Тури в Ларнаку

+3 дні

Відпочинок з комфортом в Ларнаці ❤️ це реально!

Ларнака

Відпочинок з комфортом в Ларнаці ❤️ це реально!

Якщо ви хочете відчути середземноморську екзотику але не готові відмовлятися від звичного комфорту, вам слід купити путівку в Ларнаку. Це - одне з найбільших і древніх міст Кіпру. Це південно-східна частина острова, яка оточена кристально-чистою водою і кораловими рифами. По суті, це прекрасний курорт, який пропонує сучасний відпочинок, приправляючи його історичними пам'ятками і дивовижною природою.

Чим зайнятися в Ларнаці?

Для багатьох туристів тури в Ларнаку - це асоціація з нудним дорогим пляжним відпочинком. Але це не зовсім так. Адже це - курортна зона, яка пропонує відмінні дуже чисті пляжі, блакитне море, прекрасну інфраструктуру. При цьому, ви можете кататися по усьому Кіпру і розважатися, скільки вважаєте потрібним. Ларнака - це місце для тих, хто цінує хороший відпочинок. Тут величезна кількість 4 і 5 зірок - готелів. Але є тут також є і бюджетні місця, в середньому усі вони непогані.

Головний аеропорт Кіпру розташований недалеко, до столиці всього 34 кілометри. Ларнака - це дуже комфортне місто, де є прекрасні набережні, чисті пляжі, а вікова історія вабить і полонить. Взагалі, тут дуже безпечно, чисто та комфортно.

Це одне з найдревніших міст Кіпру. Воно побачило на своєму шляху Фінікію, було у складі імперії Олександра Македонського і частиною Римської імперії, Венеціанської Республіки. Тільки з 1960 року Ларнака стала тим сучасним курортом, який ми знаємо сьогодні.

Тури в Ларнаку з Києва з ANEX Tour 2024

Поїхати з АНЕКС Тур в Ларнаку - це можливість сповна насолодитися відпочинком, особливо неспішним, спокійним, розслабляючим. Це місце, де можна за невеликі гроші отримати дійсно хороші послуги. Більшість готелів - недорогі, є такі що не мають зірок. Багато які з них розташований прямо на березі і до моря треба йти не більше декількох хвилин. Якщо ж ви хочете пожити з шиком, то в Ларнаці таких готелів не дуже багато. Єдине, що найдорожчі готелі навіть в низький сезон не знижують ціни, адже тримають марку.

На відпочинок в Ларнаку їдуть за морем. Тут дивовижна набережна і неймовірній прозорості вода. 25 кілометрів пляжів вражають уяву туристів. Але пісочок тут не білий, а злегка сіруватий. Але тут дуже чисто, є рятувальники, а також створені умови для відпочинку людей з обмеженими можливостями.

  • Самим кращим пляжем вважається Маккензі. Тут дуже спокійно, багато кафе і таверн, розвинена інфраструктура.
  • Багато туристів також обожнюють Фінікудес. Це міський пляж. Ці місця відмічені Блакитним прапором, мають піщану смугу, яка омивається блакитними водами моря і радує незвіданими пейзажами.
  • Одним з особливих пляжів є Декелія. Ділянки цієї частини узбережжя належать різноманітним готелям. Тому в різних місцях вони доглянуті теж по-різному. Тут є і галька, і пісочок.

Звичайно ж, відвідаєте місцеві таверни. де дуже смачно та недорого. Тут по-особливому смачно готують рибні блюда, а ще кава, до якої подають неймовірні десерти. Можна також погуляти по торгових центрах і придбати ювелірні вироби або сувеніри.

А якщо захочете поринути в старовину, відвідаєте село Лефкара. Вона знаходиться недалеко від міста і саме там роблять льняне мереживо. Це неймовірної краси роботи, якими можна прикрасити будинок або подарувати, як сувенір. Красою тутешніх місць був уражений сам Леонардо да Вінчі. Якщо захочете купити виріб в Лефкарі, приготуйтеся, що найменше коштує не менше 20 євро.

Ларнака - це відмінне місце для того, щоб привести думки в порядок і відчути себе абсолютно щасливим на Кіпрі з АНЕКС Тур.

TelegramViber