Тури в Кап Кана

+3 дні

Курорт Домінікани ❤️ Кап Кана 2024

Кап Кана

Курорт Домінікани ❤️ Кап Кана 2024

Відпочинок в Кап Кана є зовсім новим місцем для відвідування, але вже встигло завоювати серця багатьох мандрівників. Вважається, що розвиток цього курорту стався завдяки американському президентові, який відкрив тут яхтовий порт і багато полів для гольфу.

Варто відмітити, що цей курорт є дорогим задоволенням та підійде для людей з великими фінансовими можливостями. Незважаючи на це, туризм на цьому курорті досить розвинений на сьогодні та багато туристів відвідують це місце.

Пляжі курорту Кап Кана

Берегова лінія курорту має протяжність 8 км, де знаходитися неописна краса довкілля і чисте морське повітря, які ваблять і зачаровують. Кожен пляж має дрібний, білий пісок, по якому прогулянки стануть справжнім задоволенням. Тут ви знайдете пляжі поблизу готелів і безліч пустих пляжів. Кожен зможе вибрати для себе відповідний варіант.

На пляжах ростуть великі пальми з широким листям. Дерева мають великий нахил у бік суходолу унаслідок постійної дії вітру з океану.

Основні пам'ятки Кап Кани і розваги курорту

Купивши гарячий тур в Кап Кану, ви можете не переживати про наявність розваг на цьому курорті. Тут кожен турист знайде своє зайняття. Наприклад:

  • Розкішне гольф-поле притягне навіть людей, що не уміють грати в гольф. Причина тому, першокласний дизайн поля, дорогий проект, виконаний відомим дизайнером.
  • Заворожлива марина курорту. Вона притягає туристів своєю технологічністю і комфортабельністю. Тут може розташовуватися більше 2 сотень яхт і катерів. Навколо гавані ви знайдете розкішні ресторани, які притягають достатком якісних, дорогих блюд, виконаних самими кращими світовими кухарями.
  • Серед розваг особливе місце займають спа-салони, масштабний шопінг, фітнес-клуби та інше.
  • Для екскурсій краще віддати перевагу поїздці в Манаті - це заповідник, де знаходиться багато екзотичних птахів. Завдяки такій прогулянці відпочинок в Домінікані стане таким, що запам'ятається на все життя.

Чому варто купити тур Кап Кану з Києва?

Головною причиною купівлі путівки в Кап Кану являється неперевершена краса пляжів і прозора вода. Тут для туристів передбачено все - від активних розваг до спокійних прогулянок на катері. На цьому курорті ніколи нудьгувати - безліч розважальних центрів дозволять забутися і повністю поринути у світ відпочинку і релакса. Відмінним рішенням буде відвідування курорту зимою - тепле сонце і блакитний берег зігріє вас і ваше серце.

А допомогти в цьому зможе наша турагенція АНЕКС Тур - наші фахівці є професіоналами своєї справи, тому ваш відпочинок в Кап Кані буде комфортним та незабутнім. Ми про це потурбуємося!

TelegramViber