Тури в Айя Напу

+3 дні

Гарячі путівки в Айя Напу з Києва ❤️ Кіпр 2024

Айя Напа

Гарячі путівки в Айя Напу з Києва ❤️ Кіпр 2024

Одним з найзнаменитіших курортів Кіпра є Айя Напа. Багачі прибувають сюди на приватних літаках, люди з середнім достатком прилітають на чартерах, а фрілансери та шукачі свободи тут живуть роками. Дійсно поїхати з АНЕКС Тур в Айя Напу - це дивовижна пригода, яка дарує чарівний відпочинок, яскраві емоції та при цьому цілком доступно. Адже владі Кіпру, якій і належить курорт, зробили усе, щоб сюди приїжджало максимально багато туристів з різними матеріальними можливостями.

Що ж тут цікавого?

Айя Напа - це тепла східна частина південної частини острова Кіпр. Він омивається водами Левантійського моря, що є частиною Середземноморського. Це справжній рай, який має дивовижну флору і фауну. На Айя Напа завжди тепло, тут не буває серйозних холодів, середня температура +20 градусів. Клімат середземноморський, м'який, жару тут переносити не складно. Влітку температура з легкістю піднімається до +32 градусів. Море дуже тепле, немов парне молоко, вода прогрівається до +27 градусів. Тут багато мілководь. Восени теж досить тепло, вересень жаркий, а море стає прохолоднішим ближче до листопада. Це - самий час для бюджетного відпочинку. Курорт люблять за специфічний рельєф і рослинність. А туристичний сезон дуже довгий з травня і майже до кінця жовтня. Взимку теж тепло, але купатися в морі вже не можна.

Багато туристів купують путівки в Айя Напу щоб насолодитися унікальністю Левантійського моря. Воно безпечне, чисте, тут багато незвичайної живності. Вода блакитна і прозора, при цьому тут немає морських їжаків, медуз. Але зате під час дайвінгу можна вдосталь намилуватися черепахами, кораловими рифами, крабами.

Що побачити на відпочинку в Айя Напі?

Відпочинок в Айя Напі - це крутий мікс можливостей побачити красу природи, поринути в культуру його місцевих жителів, скуштувати смачні блюда, з'єднати дайвінг і нічний відпочинок.

АНЕКС Тур в Айя Напі допоможе вам побачити усе найцікавіше. Одним з самих відвідуваних і незвичайних є монастир. Він був побудований в 15 столітті, на його місці була виявлена Чудотворна ікона Божої матері. Але багато віків монастир був покинутий. На сьогодні він теж не функціонує, але біля нього проводяться служба. На його території є фонтан, каплиці, а 8 вересня тут проходить фестиваль.

Важливим об'єктом є Музей моря. Тут можна побачити давні знахідки, найцікавішу археологічну дивину. А в скельному місті є гробниці Макроніссос, які притягають туристів зі всього світу. А якщо вам захочеться полоскотати собі нерви і побачити незвичайну природу, відвідаєте печери-гроти, які розташовані біля мису Греко.

Поради мандрівникам

Тури в Кіпр на курорт Айя Напа, це справжнє щастя. Але і тут потрібно пам'ятати про деякі нюанси. А саме:

  • Обов'язково відвідаєте аквапарк. Він зроблений в старогрецькому стилі, тому ви будете в захваті.
  • Цікавим є і Лунапарк, де дуже весело і багато крутих атракціонів.
  • Щоб зрозуміти місцевий колорит, скуштуйте смачні блюда в місцевих тавернах.
  • Порадуйте себе шопінгом. Тут купують: шуби, одяг, шкіряні вироби, кераміку. В основному усе це продається в невеликих крамничках.
  • Айя Напа - це молодіжний курорт, де активне нічне життя. Є вулиця клубів, де усі заклади працюють після заходу. Обов'язково сходіть в райони Grigoriou Afxention і Louka Louka - це центр молодіжних розваг.
  • Якщо ви приїхали з дітьми, йдіть на пляж Макроніссос. Тут дрібний пісок і неглибоко. Ще одним "дитячим" може вважатися Ланда, до того ж тут є парковка.
  • Готелі вибирайте ретельно. Адже в деяких, що стоять на першій лінії, є кам'янистий вхід в море. Та і якщо відпочиваєте з дітьми, то заважатиме гучна музика. Але в принципі навіть готелі з 3-ма зірками цілком непогані.

А взагалі Айя Напа - це без перебільшення хороше місце для відпочинку. Тут просто зобов'язаний побувати кожен. Говорити про Айя Напа - це все одно, що описувати картину словами. Цей курорт потрібно відчувати та бачити. Робіть це разом з турагенцією АНЕКС Тур!

TelegramViber