Тури в Лімассол

+3 дні

Гарячі тури в Лімассол ❤️ ідеальне місце для відпочинку на Кіпрі

Лімассол

Гарячі тури в Лімассол ❤️ ідеальне місце для відпочинку на Кіпрі

Тури в Лімассол - це одне з самих кращих і популярніших місць для відпочинку на Кіпрі. Він розташований на південній частині острова, омивається водами затоки Акротирі. Тому тут затишно, немає великих хвиль, дрібний пісочок, досить неглибоко. По суті, це велике місто, одне з найрозвиненіших на Кіпрі. Звичайно ж тури сюди дуже затребувані, тому що саме тут проводяться шумні фестивалі, паради, концерти, а також на цьому курорті готують найсмачніші свіжі і делікатні блюда з морепродуктів.

Трішки історії...

Це древнє місто, яке колись було резиденцією самого єпископа. Воно було розташоване між найважливішими містами стародавнього світу: Аматусом і Куріоном. Аматус - це Старе місто. Тому все в Лімассолі прямо таки дихає старовиною. Вважається, що саме в цьому місті в каплиці Святого Миколая в 12 столітті Річард Левове Серце одружився з Беренаргією Наваррською. Там же, в Лімассолі вона була коронована, як англійська королева.

Хрестоносцями була побудована і Середньовічна фортеця. Вважається, що саме завдяки цьому на острові почали виготовляти знамените тягуче вино. І саме воно є одним з найстаріших у світі. Древнє життя, пов'язане з тамплієрами, лицарями так і цим вабить туристів. Тут є на що подивитися і реально можна доторкнутися до історії.

Чим зайнятися на відпочинку в Лімассолі?

Відпочинок в цьому райському куточку - це гуляти, загорати, споглядати. Поїхати з АНЕКС Тур в Лімассол - це побачити один з самих кращих пляжів Кіпру. Адже тут дуже тепла, чиста вода, яку люблять не лише туристи, але і місцеві. Тому на пляжах вечорами багато місцевих, а це вважається відмінною ознакою. Пляжі дуже чисті, мають пологий спуск і хорошу інфраструктуру. Окрім цього, вони покриті піском або піском змішаним з галькою. Але найдивовижніше те, що покриття це вулканічного походження! У піску великий зміст кремнію, а це дуже корисно для шкіри і здоров'я в цілому! До того ж, багато пляжів міста мають Блакитний прапор.

Центральним пляжем є Дасуді, який покриває галька і пісок. Його оточує гай з евкаліптів. Тут купаються, займаються спортом, є багато кафе. Щонайдовшим пляжем вважається Ледіс Майл. Його протяжність більше 5-ти кілометрів. Тут можна займатися спортом, є дитячі майданчики, можна орендувати катамарани. А ось пляж Куріум - це прекрасне місце для того, щоб займатися серфінгом. Тут є хвилі і дуже вередливе море. Прогулюватися по набережних, вдихати дивний аромат моря, милуватися заходами неймовірно романтично.

На відпочинку в Лімассолі можна зайнятися і шопінгом. А також можна піти в аквапарк Watermania. Тут є одні з найвищих гірок в усій Європі. У місті є зоопарк з рідкісними тваринами. А також тут багато нічних клубів, які пропонують власні цікаві шоу та мають виходи до пляжу.

Путівки на відпочинок в Лімассол з Києва 2024

Купити путівку в Лімассол - це прекрасне рішення, адже тут є багато хороших готелів. Тут можна знайти як і люксові, так і бюджетні варіанти. А ще тут можна побачити Середньовічний замок, собор, археологічний музей, міський парк, амфітеатр, найкрасивішу міську бібліотеку, історичні монастирі, святилища, античні міста Аматус і Куріон. Тут проводяться різноманітні фестивалі. Наприклад, у вересні проходить Винний фестиваль. У місті так само проходить знаменитий Карнавал.

Лімассол - це хороше місце, тут є все для того, щоб почувати себе у відмінному середземноморському раї. Це місце так і вабить туристів зі всього світу.

TelegramViber