дні

Созополь ❤️ відокремлений відпочинок у Болгарії

Созополь

Созополь ❤️ відокремлений відпочинок у Болгарії

Одне з найстаріших і найкрасивіших міст Болгарії - це Созополь. Він знаходиться в південно-східній Болгарії. Містечко невелике, але недалеко від нього розташоване місто Бургас, а сам Созополь затишно розмістився на невеликих півостровах. Його омивають води Бургаської затоки. Відпочинок у Болгарії не обійдеться без відвідування цього старовинного, автентичного, спокійного містечка.

Путівки в Созополь з Києва 2024

Місто лежить на березі Чорного моря і має приємний клімат: щось середнє між вологим субтропічним і середземноморським. Літо довге і дуже тепле, а зими вітряні, але з плюсовою температурою. Тут чисте море, свіже повітря, прекрасні пейзажі.

Місто поділене на Старе і Нове. Старе місто знаходиться на півострові Скамной. Це затишне, невелике, але дуже красиве містечко. Його обожнюють за сімейний відпочинок. Тури в Созополь - це приємний і легкий відпочинок на теплому березі. Тут немає шуму, пилу, міської метушні і багатоповерхівок. Тут майже немає високих готелів, та зате можна відчути дух середньовіччя. Адже дахи в старому місті у будинків червоні, вулички мощені, а в повітрі витає аромат моря і смакоти.

Уперше в місті заселилися люди ще в 4 тис. до н.е. За віки багато що було загублено, але зберігся надзвичайний колорит, який дарує місту особливу атмосферу, тут легко дихається, спокійно і неквапливо.

Знайти тур в Созополь хочуть в основному сімейні пари з дітьми. Адже тут немає великих і шумних компаній, хороші пляжі, які придатні для купання з дітьми. Окрім цього:

  • Клімат дуже теплий, тому з дітьми можна приїжджати вже в травні. Батьки доки не купатимуться, але ласкаве сонечко буде корисним. А дихати повітрям можна із зручністю, адже є місця для прогулянок з коляскою.
  • Кінець червня - початок липня - ідеальний час для відпочинку з дітьми. Адже вода прогрілася, ночі короткі, дні довгі, а температура близько +28 градусів тепла.
  • Є багато атракціонів, дитячих майданчиків, в готелях теж іноді можна зустріти розваги для дітей.
  • Тут є дитячі табори для хлопців від 7 до 18 років.
  • Тут проводяться дитячі фестивалі, наприклад, "Морська раковина".

Розваг для дорослих на курорті не багато. Але відпустку в Созополі люблять актори, місцева богема, художники.

Разом з АНЕКС Тур в Созополь

Відпочинок в Созополі найактивніший з липня по серпень. Тут в цей час дуже багато туристів. Температура дуже висока і досягає більше +30 градусів. Ночі теплі, дощі бувають рідко. Тому можна проводити час безтурботно, по-літньому приємно і радісно. А з дитиною в цей час краще не їхати, адже дуже жарко і дуже багато людей. Краще вже дочекатися початку осені. Іноді тут дуже тепло навіть до жовтня. Температура в цей період складає комфортних +25 градусів. З листопада все затихає і хоча зими несуворі, курортний сезон "спить" до кінця квітня. Але не забувайте, що для Созополя характери нічні похолодання. Влітку в цей час доби температура може складати +16 градусів, а восени навіть +12. В середньому температура води в морі в сезон складає близько +23 градусів тепла.

У цьому місті є чудові кафе-механи. Там подають блюда національної кухні. Практично усі вони підійдуть для дітей. А якщо ви хочете готувати самі, то продукти можна купити в магазинах, яких в місті багато. До речі, є і готелі в яких "все включено".

Якщо ви хочете провести безтурботний відпочинок, купуйте гарячі тури в Созополь. Вам сподобається спокій і самота, тихі вулички і смачна їжа цього курортного містечка. Подаруйте собі хвилини щастя і релакса разом з АНЕКС Тур!

TelegramViber