Тури в Гавану

+3 дні

Тури в Гавану з Києва ❤️ місце, де з'єдналися культури і епохи

Гавана

Тури в Гавану з Києва ❤️ місце, де з'єдналися культури і епохи

Гавана - це одне з найкрасивіших і унікальніших міст планети. Його заснували ще в 1519 році. Знаходиться на березі Мексиканської затоки і сполучає в собі пишність колоніального стилю, соціалістичний реалізм і сучасні світові тенденції. Це найбільше і населене місто Куби. Тут живе більше 2-х мільйонів людей. На відпочинку в Гавані вирує і кипить життя, саме сюди їде безліч туристів.

Клімат і природна краса Гавани 2024

Тур в Гавану - це дивовижна подорож в часі і насолода прекрасною природою. Адже вона затишно розкинулася біля дивовижних бухт Гавана і Сан-Лісаро. Місто розташоване на пагорбах, які починаються від узбережжя. А ще в столиці протікає річка Альмандарес.

Клімат цього неперевершеного міста досить хороший. Погода багато в чому залежить від тропічного пасату. Але в цілому вода в морі не буває нижча +24С градусів, а температура повітря +25С. Звичайно, тут яскраво виражена сезонність: з травня по жовтень триває сезон дощів, а з листопада по квітень - сезон сухий. Найжаркішим місяцем є серпень, а найхолоднішим січень

Які пам'ятки є в місті?

Милуватися Гаваною можна вічно. Вона така незвичайна, колоритна, істинно кубинська і неперевершена, що на неї хочеться дивитися і дивитися. Місця, які обов'язкові до відвідування. Це:

  • Стара Гавана - частина міста, яка офіційно визнана надбанням людства. Розташована вона на захід від бухти Гавана. Це справжня душа і серце столиці. Тут все просякнуто іспанським стилем і кубинським колоритом. Старі вулички, будинки, фонтани. На сьогодні - це майже музей просто неба, в якому мешкає близько 100 тисяч чоловік. Одним з найвідоміших пам'ятників являється Кастильйо де Реаль-Фуерса. Це фортеця, що була побудована ще в 16 столітті.
  • Кафедральна площа - це найпопулярніше місце столиці. Заклали його ще в 1578 році. Тут знаходиться Собор Святого Христофора, палац Маркіза-Де-Аркоса, старовинні будинки знаті.
  • Малекон - набережна столиці, будувати яку закінчили в 1926 році. Тут знаходиться безліч пам'ятників, що відображають історію острова, а в лютому традиційно проходить карнавал.
  • Пасео-дель-Прадо - бульвар, на якому побудовані цікаві будинки і комплекси колоніальної епохи.
  • Капітолій - в 1929 році був відкритий високий і красивий символ міста. Пізніше саме тут з'явилося перше інтернет - кафе, що для Куби стало справжнім проривом.
  • Фортеця Кастильйо Ель-Морро - була побудована в 16-17 віках. Вона виконувала оборонні функції. Має довгу і дуже цікаву історію. Разом з АНЕКС Тур ви теж її упізнаєте.
  • Місця Хемінгуея - для усіх шанувальників великого письменника, в Гавані є багато цікавого. Це вілла Фінка Віхіяв Сан-Франціско-де-Паула, а також улюблені пани "Bodeguita del Medio, El Floridita.
  • Площа Революції - це найбільший відкритий майданчик Куби. Тут одночасно можуть поміститися більше 1-го мільйона чоловік.
  • Кладовище Колумба - тут розміщені реальні шедеври, адже багато надгробок дійсно унікальні. Функціонує це сумне, але неповторне своїми скульптурними шедеврами місце з 1872 року.

Поради туристам

Тури на Кубу - це завжди цікаво, круто і прекрасно. А Гавана - це ще і пляжне місто. Тут є відмінні місця, щоб поплавати і позагорати. Наприклад, пляжі Хібакоа, Ель-Саладо та інші. А якщо вам хочеться чогось реально кубинського, відвідаєте музей рому. Тут можна подивитися, як готують знаменитий Havana Club. І щороку більше мільйона туристів приїжджають саме сюди.

Якщо ж ви хочете випробувати удачу і зануритися в атмосферу веселощів, відвідаєте кафе "Тропікана". Воно працює ще з 1939 року. Тут весело, шумно, можна пограти в різні ігри.

Коли купуєте путівки в Гавану, не забувайте і про кубинський шопінг. Обов'язково привезіть додому ром і сигари. Але при купівлі пам'ятаєте, що вивозити можна не більше 23-х сигар на людину. Пляшка рому в середньому коштує 7 доларів. Здійснювати покупки найзручніше на найбільшому і дешевому ринку, який розташувався недалеко від Малекона. Тут можна купити сувеніри, кустарні вироби і багато чого цікавого. Але не забувайте, що в магазинах існує сієста. А ще на Кубі є місця тільки для місцевих, купити в яких щось можна лише по картці.

На відпочинку в Кубі використовує конвертований і неконвертований песо і долар. Народний або конвертований песо стоїть в 26 разів дешевше за долар. При купівлі будь-якого товару завжди будьте пильні, адже часто туристи плутаються в цих валютах.

Мобільний зв'язок в Гавані в принципі непоганий. Але говорити з іншими країнами дуже дорого, приблизно 5 доларів хвилина. Є вуличні автомати, з яких можна дзвонити по країні. А головною мобільною компанією Куби є ETESCA, яка продає картки для зв'язку в спеціальних центрах, готелях.

Гавана вважається досить спокійним містом, але оскільки народ дуже бідний, нерідкі випадки шахрайства і крадійства. Тому усі цінні речі краще залишати в готелі, а гроші міняти у банку. А ще краще не ходить самостійно вночі по Старій і Центральній Гавані.

Взагалі в Гавані є щось особливе і прекрасне. Але краще один раз відпочити тут з АНЕКС Тур, чим сто разів почути.

TelegramViber