Тури в Варну

+3 дні

Варна 2024 ❤️ відпочинок на морському курорті у Болгарії

Варна

Варна 2024 ❤️ відпочинок на морському курорті у Болгарії

Варна, напевно, одне з найзнаменитіших міст Болгарії. Це і найбільше місто і величезний порт. Довга історія була різною: дарувала Варні і приємні моменти і страшила сотнями і тисячами жертв. Декілька років місто носило назву "Сталін" і тільки в 1957 році повернуло свою історичну назву. Сьогодні тури у Болгарію рідко обходиться без хоч би поверхневого ознайомлення з цим містом. Багато туристів з радістю сюди подорожують зі своїх країн. Їх вабить природа, особлива аура і краса курорту.

Путівки у Варну разом з АНЕКС Тур

Відпочинок у Варні люблять багато туристів та щороку сюди приїжджає багато людей. Раніше, існувала думка, що відпочивати в цьому місті не дуже добре: все-таки він великий і є величезним портом. Але на сьогодні, Варна стає все красивіше, втрачається минувщина радянського часу та з'являються нові і дуже яскраві фарби.

Тури у Варну - це не лише поїздка в місто. Біля нього вже сформувалася агломерація, яка займає велику частину Чорного моря, омивається місто Варненською затокою. Тут м'який клімат, літо довге, найгарячішими вважаються липень і серпень. Навіть у вересні ще досить жарко і можна купатися.

Звичайно ж, приїхати сюди - це не лише відпочивати на пляжі, а і вивчати околиці та насолоджуватися усіма благами великого міста. Але треба сказати, що тут є відмінні пляжі, на яких щасливі туристи із задоволенням проводять час:

  • Південний - це одна з частин центрального пляжу. Він розташований так, що з нього не видно індустріальних будов і будинків. Тому він виглядає, як екзотичне містечко з хорошими кафе і зонами відпочинку.
  • Офіцерський - його дуже люблять місцеві жителі. Тут є стандартні для пляжу розваги. А також тут розташований басейн, в якому вода, насічена сірководнем. Тому можна вирішувати проблеми з шкірою.
  • Буніте, а також Буніте 2 - це дійсно хороші пляжі європейської якості. Є платні і безкоштовні зони. Вважаються одними з самих кращих пляжів.
  • Центральний - це дуже великий і популярний пляж. Прямо біля нього починається Приморський парк.

Відпустка у Варну вас порадує і пішими прогулянками або екскурсіями по місту. Адже Варна неймовірно красива, тут можна насолоджуватися дивовижною архітектурою, радіти життю, пробувати цікаві блюда.

Пам'ятки і особливості курорту

Варна - це не лише пляж і порт. Одним з головних цікавостей є Успенський собор. Він розташований на головній площі. Тут величезна кількість вітражів, дивовижних фресок. А вечорами в ньому співає чоловічий хор, спів якого вважається унікальним. В вечірній час собор особливо прекрасний. У Приморському парку є Дельфінарій. Там проводять цікаві виступи, які подобаються дорослим і дітям. Ще в цьому місті можна відвідати акваріум і зоопарк. Також тут є римські лазні, церква святої Анастасії. Незважаючи на поважний вік, пам'ятки дуже красиві і вражають пишністю. Звичайно ж, відвідаєте Варенське озеро. Воно дуже глибоке і неповторне. Тут є цілюща грязь, багато риби і неперевершені рослини навкруги. Обов'язково відвідаєте і Аспарухів міст. Він є щонайдовшим у Болгарії. Міст сполучає Варенське озеро і море. Вночі він підсвічується і виглядає особливо прекрасним.

Пошук туру у Варну з Києва - захоплююче зайняття. Адже можна підібрати те, що відкриє для вас це місто з дивовижного боку. Це особливе місце, яке вражає туристів, вона вабить і заманює. Разом з АНЕКС Тур ви зможете насолоджуватися Варною і отримувати задоволення від відвідування цього чудового місця.

TelegramViber