Тури в Пореч

+3 дні

Тури в Пореч ❤️ незабутній відпочинок в Хорватії 2024

Пореч

Тури в Пореч ❤️ незабутній відпочинок в Хорватії 2024

Купити гарячий тур в Пореч - це прекрасна можливість подивитися древнє місто, в якому багато храмів, середньовічних веж і стін. Курорт пропонує провести час в кафе просто неба - звідси відкривається казковий вид на острови, пропливаючі яхти і рибальські судна. Стара частина містечка відрізняється невеликими скверами з величезними соснами і затишними двориками. Знайти тур в Пореч допоможе наша турагенція АНЕКС Тур.

Відпочинок в Поречі - пам'ятки курорту

Вибираючи відпочинок в Поречі, ви робите правильний вибір, оскільки тут є на що подивитися. Головними пам'ятками міста є:

  • Набережна - проходить навколо старого міста. Її часто називають другою Венецією. Це доріжка, по якій буде цікаво прогулятися кожному туристові.
  • Евфразієва базиліку - знаходиться на березі моря, піднявшись на дзвіницю можна помилуватися затокою і старим містом з висоти.
  • Океанаріум - невеликий заклад, куди можна приходити з дітьми. Якщо ви купили тур на двох в Пореч, то вам також буде цікаво подивитися на різні види морських жителів.
  • Декуманська вулиця - це головна дорога усього міста. Усі пам'ятки розташовані саме на ній або недалеко від неї.
  • Романський будинок - розташований на головній вулиці, відрізняється кам'яною будовою з дерев'яним балконом. Усередині можна придбати місцеві сувеніри.
  • Острів Святого Миколая - це населене місце, де знаходиться ліс. Тому прогулянка серед хвой наповнить ваші легені чистим повітрям. Якщо бажаєте відвідати його, купуйте путівки в Хорватію.
  • Будинок усіх святих розташований на вулиці Святого Мавра, оформлений в романському стилі. Фасад будівлі прикрашають дві фігури, творця яких ніхто не знає. Це і залишається для усіх загадкою.
  • Великий Храм і будинок нептуна - це історичний ансамбль є унікальним, тому притягає дуже багато гостей міста. Вони були побудовані дуже давно. Технологією створення стало покладання великих каменів один на одного. Цікаве те, що ці будівлі збереглися і до наших днів.

У цьому місті є багато різних особливостей, які порадують око туриста. Крім того, місцевий колорит і традиції подарують позитивний настрій на усю відпустку.

Пляжі Пореча

Узбережжя курорту розтягується на 65 км. Тут ви побачите багато лагун з чистою водою, відокремлені бухти і неймовірно красиву берегову лінію. Усі пляжі відрізняються крупно галечним покриттям. Захід в море можна здійснити через камені, але можна пройти по бетонних спусках.

Розваги курорту

Для активних туристів, які проводять відпочинок в Поречі, є можливість відвідати тенісний корт або доріжки для велосипедистів. Все облаштовано так комфортно, що навіть, хто не любить спорт, із задоволенням відвідають ці місця. На пляжі можна зустріти прокатні магазини з водним спорядженням: парашутами, бананами, скутерами. Ви можете подивитися околиці міста за допомогою будь-якого з них.

Також вам варто відвідати місцевий аквапарк - там можна провести цілий день. Після цього можна піти в мотузяне містечко - це місце для тих, хто хотів би перевірити спритність і силу.

Путівки в Пореч з Києва

Купити гарячі путівки в Пореч - це прекрасна можливість, яку пропонує здійснити наша турагенція АНЕКС Тур. У нас вигідні умови співпраці. Гарантуємо високу якість обслуговування і комфортний відпочинок. Ми надаємо кваліфіковану допомогу кожному туристу - співробітники полегшують пошук туру в Пореч. Зв'яжіться з нами, і ми потурбуємося про вашу відпустку. З курорту ви повернетеся новою людиною, яка повна сил і незабутніх вражень.

TelegramViber