Тури в Протарас

+3 дні

Гарячі тури в Протарас ❤️ відмінний курорт на Кіпрі 2024

Протарас

Гарячі тури в Протарас ❤️ відмінний курорт на Кіпрі 2024

Протарас - це один з наймолодших курортів Кіпру, який активно розвивається. Це невелике містечко, яке розмістилося у бухті фігового дерева. Це тихе і спокійне місце, яке люблять сімейні пари, фрілансери, ті кому набрид шум і ритм великого міста.

Путівки на відпочинок в Протарас з Києва

Протарас - невелике місто, тут є громадський транспорт, непогане автобусне з'єднання з Нікосією, Ларнакою. Тури в Протарас явище недавнє. Адже туризм в цій частині став популярним не дуже давно. Спочатку це було пустинне місце, де росли фігові дерева, тут не було не те, що готелів, а і звичайних будинків.

Це дивовижне місце і разом з АНЕКС Тур в Пратарасі ви зможете насолодитися його красою. Тут вас чекає чистий та білий пісочок, море блакитне і тепле, багато зелені, скелястий красивий берег. Тут тихо і спокійно, хоча сьогодні вже дуже багато хороших готелів і вілл виросло на березі. З кожним роком кількість туристів, що приїжджають саме сюди, невпинно росте.

В основному туристи відпочивають на пляжі і вдихають солоний бриз. Для багатьох, саме відпочинок в Протарасі - це пляжний кіпріотський рай. Пляжі є як в місті, так і в передмістях. Тут дають напрокат лежаки, парасольки, є кафе, спортивні майданчики.

Однією з найпопулярніших у туристів є бухта Фігового дерева, а також пляж "Фламінго". Тут дуже багато сімейних пар і дітей. Тут тепло, мілко та чисто. Є елітний пляж "Санрайз", він розташований уздовж фешенебельних готелів. Тут відпочивають по-солідному. Є також пляжі "Лума", "Мазура", вони не дуже зручні. Та зате небагатолюдні.

Інфраструктура курорту

  • Путівки в Протарас - ця відмінна пригода. Тут багато хорошого житла для туристів з різним розміром гаманця. Є дорогі готелі 5 зірок, а також багато хороших готелів 3-4 зірки. Тут також є гостьові будинки, апартаменти, трохи хостелів.
  • Якщо у вас є міжнародні права, можете орендувати авто. Це стоїть в середньому від 30 євро в день. Не забувайте, що на Кіпрі лівобічний рух. Стоянки тут також усі платні.
  • На курорті можна займатися дайвінгом. Багато дайверів обожнюють місце, де затонув Liberty. Green Bay - хороше місце для новачків. За одне занурення платять близько 50 євро.
  • З Протараса привезіть вишивку, мереживо, місцеві керамічні вироби. Але майже усі туристи привозять звідси окуляри. Адже це найвідоміший місцевий сувенір.
  • Звичайно ж, підіть в місцеві таверни. Там обов'язково спробуйте традиційне блюдо - "мезі". Це - закуски, які подаватимуться по черзі. Їх кількість може досягати 25 штук! Зазвичай, його замовляють одне на двох, якщо ж хочете поїсти вдосталь, в одночас недорого і дуже смачно. І не забудьте спробувати місцеві ласощі - сир "халумі", який зазвичай подають з лукумом.

Протарас - це доки місце, де тихо і спокійно, немає натовпів туристів і можна відпочити без зайвого шуму. Тут все створено для того, щоб в норму прийшли і тіло, і душа. Зробіть це з турагенцією АНЕКС Тур!

TelegramViber