Тури в Золоті піски

+3 дні

Тури в Золоті піски ❤️ курорт з незабутнім відпочинком

Золоті піски

Тури в Золоті піски ❤️ курорт з незабутнім відпочинком

Одним з найпопулярніших курортів у Болгарії є Золоті піски. Вони розташовані недалеко від Варни, приблизно за 17 кілометрів на північ. Тому, відпочивальників приємно радує усамітнення і в той же час близькість великого міста. Тур в Золоті піски - це завжди свято, релакс, неспішний відпочинок серед ласкавого моря і буйної зелені.

Відпочинок на вищому рівні в Золотих пісках 2024

Золоті піски - неймовірної краси берегова піщана лінія, яка тягнеться уздовж Чорного моря. Гірські хребти із зеленню, відмінні готелі, невисокі ціни, чисте море, свіже повітря роблять цей курорт особливим. Теплий, м'який і дуже ласкавий кліматичний пояс порадує тих, хто не любить жару, що виснажує. Курорт тягнеться на 4 кілометри в довжину і має 100 метрів ширини. Жоден тур у Болгарію не може обійтися без відвідування цього місця.

Сезон триває з кінця травня і до початку жовтня. У найтепліші літні місяці температура піднімається до +30 градусів. А ласкаве море має температуру близько +25 градусів. Це дуже комфортне місце для тих, хто обожнює ніжитися під теплими променями сонечка, дихати морським бризом і бути щасливим.

Відпочинок в Золотих пісках - це:

  • Красива природа
  • Чиста вода
  • Свіже корисне повітря
  • Хороші готелі
  • Розвинена інфраструктура
  • Доброзичливість і гостинність.

Традиційно, дуже багато туристів приїжджають на курорт влітку. Але якщо вам подобається неспішне і малолюдне курортне проведення часу, варто купити путівку в Золоті піски на початку осені. Прогріте за літо море, немов парне молоко, обкутає вас, а ласкаве сонечко, подарує приємний загар.

Тут розвинений і пляжний відпочинок, і пізнавальний, і оздоровчий. Але якщо вам хочеться отримати свою дозу не лише вітаміну D, але і заощадити, то краще всього їхати "не в сезон". Тоді ціни нижчі, а якість послуг така ж висока.

Феєричний туризм Болгарії

Пошук туру в Золоті піски нескладний. Адже це популярне місце можна знайти, як цілком бюджетні варіанти, так і дорогі. Це - місце, куди добре приїхати усім. Але особливо люблять курорт молоді люди. Адже тут весело, є багато клубів, атракціонів, дискотек. Якщо ж у вашій сім'ї є маленькі діти, то вам теж сподобається, але іноді вхід у воду не зовсім пологий. Хоча приємний пісочок, який пестить ноги, не може не порадувати ні найменших, ні тих, у кого поважний вік.

Якщо ви любите активності, то для вас приємним відкриттям стане аквапарк Aquapolis. А можна також покататися на яхті або навіть вчинити круїз. Звичайно ж, є багато пляжних розваг, коли ви зможете вигідно і цікаво провести час.

Золоті піски вражають великою кількістю готелів. Ціни дуже доступні, тому що є готелі від 1 до 5-ти зірок. Тому ви точно щось підберете. Особливо наші співвітчизники люблять систему "все включено". А якщо ще врахувати, що болгарська кухня дуже смачна, то вам буде не лише приємно, але і дуже ситно.

Це цікаво!

Активний розвиток курорту почався в радянській Болгарії в 1957 році. Тут, немов гриби виросли готелі і здравниці, санаторії, які вабили не лише болгар, а і радянських громадян. З того часу, курорт став однією з перлин Чорноморського узбережжя. По суті, довга піщана лінія тягнеться майже до румунської межі і відрізняється красою і комфортом.

Але ще з давніх часів курорт був відомий. З V століття візантійці освоювали ці блаженні землі. А вже в XIII столітті тут навіть був монастир. Завойовники Османа дали назву сучасному курорту - Узункум. Переводилося просто - "довгі піски". З часом, історія місця обросла легендами, а назва трансформувалися в Золоті піски.

З АНЕКС Тур в Золоті піски з Києва

Вже більше 60-ти років курорт - це прекрасне і спокійне місце з прихильним до туристів кліматом, смачною кухнею, чистим морем і прозорим повітрям. Не відкладайте поїздку, адже це того коштує! А наша турагенція АНЕКС Тур в цьому з радістю вам допоможе!

TelegramViber