Тури в Санта Марія

+3 дні

Райський відпочинок в Санта Марія ❤️ АНЕКС Тур 2024

Санта Марія

Райський відпочинок в Санта Марія ❤️ АНЕКС Тур 2024

Одним з найпопулярніших місць для відпочинку на Кубі є острів Санта Марія. Він лежить біля північного узбережжя країни. У довжину він тягнеться на 16 кілометрів, а завширшки 2 кілометри. Якщо купуєте тур на Кубу, обов'язково відвідаєте це райське місце. Острівець з'єднується з Кубою греблею Педраплен, її довжина складає 48 кілометрів. Належить до архіпелагу Хардинес-дель-Рей, входить до складу провінції Вілья-Клара.

Тури в Санта Марія - це те, що потрібно кожному!

На північному узбережжі є пляжі і готелі. Відпочинок в Санта Марія складається з прекрасних прогулянок, насолоди чистим повітрям, а готелі розтягнулися на 6,5 кілометра. Кожен готель має свою частину пляжу. Є тільки пляж № 3, який не є публічним. Щоб дістатися до деяких пляжів, треба узяти в оренду скутер але їхати ви будете по не дуже хорошій дорозі.

Тури в Санта Марія - це передусім, пляжний відпочинок. Вхід у воду з пляжу пологий, але майже відразу ж починається глибина. При цьому, тут майже немає штилю, завжди вітер і бувають навіть невеликі шторми. У готелях "все включено", а також можна користуватися різноманітними водними розвагами.

Пляжі зазвичай від готелів віддалені природними дюнами. А також мангровими заростями. Вони можуть досягати 2-х метрів у висоту. Це захищає від вітру.

Тур на двох в Санта Марія - це можливість відчути усю привабливість і романтику цього місця. Можна, наприклад узяти напрокат скутер і кататися по острову. Необхідно обов'язково надягати шолом. Деякі готелі пропонують брати в оренду і велосипеди.

Звичайно ж, ви можете узяти в оренду автомобіль. Найбільшою популярністю користуються джипи, які мають ручне управління. Вам дають автомобіль з повним баком і здати ви теж повинні його з повним баком.

Єдиною нормальною дорогою в нашому розумінні є Педраплен. Усі інші дороги це банальні піщані стежки. Якщо ви їхатимете на авто по греблі, то у вас можуть навіть попросити доказ того, що ви мешкаєте в одному з готелів.

Цей острів вражає самобутністю і деякою дикістю. Притому, що тут можна провести час просто чарівно.

Пам'ятки в Санта Марія

Оскільки острів маленький, не варто чекати від нього великої кількості пам'яток. Але і тут можна знайти те, що скрасить ваше перебування в цьому райському куточку. Наприклад, треба обов'язково відвідати:

  • Pueblo La Estrella - це туристичне село, яке було відкрите в 2009 році. Воно знаходиться посередині між пляжем і тропічними заростями одного з готелів. Туристи обожнюють її за можливість розважатися. Адже тут є все для відмінного проведення часу.
  • Кайо-Лас-Брухас - це острів, який знаходиться на захід від Санта Марія. Це ще і аеропорт. Тут розташований готель, дайв-центр, бар, а також пляж на 3 кілометри. Море дуже спокійне.
  • Caibarien - це невелике рибальське село, яке дуже подобається туристам.
  • Ремедіос - це миле село, де є школа, церква та інші дуже цікаві будівлі.

З АНЕКС Тур на о. Санта Марія з Києва

Гарячі путівки в Санта Марія - цей унікальний час, який ви зможете провести в повному спокої, а головне за помірну вартість. Тут є і все для того, щоб відпочити цивілізовано і в той же час можна зануритися в справжній дикий релакс. Санта Марія - відмінне місце для романтиків, шукачів самоти і тиші. Турагенція АНЕКС Тур зробить все, що від нас залежить, щоб цей відпочинок запам'ятався вам назавжди!

TelegramViber