Тури в Пунта Кану

+3 дні

Гарячі тури в Пунта Кану ❤️ Домінікана 2024

Пунта-Кана

Гарячі тури в Пунта Кану ❤️ Домінікана 2024

Найвідомішим курортом Домініканської республіки багато хто вважає саме Пунта-Кану. Він виник на пустинному узбережжі в 80-х роках. Це містечко займає східну частину острова Гаїті. Знаходиться цей курорт в 215 кілометрах від Санто-Домінго (столиці Домінікани). Курорт включає великі туристичні комплекси, що призначені для відпочинку сім'ями або великими компаніями. Якщо хочете активного відпочинку, значить збирайтеся на відпочинок в Пунта-Кану і насолоджуйтеся усім по максимуму. Навесні з настанням канікул цей курорт перетворюється на шумну молодіжну тусовку. На цей період сюди з'їжджається молодь із США і Канади. Вони відпочивають в мегакомплексах, де завжди є чим зайнятися як вдень так і увечері.

Що подивитися на відпочинку в Пунта Кані?

Якщо ви вирішили купити путівку в Пунта Кану, найбільш запам'ятаються явища, які можна побачити в околицях, являються:

  • красиві незаймані пляжі;
  • мангрові дерева;
  • печери.

Найзнаменитішою є печера яка служила житлом для індіанського вождя. Там на стінах можна розгледіти багато древніх індіанських малюнків і написів. Кожен із них викликає особливі емоції та переносить на хвилинку в минуле.

Захід цього курорту зустріне вас такими місцями:

  • Альтос де Чавон;
  • Байяїбе;
  • Острів Саона.

Путівки в Пунта-Кану з Києва: трансфер з аеропорту в готель

Добиратися з аеропорту дуже легко, до будь-якого готелю максимум 30 хвилин їзди. Мова йде про їх власний міжнародний аеропорт. Але є ще один в Ла Романі, але туди їхати трохи довше, приблизно 2 години.

Майже усі курортні готелі йдуть в ногу з часом і мають свої професійні анімаційні команди. Вони організовують насичені денні розваги і веселі вечірні посиденьки. Тур в Домінікану обов'язково запам'ятається на все життя і багато туристів сюди повертаються дуже часто.

Снорклінг

Курорт відомий у всьому світі завдяки своєму кораловому рифу. Його довжина приблизно 30 кілометрів і там є на що подивитися. З берега практично нічого не видно, але якщо відплисти від нього метрів на 100, то на глибині 1-2 метри розкривається багатий підводний світ коралів і морських тварин. Місцеві яхт-клуби організовують щоденні екскурсії до цього рифа, тому у будь-який день можна помилуватися природою красивого морського дна. Початкуючі дайвери почувають себе в місцевій акваторії дуже комфортно, оскільки глибина невелика, вода чиста. Для досвідчених дайверів пропонуються екскурсії в місця корабельних аварій, де також немало красивих коралів.

Також цікаво, що і для любителів риболовлі тут є розвага. У літній час в Пунта-Кані проводяться міжнародні змагання по риболовлі. Якщо є усидливість і терпіння, то можна дочекатися клювання такої риби як дорадо, якщо повезе то і синього марліну або барракуди. У іншу пору року улов буде набагато гірший і цей момент варто врахувати збираючись в тур Пунта Кану.

Віндсерфінг в Пунта-Кані

Цей курорт знаходиться там, де Атлантичний океан з'єднується з Карибським морем. Тут бувають сильні вітри, а це відмінні умови для зайняття віндсерфінгом і іншим вітрильним спортом.

Подорожуючи з АНЕКС Тур в Пунта-Кану ви не відчуєте ніякого дискомфорту, а тільки приємні емоції і незабутні враження!

TelegramViber