Тури в Саману

+3 дні

Путівки на півострів Самана ❤️ Домінікана

Самана

Путівки на півострів Самана ❤️ Домінікана

Одним з найпопулярніших місць в Домінікані є Самана. Це невеликий півострів, який затишно розташувався на північному сході країни. Омивається водами Атлантичного океану і затокою Самана. Тури в Домініканську республіку - це прекрасна можливість відвідати цей райський куточок.

З АНЕКС Тур в Саману з Києва 2024

Відпочинок в Самані - ця подорож у світ дикої природи, блакитного океану, смачної їжі. Всього в регіоні мешкає трохи більше, ніж 100 тисяч чоловік. Головним містом вважається Санта-Барбара-де-Саману. Активно курорт почав розвиватися останніми роками. У нього дивовижна природа, гірські масиви, яскравий океан та пальми. Тут дійсно класичний райський пейзаж.

Тури в Саману - це наче подорож в часі. Адже це саме одне з перших місць, яке побачило білу людину. Самана була відкрита в 1493 році, тут були перші бої між місцевим населенням і іспанцями. Майже до 18 століття ця дивовижна територія була майже незаймана. Її хотіли колонізувати французи та інші народи, але все таки досі Самана - незаймана і первозданна.

Гарячий тур в Саману здасться вам прекрасним, адже тут є, що побачити, а також саме тут з'єдналася французька, іспанська, африканська, індіанська культури. Свого часу глава Домінікани хотів продати Саману США, щоб та зробила там військову базу. Але на щастя, про це не домовилися і на сьогодні - це чарівне місце, вільне від зброї.

Відпустка в Самані - це насолода тропічним раєм, де завжди тепло, сонячно, чисте море, є печери і гроти, дикі пляжі, саме тут світ здається прекрасним.

Що подивитися на відпочинку в Самані?

Незважаючи на невеликі розміри, курорт може похвалитися великою кількістю пам'яток. Тут дійсно є, чим зайнятися. Отже, що обов'язково потрібно побачити, якщо ви вирішили купити путівку Саману:

  • У кінці січня і до березня до берегів припливають горбаті кити. Саме в цей час у них шлюбний період і великі самці мило доглядають за самками. Вони співають їм пісні, стрибають, вивчають людей. Кити-самки іноді припливають, щоб народити "крихітного" 4-5-метрове дитинча, а потім катати його на своїй спині по хвилях. До затоки припливає близько 2500 цих прекрасних тварин.
  • Dominican Tree House Village - це незвичайний готель, який розміщений на деревах.
  • Кайо Левантадо - острів, який зовсім невеличкий, має площу всього 1 квадратний кілометр. На одній частині острова розташований готель, а на другу можуть вільно ходити туристи. Ви можете побачити прекрасні пляжі, які мають білосніжний пісок, дивно-блакитну воду, тропічну рослинність і знамениті пальми, які схилилися до води.
  • Ель-Лімон - це водоспад, відпочинок в Самані без якого здаватиметься неповним. Висота 50 метрів, а його незвичайна краса радує туристів.
  • Лос Айтісес - це парк, який являє собою скелі, що немов парять над океаном. Він знаменитий мангровими гаями і печерами, в яких пірати ховали свої скарби. Хто знає, може і зараз там можна знайти зливки золота і діамантів.
  • Рінкон - це один з найкрасивіших пляжів світу. Адже тут яскрава вода і високі скелі, на яких ростуть непрохідні джунглі.
  • Фронтон - прекрасний неперевершений дикий пляж, який вражає дивовижними печерами, важкодоступними місцями, тут прекрасні пейзажі. Сюди непросто добратися, це досить екстремальне місце.

Тур на двох в Саману - це хороший спосіб провести романтичний час, який запам'ятатися на все життя. Адже це райське містечко, яке вабить і дарує любов і красу. Якщо ви хочете насолоджуватися дивовижною природою, наша турагенція АНЕКС Тур зробить все, щоб вам було комфортно!

TelegramViber