Тури в Пафос

+3 дні

На відпочинок в Пафос ❤️ розкіш і простота курорту на Кіпрі

Пафос

На відпочинок в Пафос ❤️ розкіш і простота курорту на Кіпрі

Пафос - це один з найпопулярніших курортів Кіпру. Він розташований на південному заході країни. Розміщено містечко між горами Троодос. Має відмінну пляжну лінію. А ще - це батьківщина Афродіти. Саме тут знаходиться місце, де за переказами, богиня вийшла з морської піни.

Пафос - це цивілізована екзотика, приправлена хорошою кухнею, чистими пляжами, відмінними пам'ятками і культурним відпочинком. Поїхати з АНЕКС Тур в Пафос - відмінна ідея і для романтичної подорожі, для заможних людей, гурманів і поціновувачів хорошого відпочинку.

Особливості місцевого колориту

  • Тут відмінний середземноморський клімат. Кращий період для відпочинку з квітня по жовтень. Взимку і на початку весни випадає багато опадів. До речі, тут навіть бувають снігопади, але сніг швидко тане.
  • Пафос славиться своїми доглянутими пляжами, вони досить широкі і довгі. Бронюйте путівки в Пафос, разом з АНЕКС Тур ви побачите прекрасні заходи і світанки, насолодитеся неспішним розслабляючим відпочинком.
  • Пляжі тут і піщані і кам'янисті. Деякі з них мають досить незручний вхід в море. Оскільки, специфіка курорту - це первинне орієнтування на англійців і німців, які люблять басейни, то деякі дорогі готелі мають дуже незручний вхід в море. При цьому, готелі рангом нижче можуть порадувати відмінним пляжем. Найкращим вважається тій, що знаходиться у бухті Корал-Бей. Він знаходиться на березі затоки Лара. Це відлюдне місце, тут живуть заповідні черепахи.
  • Місто Пафос розділене на 2 частини. У Верхній розташовані адміністративні об'єкти, це економічний центр. А в нижній - пам'ятки і історичні об'єкти. Тут є некрополь, церква Панагія Теоскепасті, старогрецькі катакомби, Пафосний замок, багато музеїв.

Гарячі тури в Пафос з Києва 2024

Тут досить багато хороших дорогих і елітних готелів. Чим ближче до пляжу - тим дорожче. Тут найбільша концентрація фешенебельних готелів на усьому острові. Більшість готелів мають по 4-5 зірок. Вони досить дорогі, але пропонують всілякі послуги. Якщо ж хочете оселитися в дешевших місцях, вибирайте гестхауси в передмістях.

Щоб смачно поїсти, можна піти в мережеві ресторан, місцеві таверни, тут також готують італійську піцу і навіть турецькі блюда. Але, якщо вам треба щось оригінальне, відвідаєте села, які знаходяться недалеко Пафосу. Тут є місцеві, затишні милі таверни, які оформлені в середньовічних стилях. Подають тут просту, але дуже смачну їжу. Блюда великі і недорогі.

Пафос - приємне розкішне місце для тих, кому по кишені відмінний середземноморський відпочинок, тури сюди дуже популярні. Тут можна відчути себе героями старогрецьких міфів, мільйонером і відлюдником одночасно. Тут також реально зустріти світових зірок і стати по-справжньому щасливим. На відпочинок в Пафос треба приїхати хоч би один раз в житті та зробити це реально з АНЕКС Тур.

TelegramViber