Тури в Ла Романа

+3 дні

Гарячі путівки в Ла Романа 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Ла Романа

Гарячі путівки в Ла Романа 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Свого часу містом Ла Романа був заворожений сам Христофор Колумб. Курорт славиться своїми красотами тропічних лісів і білими піщаними пляжами. Домінікана стане ідеальним варіантом для відпочинку усією сім'єю. Також така подорож допоможе розпалити романтичну атмосферу під час медового місяця.

У Ла Романі розміщений величезний готельний комплекс, який займає приблизно 7 тисяч гектарів. Туристи можуть оцінити відомі поля для гольфу, які займають 21-е місце по світовому рейтингу. Усіх туристів міста чекають розваги під водою і на повітрі. Гості зможуть зайнятися незвичайним полюванням під водою, де здобиччю стане велика риба або поплавати з дайвінг інструктором, також різноманітити відпочинок можна за допомогою кінного спорту і грою у великий теніс.

Ла-Романа з радістю відкриває свої ворота для туристів, які люблять насолоджуватися красою природи і морського берега з жителями підводного світу. Тур в Ла Роману стане відмінним варіантом для любителів спокійного відпочинку. Також прихильники дайвінгу зможуть оцінити красу підводного світу. Відвідати незабутнє райське місце допоможе вам турагенція АНЕКС Тур.

Захоплюючий відпочинок в Домінікані

Курорт Ла Романа відрізняється безліччю захоплюючих місць. У цьому районі розташовано місто Альтос-де-Чавон, яке виконане в стилі середземноморського села 16-го століття, яке було створене архітектором з Домінікани спільно з італійським дизайнером. Усі туристи можуть насолодитися галереями, гончарними майстернями і іншими віковими пам'ятками. А амфітеатр, виконаний в римському стилі, рекомендується відвідати кожному туристові.

Тури в Ла Роману з Києва

Пляжний відпочинок в Домініканській Республіці відомий у всьому світі. Прибережна частина піщана, але незважаючи на це усипана каменями. Вода настільки чиста і прозора, що кожен зможе побачити, все що творитися під водою.

Хвилі рідко бувають сильними, при цьому узбережжя залишається чистісіньким, навіть взагалі відсутні будь-які водорості. Путівки в Ла Роману дозволять насолодитися кращими пляжами курорту :

  • запаморочливий Мінітас;
  • комфортний Калета;
  • з приголомшливими видами Байяїбе;
  • прекрасний Домінікус

Під час відпочинку в Ла Романі можна спокійно провести час в одному із закладів, де можна насолодитися неймовірно смачною традиційною кухнею з різноманітними блюдами з морепродуктів. З боку пляжу розташовано безліч магазинів, в яких можна придбати різні товари.

Північна сторона пляжу використовується для причалу човнів, як туристичних, так і рибальських. У морі постійний рух човнів, тому плавати там треба дуже обережно. Єдине тихе місце знаходиться в північній стороні. Там можна спокійно купуватися і засмагати.

Головним пляжем з білим піском і чистою водою є Домінікус. Невелика глибина з легкими хвилями дозволяє відпочивати з дітьми і комфортно проводити час на березі. Найчастіше, відпочивальники - це гості найближчих готелів. А у вихідні дні масового приїжджають жителі Домінікани. Тому в сезон може бути важко знайти для себе місце. Туроператор АНЕКС Тур зробить все щоб ваш відпочинок в Домінікані був максимально комфортний.

TelegramViber