Тури в Сантьяго-де-Куба

+3 дні

Гарячі тури в Сантьяго-де-Куба ❤️ карибський дух кубинського міста

Сантьяго-де-Куба

Гарячі тури в Сантьяго-де-Куба ❤️ карибський дух кубинського міста

Сантьяго-де-Куба - це одне з найбільших міст Куби. У ньому мешкає майже півмільйона жителів. Він знаходиться на південному сході Куби, є культурним центром. Відпустка на Кубі обов'язково повинна включати відвідування цього міста.

Путівки в Сантьяго де Куба 2024

Місто заснували в 1515 році та деякий час воно було столицею. Відпочинок в Сантьяго-де-Куба унікальний, тому що місто ні на що не схоже. Курорт має в собі не кубинський, а карибський колорит. Воно музичне, яскраве, пристрасне, живе. Місто тепле, тому що захищене від вітрів і бурь.

Тут завжди стоїть жарка погода, а також є сухий і вологий період. У зимові місяці дощу менше, а влітку набагато більше. Тури в Сантьяго-де-Куба будуть дуже цікавим любителям історії, адже саме воно вважається справжньою колискою революції. Адже саме в цьому місті сталася революційна боротьба Фіделя Кастро. А ще саме тут в 1838 році почалося виробництво рому.

Одними з найкрасивіших місць є Парк Сеспедес, Кафедральний Собор і колишня ратуша. Місто лежить на прекрасних пагорбах, а вулички звиваються і піднімаються то вниз, то вгору. Від цього розкриваються прекрасні пейзажі. Якщо у ви захочите купити гарячий тур в Сантьяго-де-Куба, обов'язково відвідаєте вулицю Падре Піко. Адже це унікальне місце, яке називається вулиця-сходи. На її сходинках збираються місцеві жителі і проводять час. Туристи також обожнюють її. А якщо ви підніметеся на верхню частину цієї вулиці, то зможете побачити усю панораму міста.

Коли проводитимете відпустку в Сантьяго-де-Куба, обов'язково підіть в Сан-Педро-де-ла-Рока-дель-Моро. Це фортеця, яка внесена у світову спадщину ЮНЕСКО, вона захищала місто від піратів. Тепер там є музей, який розповідає про піратів, а ще Збройова палата.

Коли прибудете в Сантьяго-де-Куба, вас уразить буйство фарб і незвичність цього міста. А якщо вам пощастить потрапити в місто в липні, то зможете побачити неперевершений карнавал. Це дивовижне свято радості, краси, веселощів. З 17 століття відбуваються ці яскраві свята. Вони здійснюються з 24 по 16 липня. З'явився карнавал, як злиття франко-гаїтянських і африканських традицій. Яскрава процесія йде через усе місто з прапорами, карнавальними костюмами, масками. У ній танцюють усі: і учасники і ті, хто тільки дивиться.

Неперевершені пам'ятки в Сантьяго-де-Куба

Тури в Сантьяго-де-Куба будуть цікавими ще і тому що тут унікальна кухня. Ви зможете скуштувати карибські, кубинські, латиноамериканські блюда. Особливо чарівно тут готують рибу, лангусти, восьминоги та лобстери. Властики кафе і ресторанів зазвичай знаходяться в залі, вони контролюють якість блюд і тому тут завжди смачно.

Окрім цього, в місті є багато цікавих пам'яток:

  • Ель-Кобре - церква, яка розміщена за 25 кілометрів від міста. Вона розташована над глухим лісом. Біла церква має усередині дерев'яну скульптуру Діви Марії. До неї несуть дари, жовті квіти, кубки, а Хемінгуей віддав золоту медаль, яку отримав. як Нобелівський лауреат. З 1916 року вона вважається святинею. Так вирішив Ватикан.
  • Парк Баконао - це місце, де можна розгледіти фігури динозаврів і людей, які жили в доісторичну епоху. Усе це зроблено у натуральну величину. Саме у цьому парку наочно демонструється еволюція людини. Внесений під охорону ЮНЕСКО.

З АНЕКС Тур в Сантьяго-де-Куба з Києва

Прекрасний Сантьяго-де-Куба - це дивовижне місто. У ньому є усі можливості для відпочинку, і багато пам'яток. Але неповторними його роблять хороші люди, ласкаве море, жарке сонце, свіжий бриз. Тут можна просто бути щасливим і не думати ні про що, а разом з АНЕКС Тур - відпочинок буде незабутній!

TelegramViber