Тури в Тринідад

+3 дні

Дух історії і старовини ❤️ гарячі тури в Тринідад 2024

Тринідад

Дух історії і старовини ❤️ гарячі тури в Тринідад 2024

Самобутнє, унікальне, неповторне місто Тринідад, немов застило у минулому. Він знаходиться на півдні провінції Санкті-Спірітус. Лежить на узбережжі Карибського моря. Якщо Ви збираєтеся в Кубу, обов'язково відвідаєте це місто.

Вперед за натхненням з АНЕКС Тур!

Тринідад був заснований ще в далекому 1514 році. Відпочинок в Тринідаді вам подарує масу приємних вражень. Адже це не лише надбання всього світу і знаходиться під захистом ЮНЕСКО, а і великий музей просто неба. Деякий час місто було в ізоляції, тому воно зберегло свою самобутність. Відпустка в Тринідаді - це екскурс в історію, адже тут вулички, що мостяться каменем, черепичні дахи старих колоніальних будинків, багато цікавих і незвичайних будов.

Місто не з'єднується з іншою частиною Куби залізницею. Тут дуже приємно, легко, по-особливому. У місті увесь час тепло, середня температура +28-30 градусів, вночі трохи прохолодніше. Велика кількість опадів випадає з кінця весни по жовтень.

Тур в Тринідад буде неповним без відвідування місцевого ринку. Він розташований навпроти будівлі Casa de la Trova і там можна придбати відмінні тканини, сувеніри, вироби ручної роботи. Також в місті є овочевий ринок, який працює щодня.

Пошук туру в Тринідад - це цікаво і захоплююче. Але не забудьте в місті спробувати ягнятину і запечену курочку, які є коронним блюдом деяких ресторанів. А запити усе це можна традиційним напоєм з рому із додаванням меду і лимона.

Що можна побачити на відпочинку в Тринідаді?

Гарячий тур в Тринідад - це і безліч пам'яток, які можна побачити. Одним з найважливіших є коса Анкон. Вона розташована в 12 кілометрах від міста. Її довжина - 6 кілометрів. Тут знаходиться два найкрасивіші пляжі Марія-Агуілар та Анкон.

А ще треба побачити такі важливі і цікаві місця:

  • Колоніальні будинки - мають черепичні дахи і дерев'яні балки.
  • Церква святої Трійці - була побудована в 1892 році.
  • Будинок змовників - тут збиралися борці проти залежності куби від Іспанії.
  • Палац Брунет - його побудували в 1812 році, зараз там Романтичний музей.
  • Долина цукрових заводів - тут були місця, де було багато цукрових заводів. Зараз там одні руїни, але можна побачити і деякі будинки, що збереглися, вежу 45 метрів, з якою хазяїн дивився, як працювали раби.
  • Topes de Collantes - заповідник, який зручно розмістився в горах Ескамбрей. Тут є гори, каньйони, водоспади, росте величезна кількість орхідей, кави, папоротей. Також розміщений водоспад Кабурні, який є найвищим в країні.

Окрім цього, є багато музеїв, в яких можна побачити дивовижні експонати. Вони розповідають про те, як Кубу завоювали іспанці, як жили місцеві племена. Також є музеї, де можна побачити колекції замків, ключів, грат. Є навіть музей з дивовижним душем 1912 року.

Одним з найвідоміших є будинок міра. Його побудували в 1809 році. Робили його для работорговця, який став мером цього містечка. Зараз це прекрасний особняк з двома поверхами, пофарбований в жовтий колір, з синіми дверима, дивними дерев'яним балконом. Вид з тераси просто прекрасний. На даний момент це галерея мистецтв.

Путівки в Тринідад з Києва - це прекрасна можливість розслабитися і відпочити. Ця справжня подорож в минуле, яке відкриє для вас Кубу з іншого боку. Це можливість і подихати морським повітрям та побачити пишність історичного міста, а також прекрасна кухня і повний релакс. Компанія АНЕКС Тур зробить все, щоб вам в цьому місті було приємно і легко.

TelegramViber