Тури в Ель Аламейн

+3 дні

Гарячі путівки в Ель Аламейн з Києва 2024 ❤️ розкішний середземноморський курорт Єгипту

Ель Аламейн

Гарячі путівки в Ель Аламейн з Києва 2024 ❤️ розкішний середземноморський курорт Єгипту

Саме так: Ель Аламейн знаходиться на Середземному морі, тут унікальний мікроклімат, білий пісок, фантастичні краси пейзажі та зовсім інший ритм відпустки в Єгипті. Одним з найкращих місць на Землі називав Ель Аламейн Черчілль. На сайті турагенції АНЕКС Тур Україна можна купити онлайн гарячі тури в готелі єгипетського курорту Ель Аламейн.

Відпочинок в Ель Аламейн на морі: найпівнічніший курорт Єгипту

  1. Температура повітря на курорті Ель Аламейн коливається від +17°С взимку до +30°С в липні-початку серпня. На північному узбережжі Єгипту в Ель Аламейн немає спеки, що спалює; слабкий північний вітер улітку охолоджує повітря; середня температура +24-26°С. Комфортна для купання температура води в Ель Аламейн +22-27°С з квітня до початку листопада. Ризик дощу влітку в Ель-Аламейні мінімальний.
  2. Унікальний мікроклімат курорту Ель Аламейн на Середземному морі рекомендований для літнього відпочинку сімей з дітьми, пенсіонерів, людей з захворюваннями серцево-судинної системи.
    Ель Аламейн: курорт Єгипту з унікальною історією.
  3. Найближчий до Олександрії єгипетський курорт Ель Аламейн зберіг пам'ять про епоху фараонів, Птолемеїв, маврів, османів, берберів і європейських мандрівників. На березі збереглися руїни античного порту Леукаспіс. В Олександрії рекомендуємо відвідати Бібліотеку, Фортецю Кайтбей, Палац Монтажу, Марину Марассі.
  4. На цих землях під час Другої світової війни у ​​важких боях було зупинено німецькі та італійські війська. Друга битва при Ель Аламейні забезпечила регулярне постачання продовольства та боєприпасів членам антигітлерівської коаліції; стала однією з ключових подій перемоги над фашизмом. Рекомендуємо відвідати меморіали та Військовий музей Ель Аламейна.

Гарячі тури в Ель Аламейн: елітний та футуристичний курорт Єгипту

Кілька десятиліть узбережжя Ель Аламейн в Порто Марина забудовували віллами та готелями естра класу виключно для постійного проживання та відпочинку місцевої еліти та VIP гостей. М'який середземноморський клімат, безпека, доступність курорту з власним клубом яхт для морських та авіаподорожей створили особливу атмосферу вишуканого відпочинку вимогливої публіки.

Наразі концепція трансформується: уряд Єгипту ініціював мегапроект міста Нью Ель Аламейн з набережною 14 км, лагунами, швидкісним поїздом, хмарочосами. Нове місто – зразок курорту майбутнього з найвищими стандартами доби сталого розвитку. У пріоритеті комфорт мешканців та туристів, енергозбереження, зелені технології, новітні біонічні будівельні технології. У Нью Ель Аламейн вже збудовані хмарочоси, ефектна площа, торгові центри NORTH SQUARE та O Mall, концертні майданчики, нічні клуби, розважальні центри.

Тури в Ель Аламейн - транспорт курорту

Найближчі аеропорти – Борг ель Араб (80 км від узбережжя) та Олександрія (100 км). Туристи в основному пересуваються Ель Аламейном на туристичних автобусах в складі екскурсії, на таксі і невеликих паромах. Доступний приватний трансфер на мінівенах.

Пляжі та розваги курорту - відпустка в Ель Аламейн

  • На гостей курорту Ель Аламейн чекає широка смуга білого піску та сапфірова синьова Середземного моря. Багатокілометрове узбережжя курорту Ель Аламейн на півночі Єгипту заповнене елітними житловими комплексами, апарт-готелями, віллами, пляжними будинками, готелями різного класу. У топі попиту все включено Ель Аламейн з власними пляжами, басейнами, ресторанами, велнес-центрами. Декілька готелів мають власні аквапарки.
  • Найкраща пляжна інфраструктура Ель Аламейн (крім готелів все включено) в Порто Маріна. Дітлахам сподобається парк розваг з атракціонами в Марина 3. Романтиків чекають найкрасивіші заходи сонця в Єгипті, лагуни, озера, мости, оазис Сіва. Екстремали з готелів Ель Аламейн вирушають підкорювати пустелю на джипах, досліджують затонули кораблі Середземного моря.

Відпочинок на курорті Ель Аламейн відрізняється від звичайної подорожі до Єгипту. Отримайте нові емоції на середземноморському курорті преміум класу. Відпочивайте розкішно з ANEX Tour.

TelegramViber