Тури в Каїр

+3 дні

Екскурсійні тури в Каїр ❤️ місто контрастів

Каїр

Екскурсійні тури в Каїр ❤️ місто контрастів

Багатолюдний, неповторний, шумний, арабсько-мирський, прекрасний Каїр не може залишити байдужим. Столиця Єгипту лежить на берегах величного Нілу і вабить туристів з усієї земної кулі. Саме в околицях цього міста розташовані знамениті піраміди. Всього за 200 метрів від Сфінкса вже живуть люди, а Каїр продовжує рости. Якщо не вшир, так увись. Тур в Єгипет обов'язково повинен включати відвідування цього непростого, але такого цікавого міста.

З АНЕКС Тур в Каїр з Києва 2024

Каїр був заснований дуже давно. Згадують його ще з 7-го століття, але на цьому місці оселилися люди набагато раніше. Розташовано місто в Північному Єгипті, оточує його Сахара. Клімат субекваторіальний, але більшість учених вважають, що він майже екваторіальний. Тут дуже мало опадів, але іноді вони можуть буквально залити місто. Каїр можна поділити на:

  1. Старий (Східний) - він багатий на мечеті, вежі, цікаві будівлі. Розташований на східних берегах дивовижного Нілу. Він багатий на вузькі вулички, старі будинки, багатоквартирні комплекси і взагалі деяку хаотичність, властиву арабським містам. Ніл, який протікає через столицю, має і острів Рода. На нім розташувалися старі будівлі.
  2. Західний - це сучасні будівлі, урядові будови. Місто росте і збільшується на захід. З позаминулого століття тут залишилася забудова "як в Парижі". Тому можна побачити широкі бульвари і парки.

Путівки в Каїр - це занурення у величезне місто, в якому проживає понад 8 мільйонів людей. А разом з передмістями і містами - супутниками міська агломерація налічує майже 20 мільйонів людей. І при цьому тут завжди багато туристів.

З 1945 року в Каїрі діє міжнародний аеропорт. А з 1987 року в столиці Єгипту з'явився і перший в Африці метрополітен. Також є багато мікроавтобусів, трамваї, автобуси. Але, коли ви уперше приїдете в це місто, треба бути дуже уважним. Адже отримати права в цій країні може майже кожен і водії не завжди дотримуються правил руху. На червоне світло теж ніхто не звертає увагу. Та і світлофорів дуже мало.

Що подивитися в столиці Єгипту?

  • Якщо ви опинилися в Каїрі, то звичайно ж, перше місце, куди вас запросять, буде Каїрський музей. Тут є усе для того, щоб отримати справжнє естетичне задоволення. Тут безліч цікавих експонатів староєгипетської історії. Особливо важливими є речі і гробниці самого Тутанхамона. У музеї ви побачите саркофаги, мумії, манускрипти, древні статуї. Тут не просто цікаво, а точно захоплює дух!
  • Далі обов'язково треба відправитися в Гізу. Зараз це, по суті, частина Каїра. Знаходиться на південному заході міста. І саме там "живуть" знамениті піраміди. До речі, над цим місцем розташована повітряна траса, яка веде з аеропорту. Тут є піраміди Хеопса, Менкаура, Сфінкс. Краще всього приїжджати сюди рано вранці, адже потім тут дуже багато туристів.
  • Відпочинок в Каїрі буде неповним без відвідування цитаделі. Вона була побудована в 12 столітті. Вона є самим серцем столиці. Тут можна провести цілий день, адже по ній можна буквально читати історію. Вона розташована на пагорбі Мукаттам. Мінарети цитаделі ви зможете побачити з будь-якої точки Каїра.
  • Якщо ви згорнете на північ від цитаделі, то зможете потрапити в "місто мертвих". Це некрополь, в якому є багато гробниць, де поховані як правителі, так і прості люди. Тут є справжні витвори мистецтва. Але зараз в цій частині міста живуть бідні сім'ї, хоча небезпечним районом він не вважається.
  • Обов'язково відвідаєте коптський квартал, де живуть копти - християни, які вже більше тисячі років вважають це місце своїм домом.
  • А ще відвідайте ринки, кафе, просто прогуляйтеся по цьому місту.

Разом з нашою турагенцією АНЕКС Тур ви зможете насолодитися цим цікавим, дещо божевільним місцем. Адже Каїр - це справжнє серце і душа Єгипту, і він обов'язково знайде, що вам запропонувати.

TelegramViber