Тури в Шибеник

+3 дні

Гарячі путівки в Шибеник 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Шибеник

Гарячі путівки в Шибеник 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Курорт Шибеник на північно-західній частині Далмації – чудова ідея для відпустки в Європі. Десятки кілометрів пляжів, фантастична природа, висококласне обслуговування багатьох туристів зробили шанувальниками Шибеника. Путівки до Шибеника з Києва та інших міст України легко купити онлайн.

Відпочинок на морі в Шибеник, Хорватія

Більшість пляжів – дрібна галька, є бухти в скелях, пляжі на островах, піщані, бетонні штучні тераси для купання. Важливо! - Частина пляжів знаходяться під управлінням готелів рівня 3, 4, 5*, в пошуку враховуйте всі категорії.

У курортну зону Шибеник входять кілька туристичних територій на березі Адріатичного моря:

 1. Шибеник – центр приморського відпочинку, культовий пляж із Блакитним прапором Banj, міський Jadrija, піщаний Solaris та знаменитий комплекс готелів з аквазонами Solaris Beach Resort.
 2. Пляжі Рів'єри Шибенику - Terranea з Фестивалем музики, дитячий Rezaliste, пляжі селищ Бетіна, Корнаті, Муртер, Ерзера.
 3. Водиці - зарості сосен і тамариска біля берега, прекрасний пляж з блакитним прапором і набережною Plava, Srimi, готелів Imperial та Olimpia.
 4. Примоштен – місто-пляж завдовжки 20 км, на пляжах Velika Raduca та Mala Raduca зручно відпочивати з дітьми та пенсіонерами.
 5. Муртер – острів, з'єднаний автомобільним мостом із континентом. В топі пляж Slanice з видом на архіпелаг Корнати.

Готелі все включено Шибенику включають у ціну путівки користування пляжем, басейнами, сервіс.

Відпустка на курорті Шибеник – чим зайнятися активним туристам

 • Яхтінг. Дві відмінні яхтові стоянки, прокат човнів будь-якого класу. Поруч із Шибеником 240 островів Адріатики – справжня насолода для яхтсменів. Включіть у круїз острови Крапань та Зларін.
 • Дайвінг. Два дайв-центри із прокатом спорядження, прозорість моря до 50 м. В топі коралові рифи Крапаня, Привич, Корнати.
 • Нічне життя. Славляться нічні клуби та коктейль-бари району Далац; багато хто їде розважатися в сусідні містечка Примоштен та Водиці.
 • Хайкінг, вело та екстрим. Біля Шибеника прокладено 2450 км пішохідних та велотроп. На Орлиному колі відбуваються міжнародні перегони. 7 водоспадів і 40 печер Національного парку Крка, національний пак Корнаті, Далмацькі гори, каньйонінг, рафтинг, сафарі-баггі, човнові походи, параглайдинг, прогулянки і навіть полювання на фазанів.

Гарячі тури в Шибеник в Хорватії: що подивитись

Три століття Шибеник розвивався під впливом Венеціанської республіки, з кінця XVIII століття перейшов під протекторат імперії Габсбургів. Знайдіть час помилуватися архітектурними пам'ятками старовини, що збереглися:

 1. на фасаді собору св. Якова 70 зображень городян XV ст., будівля під охороною ЮНЕСКО;
 2. унікальна готична колекція скульптур та картин церкви св. Вирвари;
 3. гарний орган XVII століття церкві св. Франциска;
 4. складна доля ренесансної церкви св. Івана;
 5. три потужні фортеці з берегоукріпленнями;
 6. центральна площа з Ратушею – місце битви 1378;
 7. площа Чотирьох колодязів;
 8. етноселище із зразками побуту мешканців Далмації.

У вересні Шибеник в найкращих середньовічних традиціях святкує День св. Михаїла: ярмарок, фудкорти, шоу, концерти.

М'який середземноморський клімат на курорті Шибеник створений для літнього відпочинку: з травня до жовтня в середньому 4 дощові дні на місяць, середня температура повітря +24-25°С, води +24°С.

Купити онлайн гарячі путівки в готелі Шибеника на сайті турагенції ANEX Tour можна за 5-7 хвилин. Є питання? Телефонуйте, допоможемо вибрати найкращий готель для відпочинку в Шибенику Хорватії.

TelegramViber