Тури в Санто-Домінго

+3 дні

Санто-Домінго ❤️ столиця Домінікани

Санто-Домінго

Санто-Домінго ❤️ столиця Домінікани

Столицею Домініканської республіки є красиве і велике місто Санто-Домінго. Путівки з АНЕКС Тур в Домінікану можуть включати і відвідування цього дивовижного місця. Адже саме це місто - найстаріший населений пункт. Його заснував ще в 1494 році Бартоломео Колумб. Відпочинок в Санто-Домінго буде цікавий любителям історії, урбаністики та пляжного туризму.

З АНЕКС Тур в Санто-Домінго з Києва 2024

Тури в Санто-Домінго можуть бути цікавою пригодою. Адже місто дуже старе, тобто в нім з'єдналися стилі і епохи. Хоча він значно страждав від поганих погодних умов, тоталітарної влади (у минулому столітті він навіть називався Сьюдад-Трухільйо на честь диктатора), але все одно не втратив свою "родзинку".

У місті дуже помітна прірва між багатими і бідними. Але незважаючи на це, він вражає красою і залишається одним з найпопулярніших міст Вест-Індії.

Розташоване місто в південно-східній частині країни, омивається водами Карибського моря. Він розділений на дві частини. Путівки в Санто-Домінго обов'язково включатиме розгляд колоніальних будинків і будівель.

У центрі міста - традиційно розташувалися кращі магазини і готелі. Тут для туриста зроблено все, щоб він смачно поїв і витратив багато грошей. Також в центрі міста розташовані і дорогі готелі відомих світових мереж. Якщо у вас достатній бюджет, то ви можете оселитися в бутік-готелях. Вони знаходяться в старих колоніальних будинках, яким більше 500 років але і вартість номера дуже висока.

Якщо відпустка в Санто-Домінго у вас асоціюється виключно з пляжним відпочинком, відвідаєте район Бока-Чіка. Він знаходиться приблизно в 20-ти хвилинах їзди від столиці. Це відмінна пляжу зона, де багато готелів 5 зірок на першій лінії і діє система «все включено».

Пляжі Домінікани

У столиці Домінікани немає пляжів. Адже її узбережжя досить скелясте. Але в околицях можна знайти цікаві місця. Якщо у вас гарячий тур в Санто-Домінго, обов'язково відвідаєте пляжі:

  • Бока-Чіка - дуже зручне місце для відпочинку з дітками, немає великих хвиль, неглибоко. Тут можна скуштувати смачні блюда з морепродуктів і узяти напрокат устаткування для морського відпочинку.
  • Карібе - знаходиться в 10-ти хвилинах від Бока-Чіка, тут відпочивають з дітками. А також люблять займатися серфінгом. На цьому пляжі завжди дме бічний вітер.
  • Гуаяканес - це дуже мальовничий пляж, який підійде для неспішного відокремленого відпочинку. Тут люблять відпочивати місцеві та немає інфраструктури.
  • Хуан-Доліо - від столиці до цього пляжу приблизно 60 хвилин їзди. Тут дрібний пісок і багато коралів на дні. А також сила-силенна кафешок та іншої інфраструктури.

Пошук туру в Санто-Домінго - це особливо захоплююча подія для дайверів. Адже тут знаходиться "Ла-Калета" – заповідник в якому є парк печер, що називається Таіно. Тут на великій глибині розташовані місця, де з'єднуються солона і прісна вода, багато цікавих переходів, незвичайних сталактитів, тунелів. А ще узбережжя біля столиці - справжній рай для тих, хто хоче побачити кораблі, що потонули. Тут можна побачити, як дуже старі, так і сучасні судна. Вони покриті шаром водоростей і мулу. Також там можна розглянути дивовижних і неймовірно красивих морських тварин.

Навіть якщо ви новачок, то зможете займатися дайвінгом в Домінікані. Адже тут багато компаній, які пропонують подібні послуги.

Приїжджайте в столицю Домініканської республіки, адже тут є на що подивитися. Також це велике латиноамериканське місто, яке зберегло старий дух і дивовижні місця. А наша турагенція АНЕКС Тур допоможе провести свій відпочинок безтурботно і цікаво!

TelegramViber